Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Huragan rozbił Orlęta

21 września 2020 09:37 | autor: mw

W dziewiątej kolejce rozgrywek IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec pokonał Orlęta Łuków 6:0. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Artur Renkowski.

Osłabione kadrowo Orlęta nie były w stanie przeciwstawić się liderowi. Niecałe pół godziny gry wystarczyły, by Huragan prowadził 3:0. Wynik otworzył w 13 minucie Artur Renkowski. Ten sam zawodnik 9 minut później wykorzystał rzut karny, a wynik pierwszej połowy ustalił Alan Olszewski, skutecznie egzekwując drugą w tym meczu „jedenastkę”.

Zaraz po przerwie na 4:0 podwyższył Kacper Waniowski, a w końcówce spotkania ponownie snajperskimi umiejętnościami popisał się Renkowski.

W najbliższą niedzielę (27 września) zespół Damiana Panka czeka wyprawa do Krasnegostawu, gdzie zmierzy się z miejscowym Startem. Mecz rozpocznie się o godz. 15.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Orlęta Luków 6:0 (3:0)
Bramki: Renkowski 13, 22 (karny), 82 i 89, Olszewski 28 (karny), Waniowski 49
Huragan: Czarnecki – Grochowski (46’ Góralski), Olszewski, Panasiuk, Komar, Radziszewski, H. Łukanowski, Korgol (75’ Czumer), Kleber (62’ Sz. Łukanowski), Renkowski, Waniowski (66’ Pakuła)

10 kolejka (26-27 września)
Opolanin Opole Lubelskie - Górnik II Łęczna (26 września, 14:00)
Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin (26 września, 16:00)
Start Krasnystaw - Huragan Międzyrzec (27 września, 15:00)
Powiślak Końskowola - POM Iskra Piotrowice (27 września, 15:00)
Sparta Rejowiec Fabryczny - Bizon Jeleniec (26 września, 15:00)
Lutnia Piszczac - Włodawianka Włodawa (27 września, 16:00)

(23 września 2020 20:37)
    Porównanie Huraganu do Barcelony jest jak najbardziej trafne - ten sam poziom narcyzmu!!!
    autor: gość

(23 września 2020 09:40)
    Wypadek przy pracy każdemu może się zdarzyć (Bayern Monachium- Barcelona 8:2) ale lider nadal w Międzyrzecu
    autor: gość

(23 września 2020 08:28)
    Wspaniały sukces. 6:0 z czerwona latarnią ale już w z rezerwami Górnika w plecy. Po co tak pompować ten balonik?
    autor: gość

(23 września 2020 07:00)
    Trzeba pisać rzetelnie
    autor: gość

(22 września 2020 14:49)
    osłabiony
    Tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia, czy Orlęta były osłabione brakiem zawodników czy osłabione z innego powodu. Trener musi coś powiedzieć i powiedział. Wynik "idzie w świat" i tylko to się liczy. A przy okazji dobra gra Huraganu na tle Orląt z Łukowa ma swój wymiar prestiżowy dla Międzyrzeca.
    autor: osłabiony

(22 września 2020 13:10)
    A ktoś tak twierdzi oprócz ciebie? Być może gdyby zagrali w pełnym składzie to nie dostaliby aż takiego łomotu. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
    autor: gość

(22 września 2020 12:58)
    To co Huragan tylko dlatego wygrał że byli w osłabieniu spójrz na tabelę wszystko Ci powie
    autor: gość

(21 września 2020 16:29)
    Jeżeli trener Orląt mówi, że zagrali bez 4 podstawowych zawodników, to niby czemu mu nie wierzyć.