YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Derby dla Rogoźnicy

6 maja 2019 21:46:17 | autor: redakcja
Piłkarze Huraganu Międzyrzec pokonali Kujawiaka Stanin 2:0 i utrzymali fotel lidera klasy okręgowej. Piłkarze SPLGMP Rogoźnica pokonali Krznę Rzeczyca 3:1. Zrewanżowali się tym samym lokalnym rywalom za jesienną derbową porażkę (1:0).

MOSiR Huragan Międzyrzec - KS Kujawiak Stanin 2:0 (fot. Marcin Wasiluk)

 

Derby gminy Międzyrzec odbyły się w ramach 15 kolejki rozgrywek Klasy A na Stadionie im. Bronisława Saczuka w Międzyrzecu Podlaskim. W roli gospodarzy wystąpili piłkarze z Rogoźnicy, którzy już po kwadransie gry objęli prowadzenie po celnym uderzeniu Krzysztofa Kondraciuka. W 22 minucie wynik podwyższył Szymon Pomagruk.

W szeregach zespołu z Rzeczycy nadzieje na uzyskanie w tym meczu dobrego wyniku odżyły zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Kontaktową bramkę zdobył Bartek Tymoszuk. Ostatnie słowo należało jednak do zespołu Marcina Kieruczenki. Wynik spotkania ustalił w 70 minucie Piotrek Łukasiewicz.

SPLGMP Rogoźnica zajmuje trzecią pozycję w tabeli, a do lidera Orła Czemierniki traci tylko 2 punkty. W najbliższą niedzielę Rogo gra na wyjeździe z Agrosportem Leśna Podlaska (godz. 16).

Krzna Rzeczyca 12 maja o godz. 13 zagra z Victorią Parczew. Mecz będzie rozegrany na międzyrzeckim stadionie.

Piłkarze Huraganu w kolejnym ligowym starciu pokonali na własnym stadionie Kujawiaka Stanin 2:0. Obie bramki padły już w pierwszej połowie a ich autorem był Igor Paczuski. Swoje spotkanie wygrał również Grom Kąkolewnica, który zgromadził na koncie tylko punkt mniej od międzyrzeczan. Już za dwa tygodnie dojdzie do bezpośredniego starcia tych zespołów na boisku w Kąkolewnicy. Tymczasem w najbliższą niedzielę (12 maja, godz. 16) Huragan będzie podejmował na swoim stadionie LKS Milanów.

Huragan Międzyrzec – Kujawiak Stanin 2:0 (2:0)
Bramki: Igor Paczuski 14 i 20
Huragan: Bierdziński - Jędruchniewicz, Mirończuk (77' Stalewski), Olszewski, Panasiuk (58' Weręgowski), Wiraszka (58' Mielnik), Korgol, Radziszewski, Kowalewski (58' Chudowolski), Łukanowski H., Paczuski (77' Zbieć)

REKLAMA
reklama


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male