Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
8.8°C
Kontakt
gmina Drelów

Dla małych i dużych

2 lutego 2024 09:42 | autor: Ostapiuk

Gminne Centrum Kultury w Drelowie zaprasza dzieci i dorosłych na spektakle. Dla najmłodszych "Król Maciuś", a po raz drugi na scenie "A miłości bym nie miał" w wykonaniu Grupy Teatralnej "Tu i Teraz".

"A miłości bym nie miał"

4 lutego o godz. 16:00 po raz drugi zostanie wystawiony spektakl "A miłości bym nie miał" w wykonaniu Grupy Teatralnej "Tu i Teraz" działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Drelowie.

Premiera spektaklu odbyła się 6 stycznia ⇒ Rodzina jako wartość nadrzędna

To opowieść, której głównym tematem jest rodzina oraz wartości pozwalające mierzyć się z udrękami współczesnego, goniącego za pieniądzem, świata.

"Król Maciuś"

W ofercie dla najmłodszych znalazł się spektakl "Król Maciuś" w wykonaniu Grupy O!Teatr z Jaworzna. Zostanie on wystawiony na drelowskiej scenie 6 lutego o godz. 10:30.

Spektakl opowiada historię małego chłopca, który w wieku 10 lat musiał stanąć na czele swojego królestwa w bardzo odpowiedzialnej roli króla. W czasie spektaklu dzieci przekonają się, że dorosłość nie jest taka, jak nam się do końca wydaje. Spektakl na motywach książki Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy”.

Wstęp wolny.

REKLAMA
REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny