Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
10.8°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Burmistrz i wójtowie poparli Żmijana

17 września 2015 21:33 | autor: redakcja

Poseł Stanisław Żmijan zainaugurował w Białej Podlaskiej swoją kampanię wyborczą. A wspierali go burmistrz Międzyrzeca oraz wójtowie gmin Drelów i Międzyrzec.

Platforma Obywatelska ma swój pomysł na inaugurację kampanii wyborczej kandydatów, liczących się w walce o mandaty poselskie i senatorskie. Pojawiają się oni w towarzystwie popierających prezydentów, burmistrzów i wójtów. Prezentują plakat wyborczy, hasło kampanii i zarysy programu.

Według tego schematu postąpił poseł Żmijan, numer dwa na liście PO do sejmu. Na bialskim Placu Wolności pojawił się w towarzystwie m.in. burmistrza Zbigniewa Kota, wójta Piotra Kazimierskiego, wójta Krzysztofa Adamowicza, burmistrza Terespola Jacka Danieluka oraz wójta gminy Wisznice Piotra Dragana.

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (23 października 2015 20:31)
  Pytanie
  Przed postawieniem krzyżyka i wyborem naszego reprezentanta, każdy powinien sobie odpowiedzieć na pytanie: czy mieszkańcom miasta i okolic żyje się lepiej niż 4 lata temu? Moim zdaniem nie i przyczyną tego jest to, że nasi posłowie mieli nas głęboko. A jeśli, ktoś uważa inaczej to niech wymieni trzy pozytywne rzeczy, które dla nas zrobili!
  autor: gość

  (23 października 2015 20:03)
  krawężniki
  kampania na finiszu a ludzie za swoje ciężko zarobione pieniądze muszą sobie wstawiać krawężniki na drogach należących do miasta tak to koniec kampanii nie nie głosuje
  autor: obserwator

  (23 października 2015 08:53)
  nie dla Żmijana i PO
  Kampania jest już na finiszu a więc można podsumować pracę w Sejmie i terenie np.pana Stanisława Żmijana.Ja posłużę się cytatem "Władza prawdy ci nie powie,władza prawdy się wyrzeka,czci urząd,wielbi kasę,a w dupie ma człowieka"Jest .Tak właśnie było w przypadku pana byłego już posła.Bo co innego o jego działalności parlamentarnej można powiedzieć.Dobrego na pewno nic.Pan Żmijan to bardzo bogaty oderwany od rzeczywistości człowiek.Jego nie interesowały protesty ludzi w związku budową ubojni nie interesowali wędkarze i ich problemy i wiele jeszcze spraw w których powinien być uczestnikiem.Żmijan chciał zafundować Polakom dodatkowe opłaty za poruszanie się po wszystkich drogach krajowych.Jest to dowód arogancj obłudy i negatywnego nastawienia do społeczństwa.Czy taki człowiek jest nam potrzebny w Sejmie? Napewno nie.W związku z tym proszę:nie głosujcie na Żmijana.
  autor: gość

  (23 października 2015 03:58)
  Pokorni
  Kogo wybrać? Karierowicza czy Zmijana, który tyle zdziałał nie czekając na oklaski? Pyszni są głośni i aroganccy. Pokorni cisi.
  autor: Inka

  (13 października 2015 10:17)
  Sprawdzam
  http://www.sprawdzampolityka.pl/index.php/sejm/poslowie/item/487-zmijan-stanislaw
  autor: Piast Kołodziej

  (8 października 2015 08:32)
  wyborcy chcą spotkania
  Czy poseł od wirtualnych dróg i karania kierowców zorganizuje jakieś spotkanie wyborcze i zechce pochwalić się społeczeństwu swoją pracą na rzecz mieszkańców.
  autor: gość

  (7 października 2015 18:40)
  nie głosuję na PO-sła Żmijana
  Czy to prawda że w niedzielę ma się odbyć uroczyste poświęcenie kamienia węgielnego pod rozbudowę budynku z szatniami i natryskami na stadionie oraz powołanie Społecznego Komitetu Remontu tych obiektów.Przewodniczącym tego dziwnego tworu jak za czasów PZPR ma być Stacho Żmijan.Powrót do przeszłości albo do komuny za którą tak tęskno panu posłowi.Panie Staszku żebyś pan ubojnię otwierał tuż przed wyborami nic to panu nie da .Nie załapiesz się pan do Sejmu.Już nasza wyborców w tym głowa
  autor: gość

  (6 października 2015 08:47)
  Ty jakiś antysemita jesteś czy inny popapraniec
  autor: gość

  (5 października 2015 21:30)
  Zagłosuję na tego, który usunie tę kupę z Placu Jana Pawła II tj pomnik żydowski. Sorry, ale tylko takie skojarzenie przychodzi mi, jak patrzę na ten pomnik. Czy znajdzie się w tym okręgu chociaż jeden odważny ?
  autor: gość

  (5 października 2015 15:13)
  Zapomniał dziekan jak billbord jego pupila Artura wisial w tym samym miejscu. I za kogo rządów został postawiony pomnik ku pamięci żydów, który z ambony teraz opluwa - pupil Artur.
  autor: gość

  (5 października 2015 13:15)
  Tak trzymaj Marian
  No nareszcie Maniek się nawrócił i od Żmijana odwrócił.To zachowanie jest godne bogobojnego katolika za jakiego uważa się Marian.Lepiej póżno niż wcale
  autor: gość

  (5 października 2015 11:38)
  Chodzą słuchy !
  W kuluarach się mówi, że Maniuś też już zwątpił w ponowny sukces wyborczy swojego szefa i podjął potajemne rozmowy w międzyrzeckim Stihl-u celem zmiany partii!
  autor: gość

  (5 października 2015 11:12)
  Z radością żegnamy Żmijana
  Żmijan to obłudny i cyniczny typ.Aby podreperować swój wizerunek podłączył się do grupy osób w tym parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości którzy pod przewodnictwem Dariusza Stefaniuka walczą o pozyskanie unijnych funduszy na inwestycje drogowe w tym budowę wschodniej obwodnicy.Zachodzi pytanie co pan "poseł"robił w tej kwestii będąc Przewodniczącym Sejmowej Komisji Infrastruktury? Odpowiedż jest prosta:NIC.Teraz gdy czas gorący wybory za pasem to Stachu zrobi dosłownie wszystko aby przymilić się wyborcom.Nic z tego panie Żmijan.Nie licz pan na głosy w Międzyrzecu no chyba że swoich przydupasów i ich rodzin
  autor: gość

  (5 października 2015 07:03)
  Tuba pisu
  autor: gość

  (5 października 2015 07:01)
  Za kasę Biereckiego powie wszystko co mu napiszą
  autor: gość

  (4 października 2015 22:38)
  co to za prawda? ta od ks. Brzozowskiego
  a co to za prawda? ta od ks. Brzozowskiego... cos o ludziach PSL-u?
  autor: ja_n

  (4 października 2015 22:18)
  Brawo!
  Brawo dla ks. Brzozowskiego, że nazwał prawdę po imieniu!!!
  autor: gość

  (4 października 2015 21:07)
  czy te oczy mogą kłamać???
  Zapewne Agnieszka Osiecka nie znała Pana Posła ale jak dużo o nim wiedziała i to skąd? Z Plakatu wyborczego umieszczonego na głównym placu w najwyższym miejscu na masztach sztandarowych w Międzyrzecu Podlaskim obok pomników Historii Miasta. "A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością? On już je widział, on zna te dziewczyny, z poszarpanymi nerwami, co wracają nad ranem nie same, on już słyszał o życiu złamanym. Ona już wie, już zna tę historię, że żona go nie rozumie, że wcale ze sobą nie śpią, ona na pamięć to umie. Jakże o tym zapomnieć? Jak w pamięci to zatrzeć? Lepiej milczeć przytomnie i patrzeć. Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie! Czy ja mógłbym serce złamać? I te pe... Gdy się farsa zmienia w dramat, nie gnam w kąt. Czy te oczy mogą kłamać? Ależ skąd!
  autor: wrażliwy

  (30 września 2015 12:18)
  kasa i układy
  Nie pytaj ryzzyk co poseł zrobił dla Międzyrzeca zapytaj co zrobił dla siebie
  autor: gość

  (29 września 2015 23:33)
  nie wiem
  a co pan poseł zrobił takiego dla międzyrzeca i okolic... a kasa szła....
  autor: ryzzyk

  (29 września 2015 14:40)
  Wspólnota i prawybory
  O kant du.y te wyniki bo wiadomo jaka to gazeta. Nie kupuję i nie jestem ukierunkowany politycznie Zagłosuję na tego co za żoną przybył w nasze strony.
  autor: mentor

  (29 września 2015 10:20)
  a liczby w totka też potrafisz zagwarantować?
  autor: gość

  (29 września 2015 09:44)
  nie głosuję na PO-sła Żmijana
  wspólnota międzyrzecka w dzisiejszym wydaniu podaje że w Prawyborach Wspólnoty poseł Żmijan uzyskał największą jak dotychczas liczę głosów pośród innych kandydatów.No tak z tym że 25 pażdziernika sytuacja będzie odwrotna to pan Stachu otrzyma najmniejszą ilość głosów.Jestem o tym przekonany sądząc po nastrojach społecznych i nastawieniu ludz do partii którą pan poseł reprezentuje
  autor: gość

  (28 września 2015 22:18)
  zmijan
  a pan burmistrz zapomnial kto go wybral a teraz popiera nieroba ktory kolejne cztery lata zmarnowal
  autor: mis

  (27 września 2015 18:26)
  Lepszy miejscowy Żmijan platwormowy niż pisowy skoczek spadochroniaż przekręciaż pomożowy :)
  autor: olo

  (27 września 2015 17:59)
  PO-spolici Oszuści
  Karpiński i Żmijan nie mają prawa dostać się do Sejmu za swoją antyspołeczną postawę.Głosując na młodych i pracowitych ludzi można mieć nadzieję że nie są tak zepsuci i rozpasani jak wyżej wymienieni
  autor: gość

  (27 września 2015 15:33)
  Mam w nosie partyjne układy i to z jakiej partii się wywodzi,patrzę tylko na owoce pracy w sejmie i dlatego nie zagłosuje na Żmijana.Dam szansę innym ,młodszym,ambitnym i pracowitym.Czy ktoś pamięta jakieś wystąpienie męża pani doktor?
  autor: gość

  (27 września 2015 09:12)
  Jest zezwolenie na wieszanie, wszystko zgodnie z prawem. Wbrew prawu wiszą w dalszym ciągu bilbordy kandydatów PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI z wyborów samorządowych 2014 (p. Duszek) i prezydenckich 2015 (p. Duda). Ta formacja tylko poucza innych, a o sobie "zapomina". Takie to prawo i sprawiedliwość!!!!!
  autor: gość

  (26 września 2015 20:24)
  ?
  autor: gość

  (25 września 2015 23:50)
  Są tacy co się na Pana Mariana przezywają a to nie wypada.
  autor: gość

  (25 września 2015 23:47)
  Pan Marian jest zanany w mieście to pobożny i cnotliwy obywatel miasta!!!!!
  autor: gość

  (25 września 2015 21:18)
  Patrz pan jaki hitry jest !
  Hitry to on zawsze był! Ale żeby zaraz włazić na proporzec sztandarowy miasta i to bez stosownego zezwolenia – Wstyd! Stachu złaź stamtąd natychmiast! A może to Marian go tam wsadził? U Mariana to wszystko możliwe jest!
  autor: Miejski strażnik

  (25 września 2015 19:40)
  złamanie prawa
  Baner wyborczy posła Żmijana z jego brzydką gębą wisi w centrum miasta na proporcach które należą do miasta.Z tego co pamiętam uchwałą Rady Miasta zabroniono rozwieszania plakatów na budynkach słupach itd.Czy pan Żmijan traktowany jest priorytetowo czy ma inne niż pozostali kandydaci względy.A może kolega partyjny Żmijana pan Kot zmienił tę uchwałę ale na stronach UM nie ma o tym ani słowa
  autor: gość

  (25 września 2015 15:06)
  W tym rzecz ze okręg wyborczy to nie sam Miedzyrzec .. Jest jeszcze biała, lubartow, Chełm, Włodawą itd.. P.s.by była jasność nie popieram zmijana
  autor: Skuter

  (25 września 2015 14:03)
  Zgodnie z własnym sumieniem !
  Merytorycznie odpowiedzialnie konstruktywnie sprawiedliwie a przede wszystkim zgodnie z własnym sumieniem zachowam się przy urnie wyborczej pokazując posłowi Stanisławowi Żmijanowi czerwoną kartkę. I coś tak czuję, że w identyczny sposób zachowa się większość międzyrzeckich wyborców kładąc w ten sposób kres nieróbstwu Posła Stanisława Żmijana.
  autor: Kolega wyborcy

  (25 września 2015 13:52)
  Przy okazji każdych wyborów bardziej lub mniej mówi coś o drodze do warszawy. Teraz nawet jego plakat nawiązuje do tego. Nie tylko poseł Żmijan, ale też i inni, którzy rządzą lub rządzili są pośrednio (podkreślam to słowo) odpowiedzialni za wiele wypadków do, których by nie doszło gdyby była przynajmniej droga expresowa. Uprzedzając czywiście wiem, że należy jeździć przepisowo, ale mi nie o to chodzi.
  autor: gość

  (25 września 2015 13:29)
  wyborca
  Takiej odpowiedzi się spodziewałem. Żadnych merytorycznych spraw nie potrafisz przedstawić
  autor: gość

  (25 września 2015 13:23)
  Nic pozytywnego !
  Łatwiej będzie wymienić te obietnice, których dotrzymał poseł Stanisław Żmijan! Problem w tym, że na razie nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy, więc z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego jak i samo miasto niczego, ale to kompletnie niczego pozytywnego nie zawdzięczają dla wkrótce byłego już posła Stanisława Żmijana .
  autor: Wyborca

  (25 września 2015 12:06)
  do wyborca
  "obiecywał ludziom przeróżne niestworzone historie" podaj przykłady.
  autor: gość

  (25 września 2015 11:56)
  Żmijan do ubojni
  Żmijan do ubojni! Dosyć już mamy pańskiej obłudy kłamstw i buty.Pan jako poseł nigdy nie reprezentował społeczności która na pana głosowała.Układy interesy partyjne i własne to stanowiło o pańskim posłowaniu.Dlatego z ulicy Wiejskiej w Warszawie przenieś się pan na Siteńską w Międzyrzecu.My wyborcy panu w tym pomożemy
  autor: gość

  (25 września 2015 09:16)
  To nie front to logika !
  W Międzyrzecu nie ma żadnego frontu młodych dyskryminującego w wyborach posła Żmijana! Jedyny front zniechęcenia do siebie międzyrzeckiego elektoratu wypracował sobie osobiście pan Stanisław Żmijan. Niejednokrotnie publicznie obiecywał ludziom przeróżne niestworzone historie, z których później szybciutko się wycofywał. Jedyną rzeczą, która mu najlepiej przez to całe posłowanie wychodziła to kwieciste mowy na wszystkich lokalnych imprezach okolicznościowych, które były tylko przykrywką do promowania swojej osoby. Nie bez znaczenia też jest dyrektor biura posła Stanisława Żmijana, który zamiast zachęcać potencjalny elektorat do osoby pana posła wręcz go odpycha! To wszystko razem stanowi właśnie ten rzekomy front, dzięki któremu przegra pan te wybory panie Stanisławie!
  autor: Wyborca

  (24 września 2015 18:49)
  Przebieglość wypowiedzi godna Maciarewicza
  autor: gość

  (24 września 2015 18:32)
  PO-jedna klika
  Żmijan zgadza się z wypowiedzią swojego kolegi partyjnego Karpińskiego który powiedział "Ch.j tam z Polską wschodnią skoro nigdy nie zaprotestował przeciwko tego typu obrażliwym słowom pod adresem jego krajanów.A może pan poseł po prostu z nią się utożsamia
  autor: gość

  (24 września 2015 17:13)
  fakty
  dla Polski wschodniej m.in. port lotniczy w Świdniku, środki na rozbudowę Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej
  autor: gość

  (24 września 2015 17:06)
  hahaha
  bardzo ciekawi mnie jak do tej Białej dostał się burmistrz Kot, pojechał swoim samochodem, a może autobusem? bo na pewno nie służbowym samochodem Urzędu Miasta, przecież burmistrz bardzo oszczędza środki finansowe miasta... i pewnie też wziął urlop na podróż do Białej, bo też nie sądzę, żeby w godzinach pracy włodarz brał udział w kampanii wyborczej, hahaha, może panu by też już podziękować za włodarzowanie naszemu miastu, podobnie jak panu posłowi, który tylko co cztery lata obiecuje i obiecuje
  autor: etyka burmistrza jest na wysokim poziomie

  (24 września 2015 13:03)
  A co konkretnie zrobil Duszek dla miasta
  A co konkretnie zrobił Duszek dla miasta? Ile razy zabrał głos w sejmie jako poseł? Nie głosuje na Zmijana, bo ten będąc w partii rzacacej miał o wiele więcej możliwości i co konkretnie zrobił dla Polski Wschodniej? Prosze w obu sprawach o konkrety. Mam zupełnie inny wybór. Stawiam na ludzi młodych i przebojowych bo im coś jeszcze się chce. Duszek może jest młody ale nie znam że coś konkretnego dla nas mieszkańców dobrego zrobił. Podaj konkrety i przekonaj mnie to może zmienię zdanie.
  autor: Znawca

  (24 września 2015 12:21)
  Duszek wygra ze Żmijanem
  Panie Znawco proszę mi powiedzieć co oprócz obietnic bez pokrycia zrobił Żmijan przez tyle lat? Marcin Duszek jest młodym człowiekiem a w Sejmie był bardzo krótko.Dajmy mu szansę wykazania się bo predyspozycje ma co niejednokrotnie udowadniał podczas różnych kampanii społecznych
  autor: gość

  (24 września 2015 12:09)
  Duszek nie ma zadnych szans
  Duszek nie ma żadnych szans i to wszyscy wiedzą. Startował w ostatnich wyborach na radnego i co dostał się? NIE. Startował do sejmu w 2011 r i co dostał się? NIE. Tylko przypadek sprawił że ostatnio został posłem. To też wszyscy wiedzą. Co jako poseł zrobił dla regionu i Międzyrzecz? NIC. To też wszyscy wiemy. Zatem po co nam mieszkańcom Międzyrzecza taki poseł? Po nic. Głosujemy na innych.
  autor: Znawca

  (24 września 2015 11:00)
  Marcin Duszek naszym posłem
  A po jaką cholerę nam mieszkańcom Międzyrzeca i okolic kolejna "przybłęda" która po mimo że jest z PiS pieprzy takie same dyrdymały jak Stacho Żmijan z PO.Budowanie wirtualnych autostrad i dróg oraz pomoc w szerokim zakresie.My lokalne społeczeństwo mamy swojego kandydata który zna problemy lokalne i na niego zagłosujemy.A imię jego:Marcin Duszek
  autor: gość

  (24 września 2015 09:28)
  Agata Borowiec dobry wybór
  Agata Borowiec, radna Sejmiku Lubelskiego walczy o powstanie obwodnicy Białej Podlaskiej. Jest to dobry wybór. Co zrobił obecny poseł Żmijan dla sprawy obwodnicy Białej? NIC. Obwodnica to szansa również dla całego regionu i Międzyrzec na tym skorzysta.
  autor: Wyborca 1

  (24 września 2015 08:06)
  wspólny front przeciwko Żmijanowi
  W Międzyrzecu działa grupa osób której zadaniem jest informowanie szczególnie starszych mieszkańców {młodzi na Żmijana nie zagłosują}o podłościach i nieróbstwie pan posła a co za tym idzie nie głosowaniem na niego.
  autor: gość

  (23 września 2015 23:52)
  Oszukańcu !
  Z jednym zdaniem z poniższego wpisu muszę się zgodzić całkowicie ! A mianowicie „Panie Pośle Żmijan Panu już dziękujemy” ! Mam nadzieję, że tym razem miarka już się przebrała i nie oszuka pan już nikogo nigdy więcej ! Życzę panu, aby odjechał pan z tego miasta jak najszybciej tymi drogami, co to podobno panu zawdzięczamy !
  autor: Zdzisia

  (23 września 2015 21:45)
  prawda
  Pan Stanisław Żmijan to jedyny skuteczny poseł któremu obecni na spotkaniu i nie tylko burmistrzowie miast i wójtowie gmin, zawdzięczają sukcesy drogowe w swoich gminach i miasta. Panie Pośle dziękujemy. Ma Pan wielu normalnie myślących ludzi za sobą. POWODZENIA
  autor: gość

  (23 września 2015 12:22)
  PO-gońmy im Kota
  W Międzyrzecu na skwerku również stali kilka chwil partyjni działacze z PO Żmijan Kot Mironiuk Olesiejuk Leszczyński Listonosz dyrektor MOK ale nie podszedł do nich nawet pies z kulawą nogą więc zabrali dupska i się rozeszli.Ta sytuacja stanowi fakt jaki jest stosunek społeczeństwa do partii PO-spolitych Oszustów.Reasumując;panie Stachu Żmijanie spadaj pan na szczaw wraz ze swoim kolegą partyjnym Niesiołowskim
  autor: gość

  (23 września 2015 10:48)
  zgraja
  Ta zgraja pojechała do Białej Podlaskiej, nie dlatego, że to stolica powiatu, ale dlatego, że w Międzyrzecu wielu napluło by im w twarz. Nastroje społeczne sięgnęły już zenitu !!!!!!!!!!!! Tak nam dobrze żyć w " naszej ojczyznie.
  autor: gość

  (23 września 2015 09:40)
  Stachu !
  Ty się pakuj brachu, bo to już d... blada z twojego posłowania będzie. W Polsce wszyscy już dobrze ciebie znają i wiedzą o tym, że jak podawało radio RMF FM jeden z największych rogowych piratów w sejmie, który notorycznie unika płacenia mandatów chowając się za poselskim immunitetem chciał zafundować Polakom dodatkowe opłaty za poruszanie się po wszystkich drogach krajowych ! Jest to kolejny dowód arogancji fałszu i obłudy w twoim wykonaniu wielki panie pośle !
  autor: Kierowca

  (22 września 2015 22:32)
  Okazało się że publika była a jakże ale wrogo nastawiona do promujących się platformersów. Tło nie uciekło? Dobrze im tak bo ludzie mają dość pospolitych oszustów.
  autor: gość

  (22 września 2015 09:55)
  nie dla Żmijana
  "Całym sercem" za posłem Żmijanem są ludzie którzy liżą d... Stachowi lub coś jemu zawdzięczają.Można by wymienić pana Kota pana Mironiuka listonosza i jeszcze kilku.Cóż z tego? Was jest garstka.A nas ludzi którzy mają dosyć nieroba Żmijana i jemu podobnych z Platformy Obywatelskiej ogromna WIĘKSZOŚĆ.To my właśnie w wyborach zdecydujemy o tym że takich próżniaków jak Żmijan nie będzie w Sejmie.
  autor: gość

  (22 września 2015 07:13)
  Dobrze myślisz mieszkańcu. Trzeba widzieć więcej i kochać bardziej. Może uda się uratować skrawek nieba geniuszu?
  autor: ostatni Mohikanin

  (21 września 2015 22:32)
  Tak myślę
  Wszyscy myślący mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego są za zmianą obecnie rządzącej ekipy a przede wszystkim za zamianą skompromitowanych przez ostatnie lata lokalnych polityków. Poseł Stanisław Żmijan z pewnością wraz ze swoimi kolegami Franciszkiem oraz Przemysławem należą do tych polityków, którym mało, kto już w tym mieście pod rękę. To, że Stanisław i Franciszek nie uzyskają już żadnego poparcia wśród międzyrzeckiego elektoratu i nie wejdą do przyszłego Sejmu jest więcej niż pewne. Dłużej natomiast będziemy zmuszeni poczekać na rozliczenie Przemysława, Zbigniewa, Wojciecha oraz Jarosława, ale i to niebawem nadejdzie!
  autor: Mieszkaniec

  (21 września 2015 21:26)
  i ja tez jestem
  autor: gość

  (21 września 2015 21:06)
  Wszyscy Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego Są Całym Sercem Za Posłem STANISŁAWEM ŻMIJANEM!!!!!!!!!!!
  autor: gość

  (21 września 2015 12:27)
  Kot jest członkiem Platformy Obywatelskiej stąd jego postawa i lojalność w stosunku do macierzystej partii.W ostatnich wyborach oprócz głosów Jurkowskiego poparcie uzyskał również ze strony środowiska skupionego wokół księdza Kazimierza.Ciekawy jestem czy również w wyborach parlamentarnych Infułat będzie agitował za Stanisławem Żmijanem z PO
  autor: gość

  (21 września 2015 12:05)
  Burmistrz Kot w ostatnich wyborach uzyskał w drugiej turze poparcie PIS. A teraz sam popiera PO. Nic nie rozumiem, tzn wszystko jasne.
  autor: gość

  (21 września 2015 09:28)
  PO-spolici Oszuści
  Żmijan- Person Non Grata.A tak po naszemu;panie Stachu Żmijanie my społeczeństwo nie chcemy takich PO-spolitych oszustów w Sejmie
  autor: gość

  (20 września 2015 23:59)
  a po co nam ten mural - na brudnej elewacji ul. kościelnej. czy nie można byłoby zamieścić na byłym komisariacie
  autor: pisowiec

  (20 września 2015 19:37)
  Zwariowałe !!!
  Gdzież Stasia do ubojni! On się tam kompletnie nie nadaje za delikatny herbatnik jest. Stasio kury nie zabije! Za bardzo przejmujące.
  autor: Kargul

  (20 września 2015 19:21)
  Maniuś !
  Maniuś Enter ci się zaciął ! ? Na Boga rób coś, bo nam tu Stasia zlinczują !!!
  autor: Ada

  (20 września 2015 18:55)
  Skrzywdził cię biedaczku czy przemawia przez ciebie nienawisc płynaca z przekazu radia ktorego słuchasz
  autor: gość

  (20 września 2015 18:33)
  good bye Stachu
  Wszystkich nie.Ale większość wyborców na pewno nie zagłosuje na Żmijana z prostej przyczyny.Ten typ dbał tylko o swoje i swoich przydupasów interesy.A w dodatku Stachu to podły człowiek i próżniak jakich mało.Bez żalu więc pożegnamy tego posła-osła który chciał karać kierowców dodatkowymi opłatami za korzystanie z dróg expresowych.W ubojni a nie w Sejmie RP twoje miejsce
  autor: gość

  (20 września 2015 17:31)
  Bo uważasz że twój przekaz dziala jak audycje Kaszpirowsiego i otumanisz wszystkich?
  autor: gość

  (20 września 2015 15:49)
  optymistycznie
  Do 25 października zmądrzeją i bez żalu pożegnają Stacha. Najwyższy czas na dobrą zmianę. Damy radę :-D
  autor: qp

  (20 września 2015 15:26)
  Oczwiście Ci, którzy patrzą merytorycznie a nie tylko przez pryzmat partyjny.
  autor: gość

  (20 września 2015 11:21)
  Bardzo wielu mieszkanców popiera posła Stanisława Żmijana wbrew internetowemu opluwaniu.
  autor: gość

  (19 września 2015 22:15)
  rozgarnięty jak stóg siana
  Ci co znają Mańka wiedzą że w przeszłości było z niego kawał drania.Nawet w stosunku do najbliższych.To przy Stachu trochę ogłady nabrał ale w dalszym ciągu to jełopa.Maniek żebyś dwoił się i troił to twój pryncypał nie dostanie się do Sejmu.My wyborcy o tym zdecydujemy.
  autor: gość

  (19 września 2015 21:26)
  Pan Marian to pobożny człowiek
  autor: gość

  (19 września 2015 20:04)
  Nie "pusze" tylko pisze. Jak chcesz tutaj kogoś poprawiać to czytaj 2 razy co wysyłasz. Dziękuję za uwagę :)
  autor: gość

  (19 września 2015 19:14)
  "Na pewno" pusze sie oddzielnie
  autor: gość

  (19 września 2015 11:18)
  Ha Ha Ha
  Jedyne, do czego nadaje się Maniuś to ślinienie znaczków i zaklejanie kopert !
  autor: Ja

  (19 września 2015 10:53)
  Maiuś !
  Maniuś coś w ogóle przestał broić swojego pana. Czyżby sam już zwątpił w reelekcję posła Żmijana? Stachu karz mu się wziąć do roboty albo pogoń dziada!
  autor: ZUS

  (19 września 2015 10:15)
  Poseł Żmijan
  Trochę zazdrość przez was wyłazi. To, że rodzina jest dobrze osadzona w strukturach państwowych instytucji wcale nie musi być zasługą Pana Posła. Oczywiście nie zmienia to faktu, że nic nie zostało zrobione i za to należy się czerwona kartka od społeczeństwa. Polska jest chorym krajem i nawet jeśli Pan Poseł nie wejdzie do sejmu to zapewne dostanie gigantyczną odprawę za te lata służby dla społeczeństwa.
  autor: gość

  (19 września 2015 07:15)
  Ten Pan już nie ma prawa wejść do sejmu... nie zrobił nic poza tym że brał pieniądze... jak każdy poseł PO. Teraz ma pomysł na Polskę? Dajmy im czerwoną kartkę niech zejda z boiska.
  autor: gość

  (18 września 2015 19:37)
  nie dla Żmijana
  Żmijan nie ma co liczyć na głosy mieszkańców Międzyrzeca i gmin ościennych
  autor: gość

  (18 września 2015 18:39)
  aby naszym żyło się lepiej
  Jakże prorodzinne jest hasło wyborcze posła Żmijana-Drogi Rodzina Praca.Pytanie zasadnicze brzmi;dla kogo ? Jeżeli dla najbliższych i znajomych pan Stacha.To się zgadza.Jego syn jest dyrektorem w GDDKiA a synowa pracuje w MPWK w Lublinie.A więc czy nie lepiej w pana przypadku jak i całej Platformy Obywatelskiej brzmiało by hasło:Aby naszym żyło się lepiej.Czas na zmiany.Pana panie Stachu my wyborcy wymienimy napewno na kogoś kto nie będzie okłamywał społeczeństwa
  autor: gość

  (18 września 2015 17:21)
  Godzina 16.40 a dyżurny peowiec już nawalony. Capslock mu się włączył i ze spacjami ma problemy. Ale jaja ale jaja.
  autor: gość

  (18 września 2015 16:40)
  KO CHANY GOŚCIU ALE ZIEJESZ OGNIEM NIENAWIŚCI . SAM NIC ZROBIŁEŚ TYLKO OCZERNIASZ INNYCH .TWOJE WPISY NIC NIE DADZĄ -PAN Poseł WYGRA WYBORY.
  autor: gość

  (18 września 2015 10:56)
  Wschodnia obwodnica !
  O wartości czynów i słów pana posła Żmijana oraz jego międzyrzeckich partyjnych kolegów z PO najlepiej zaświadczyć może niedawno przedstawiony na sesji rady miasta plan budowy wschodniej obwodnicy Międzyrzeca Podlaskiego. Obwodnicy, która ma przechodzić prawie przez centrum naszego miasta tuż pod samymi oknami posła Żmijana. Międzyrzec znowu zostanie dzięki swoim lokalnym politykom wyróżniony na tle innych okolicznych miast i miasteczek i będzie pierwszym miastem, które swoją obwodnice wybuduje prawie w centrum. A to wszystko pod czujnym okiem obecnego Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury posła Stanisława Żmijana! Wstyd jeden wielki wstyd panie Stanisławie!
  autor: Mieszkaniec

  (18 września 2015 10:54)
  A burmistrz i wójtowie byli tego dnia na urlopie? Bo jak nie byli na urlopie to powinni w tym czasie być w pracy a nie zajmować się kampania wyborczą PO.
  autor: gość

  (18 września 2015 10:40)
  Sejm nie dla oszustów
  "Władza prawdy ci nie powie,władza prawdy się wyrzeka,czci urząd i przekręty,wielbi kasę oraz kumoterstwo,a w d.... ma człowieka" {czytaj wyborcę}.To powinno być prawdziwe motto kampanii wyborczej Stanisława Żmijana i jego partii Platformy Obywatelskiej.Ten mam nadzieję wkrótce były już poseł po raz kolejny obiecuje wirtualne drogi a nawet expresówki mając nadzieję że ludzie dadzą się oszukać.Otóż nie panie Stachu.Panu mówimy:won z Sejmu nierobie i tobie podobni.
  autor: gość

  (18 września 2015 09:11)
  a dlaczego nie w międzyrzecu otwierał kampanii? czekamy panie pośle czekamy......mieszkańcy międzyrzeca chcą podziękować ile pan dla miasta zrobił cha cha cha
  autor: gość

  (17 września 2015 23:32)
  Gdzie publika?
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny