YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Huragan Cup 2020

2 września 2020 09:37:09 | autor: redakcja
Sześć ekip rywalizowało 25 sierpnia na międzyrzeckim stadionie w turnieju piłki nożnej roczników 2010 i młodsi. Dla młodych piłkarzy Huraganu Międzyrzec turniej był zwieńczeniem kilkudniowego obozu dochodzeniowego.

I Edycja Turnieju Huragan Cup 2020 (fot. fotomj.pl

Impreza odbywała się pod patronatem prezesa KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski oraz dyrektora MOSiR. Na murawie rywalizowały zespoły: Red Sielczyk, AMPLUS Łuków, Krzna Rzeczyca, Orlęta Radzyń Podlaski, UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski oraz Huragan Międzyrzec.

Grano w systemie każdy z każdym, na dwóch boiskach w dość długim wymiarze czasowym. Każdy mecz trwał 30 minut (2x15), co poniekąd zmusiło trenerów do rotowania składem w każdym spotkaniu. Triumfowała drużyna z Łukowa, a drugie miejsce zajął Huragan.

„Turniej był dla nas zwieńczeniem obozu dochodzeniowego, który rozpoczęliśmy 21 sierpnia. W tym czasie nasi zawodnicy zwiedzili miedzy innymi Aquapark i kręgielnię w Siedlcach, odbywając również zajęcia na trampolinach. Dodatkowo odwiedziliśmy park linowy w Serpelicach oraz kino w Białej Podlaskiej. Podczas wycieczek integracyjnych nie omijaliśmy treningów piłki nożnej, które odbywały się w godzinach porannych. Dodatkowo w sobotę uczestniczyliśmy w turnieju organizowanym przez Akademie Techniki Champion w Białej Podlaskiej, gdzie uplasowaliśmy się tuż za podium. Na szczęście nie miejsce było tamtego dnia najważniejsze, a późniejsza integracja w postaci wspólnego grilla zawodników i rodziców. Przy grillu zorganizowaliśmy również zawody w tenisa ziemnego" – relacjonuje trener Rafał Kwaśniewski.

Organizatorzy składają podziękowania sponsorom, bez których nie udałoby się zapewnić części atrakcji.

"Podziękowania składamy dla Banku Spółdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim i firmy Europtir za wsparcie finansowe przy organizacji wyjazdu. Dziękujemy również dla Sklepu Spożywczego K.W. Konrad Wysokiński za ufundowanie produktów na grilla integracyjnego. Podziękowania należą się także prezesowi i wiceprezesowi Huraganu oraz dyrektorowi MOSiR za wkład w organizację turnieju, poświęcony czas, a także ufundowanie nagród drużynowych i indywidualnych" – mówi Rafał Kwaśniewski.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (2 września 2020 13:05:08) Fajny turniej autor: gość
    logo male