YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Gmina gotowa na referendum

22 listopada 2013 14:31:27 | autor: red.
Głosowanie w sprawie odwołania wójta gminy Międzyrzec odbędzie się 15 grudnia. Znamy już siedziby obwodowych komisji wyborczych oraz ich skład.

20 listopada Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej powołał Gminną Komisję do Spraw Referendum. Znaleźli się w niej: Dariusz Borecki (Rogoźniczka), Zenon Domański (Tuliłów), Łukasz Jałtuszyk (Strzakły), Bogusław Krzymowski (Przychody), Marzanna Panasiuk (Puchacze), Andrzej Sawczuk (Rogoźnica), Marta Tymoszuk (Bereza) i Jadwiga Wojtczuk (Rogoźnica).

Komisarz wydał także postanowienie o powołaniu składów obwodowych komisji wyborczych. Oto one:

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 1 (Gimnazjum Publiczne w Jelnicy): Emilia Domańska (Jelnica), Katarzyna Maria Lesiuk (Rogoźnica), Hanna Leszczuk (Strzakły), Grzegorz Plewka (Jelnica), Zyta Rarak (Strzakły), Agnieszka Szafrańska (Jelnica), Karol Szmytko (Jelnica), Monika Wsół (Strzakły)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 2 (Szkoła Podstawowa w Tuliłowie): Justyna Grochowska (Tuliłów), Sławomir Ignaciuk (Tuliłów), Stanisław Ignaciuk (Tuliłów), Andrzej Małek (Rogoźnica), Agnieszka Nowosielska (Krzymoszyce), Kinga Parafiniuk (Pościsze), Ewa Sobota (Pościsze), Maria Trochimiak (Tuliłów)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 3 (Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy): Emilia Baczkura (Rogoźniczka), Wiesław Chmiel (Rogoźnica), Bożena Kusznieruk (Rogoźnica), Halina Marianna Lesiuk (Rogoźnica), Dorota Lipińska (Rogoźnica), Bogusława Małek (Rogoźnica), Barbara Mikołajuk (Rogoźniczka), Barbara Sajna (Rogoźniczka)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 4 (Szkoła Podstawowa w Tłuśćcu): Agnieszka Chmielewska (Tłuściec), Bogusław Grzeszyk (Żabce), Edward Łukasiewicz (Żabce), Władysław Józef Nowosielski (Wysokie), Jerzy Panasiuk (Wysokie), Maciej Panasiuk (Wysokie), Krzysztof Prokopiuk (Żabce), Czesław Węgrzyniak (Tłuściec)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 5 (Szkoła Podstawowa w Kożuszkach): Kamil Chwedczuk (Łuby), Dawid Domański (Łuniew), Teresa Kokoszkiewicz (Kożuszki), Maria Niemczuk (Kożuszki), Zofia Pękala (Kożuszki), Andrzej Siejka vel Domański (Kożuszki), Karol Wnukowicz (Kożuszki), Grzegorz Zachariasz (Kożuszki)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 6 (Gimnazjum Publiczne w Krzewicy): Halina Demianiuk (Krzewica), Leszek Mikołajczuk (Tuliłów), Magdalena Niedzielak (Wólka Krzymowska), Ewa Ostapiuk (Krzewica), Marlena Petruk (Żabce), Maria Siergiej (Krzewica), Monika Tymoszuk (Krzewica), Mieczysław Zaniewicz (Krzewica)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 7 (Urząd Gminy w Międzyrzecu Podlaskim): Klaudia Barczuk (Wysokie), Aneta Kulikowska (Bereza), Józef Kulikowski (Bereza), Marian Michalski (Jelnica), Aneta Nazaruk (Bereza), Teresa Nikończuk (Bereza), Andrzej Osak (Bereza), Wioleta Zalewska (Bereza)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 8 (Szkoła Podstawowa w Halasach): Grażyna Boruta (Halasy), Magdalena Czapska (Wysokie), Monika Dziduch (Rzeczyca), Małgorzata Hanas (Halasy), Grażyna Kwaśniewska (Halasy), Arkadiusz Kwaśniewski (Halasy), Witold Machnio (Halasy), Małgorzata Anna Zaniewicz (Halasy)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 9 (Szkoła Podstawowa w Maniach): Urszula Chmiel (Rogoźnica), Henryka Granasiuk (Manie), Ewelina Jóźwik (Zasiadki), Marian Kusznieruk (Rogoźnica), Przemysław Nestorowicz (Zaścianki), Grzegorz Stefan Pękala (Manie), Janina Pińczuk (Manie), Jadwiga Tarasiuk (Manie)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 10 (Szkoła Podstawowa w Misiach): Maria Bogucka (Misie), Kamil Bogucki (Przychody), Aleksandra Chmielewska (Misie), Mirosław Grzywacz (Misie), Kamil Jędruchniewicz (Przychody), Anna Kondraciuk (Wysokie), Piotr Radzikowski (Misie), Renata Wasiluk (Misie)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 11 (Szkoła Podstawowa w Rudnikach): Dominika Biereta (Sitno), Agnieszka Daniluk (Wysokie), Iwona Jakoniuk (Puchacze), Stanisław Jaroszuk (Wysokie), Elwira Kiewel (Puchacze), Anna Panasiuk (Wysokie), Marta Semeniuk (Sitno), Renata Zalewska (Wysokie)

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum nr 12 (Szkoła Podstawowa w Rzeczycy): Krzysztof Chodziński (Rogoźniczka), Emilian Chomicki (Rzeczyca), Joanna Hryć (Rzeczyca), Stanisława Ładniak (Rzeczyca), Marian Muszyński (Jelnica), Piotr Nikiciuk (Rzeczyca), Paweł Orłowski (Rzeczyca), Agnieszka Siłuszyk (Rzeczyca)

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male