Groźny pożar w Misiach

Aktualności 1 zdjęcie
Strażacy zabezpieczają strych budynku po ugaszeniu ognia

Pięć jednostek straży pożarnej walczyło z pożarem w jednorodzinnym domu. Spłonęło poddasze, jednak dzięki sprawnej akcji udało się uratować parter budynku.

Ogień pojawił się w niedzielę rano, po godz. 6. Prawdopodobną przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Zagrożenie było duże. Mieszkańcy wspólnie z sąsiadami jeszcze przed przyjazdem straży zdołali wynieść z mieszkania najcenniejsze przedmioty.

Dzięki sprawnej akcji strażaków rozprzestrzenianie ognia udało się powstrzymać. Jednak dach niedawno wykończonego budynku jest do wymiany. Właściciel straty wstępnie oszacował na 30 tys. zł.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: