Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-0.3°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Czas na puchar w zimowym pływaniu

19 stycznia 2023 10:55 | autor: redakcja

W sobotę, 21 stycznia, na międzyrzeckich jeziorkach zostanie rozegrany pierwszy z trzech etapów Pucharu ARUA CUP w zimowym pływaniu.

ARUA CUP rozpocznie się w Międzyrzecu, a kolejne etapy tych zawodów zostaną rozegrane w Białej Podlaskiej i Łukowie. Od tego sezonu wyniki pucharu rozgrywanego na południowym Podlasiu będą zaliczane do punktacji najważniejszych w Polsce zawodów w zimowym pływaniu ICE CUP POLAND.

„Na uczestników czeka strasznie zimna woda, gorąca atmosfera oraz zacięta rywalizacja. Każdy Zawodnik otrzyma pakiet startowy, certyfikat uczestnictwa oraz posiłek energetyczny. Do dyspozycji zawodników będą namiotowe sauny i balia z ciepłą wodą” - tak zachęcali do udziału w międzyrzeckich zawodach organizatorzy imprezy.

Ostatecznie zgłosiło się 72 zawodników. My będziemy kibicować przede wszystkim piątce reprezentantów Międzyrzeca, w której są: Grzegorz Karczewski, Adam Nestorowicz, Przemysław Majczyna oraz dwójka zawodników KS Narwal Międzyrzec Podlaski - Franciszek Korulczyk i Anna Egier.

Zawody rozpoczną się już o godz. 9 wyścigiem na 1000 metrów stylem dowolnym. W godz. 12-13 w zawodach zaplanowano przerwę, w której odbędzie się m.in. zbiorowe morsowanie oraz starty bez pomiaru czasu dla osób, które będą chciały spróbować swych sił w zimowym pływaniu. Zakończenie zawodów i dekoracja zawodników ma się odbyć o godz. 15.30.

Organizatorem pierwszego etapu zawodów ARUA CUP jest Fundacja ARUA, ICE CUP POLAND, Miasto Międzyrzec Podlaski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny