Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
7.6°C
Kontakt
gmina Drelów

Dla małych i dużych

2 lutego 2024 09:42 | autor: red.Mi

Gminne Centrum Kultury w Drelowie zaprasza dzieci i dorosłych na spektakle. Dla najmłodszych "Król Maciuś", a po raz drugi na scenie "A miłości bym nie miał" w wykonaniu Grupy Teatralnej "Tu i Teraz".

"A miłości bym nie miał"

4 lutego o godz. 16:00 po raz drugi zostanie wystawiony spektakl "A miłości bym nie miał" w wykonaniu Grupy Teatralnej "Tu i Teraz" działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Drelowie.

Premiera spektaklu odbyła się 6 stycznia ⇒ Rodzina jako wartość nadrzędna

To opowieść, której głównym tematem jest rodzina oraz wartości pozwalające mierzyć się z udrękami współczesnego, goniącego za pieniądzem, świata.

"Król Maciuś"

W ofercie dla najmłodszych znalazł się spektakl "Król Maciuś" w wykonaniu Grupy O!Teatr z Jaworzna. Zostanie on wystawiony na drelowskiej scenie 6 lutego o godz. 10:30.

Spektakl opowiada historię małego chłopca, który w wieku 10 lat musiał stanąć na czele swojego królestwa w bardzo odpowiedzialnej roli króla. W czasie spektaklu dzieci przekonają się, że dorosłość nie jest taka, jak nam się do końca wydaje. Spektakl na motywach książki Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy”.

Wstęp wolny.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny