9.1°C

Huragan rządził w Kąkolewnicy

5 maja 2018 11:37 | autor: redakcja
Huragan Międzyrzec - Kujawiak Stanin 5:0 (fot. miedzyrzec.info)

To ciężki tydzień dla piłkarzy. W ciągu ośmiu dni mają do rozegrania po trzy mecze. Dobrze spisują się w tym piłkarskim maratonie Huragan Międzyrzec, SPLGMP Rogoźnica i Krzna Rzeczyca.

Huragan w sobotę 28 kwietnia na własnym stadionie całkowicie zdominował Kujawiaka Stanin. Najpierw dwa trafienia zaliczył Igor Paczuski, a potem trzykrotnie bramkarza rywali pokonał Kacper Chudowolski. Przy stanie 5:0 dla Huraganu wymienieni zawodnicy jeszcze dwukrotnie posyłali piłkę do siatki Kujawiaka, jednak sędzia w obu przypadkach dopatrzył się pozycji spalonej.

W czwartek 3 maja międzyrzeczanie gościli na boisku lokalnego rywala Gromu Kąkolewnica. Była to udana wyprawa. Zespół Daniela Wajszczuka na przerwę schodził prowadząc 2:0 po bramkach Huberta Łukanowskiego i Matusza Panasiuka. Po przerwie bramkarza rywali pokonał Jacek Mielnik i ponownie Łukanowski. Gospodarze potrafili odpowiedzieć tylko trafieniem Pawła Muszyńskiego.

W niedzielę 6 maja Huragan gra u siebie z ŁKS Łazy. Początek spotkania o godz. 16.

Huragan Międzyrzec – Kujawiak Stanin 5:0 (3:0)
Bramki: Paczuski (15, 26), Chudowolski (41, 47, 50)
Huragan: Bierdziński – Czumer, F. Kwaśniewski (51 Panasiuk), Olszewski, Łukanowski (75 Mielnik), Jędruchniewicz (46 Góralski), Stalewski, Korgol, Paczuski (59 Witoszko), Chudowolski, Kowalewski (75 Mirończuk)

Grom Kąkolewnica – Huragan Międzyrzec 1:4 (0:2)
Bramki dla Huraganu: Łukanowski 28 i 81, Mateusz Panasiuk 34, Jacek Mielnik 59
Huragan: Bierdziński - Jędruchniewicz, Czumer, Stalewski, Panasiuk (62 F. Kwaśniewski), Mielnik (64 Witoszko), Olszewski, Kowalewski (78 S. Łukanowski), Korgol (59 Grudziński), Łukanowski, Wojtczuk (73 R. Kwaśniewski)

TABELA KLASY OKRĘGOWEJ

Jeżeli piłkarze SPLGMP Rogoźnica podtrzymają dotychczasowa passę, to pozostanie jedynie okrzyknąć ich tytułem „Rycerzy wiosny”. Zespół Marcina Kieruczenki rozpoczął rundę od zwycięstwa nad Janowią Janów Podlaski 4:1. Następnie pokonał u siebie lidera Granicę Terespol 3:1 i na wyjeździe GLKS Rokitno 5:0. W ostatnią niedzielę było 1:0 w spotkaniu z Dębem Dębowa Kłoda, po bramce Adama Daniluka. 3 maja zespół z Rogoźnicy gościł w Leśnej Podlaskiej. Wygrał 4:1, a do bramki trafiali: Daniel Kucharuk, Michał Kurenda, Jakub Zaniewicz (z karnego) i Grzegorz Sęczyk.

W najbliższą niedzielę SPLGMP zagra u siebie z Victorią Parczew. Początek spotkania o godz. 16.

TABELA KLASY A

Dobrą passę kontynuuje także Krzna Rzeczyca, której skład niedawno wzmocnił Michał Tusz, były piłkarz i trener Huraganu. W niedzielę po dramatycznym meczu Krzna pokonała Lutnię Piszczac 3-2. Już w 26 minucie boisko musiał opuścić bramkarz gości Michał Stefaniuk, który dostał czerwoną kartkę za faul na rywalu. Jego miejsce zajął Krzysztof Krzymowski, który nie zdołał obronić karnego. W 47 minucie było już 2:0 dla Lutni. Okazało się jednak, że goście dopiero się rozkręcają. W 58 minucie kontaktowego gola zdobył Konrad Zakrzewski, a w 79 wyrównał Krzysztof Krzymowski! Bramkarz Krzny zdecydował się na dalekie wybicie piłki, która pokonała odległość 100 metrów, uderzyła w poprzeczkę i wpadła do bramki. Wynik meczu na 3:2 dla Rzeczycy ustalił w 81 minucie z rzutu wolnego Szymon Lewczuk.

3 maja Krzna pokonała GLKS Roskosz-Grabanów 3-1. Na listę strzelców wpisali się: Szymon Lewczuk (karny), Łukasz Bartoszuk i Michał Tusz (z rzutu wolnego).

6 maja Krzna gra wyjazdowe spotkanie z AZ-Bud Komarówka Podlaska (godz. 13).

TABELA KLASY B

(14 maja 2018 17:19)
    Akurat temu zarzadowi Huraganu nie zalezy na szkoleniu dzieci i mlodziezy.Licza sie oni,oldboye.
    autor: gosc

(14 maja 2018 16:52)
    ile dasz od siebie tyle ugrasz
    cisnąć z nimi a nie tylko głaskać i opowiadać jak jest wspaniale nie chodzi tylko o wyniki więcej dyscypliny i rzetelne szkolenie od najmłodszych grup.
    autor: Jürgen Klopp MC

(13 maja 2018 20:14)
    Moim zdaniem zarzadcy Huraganu, powinni zrezygnowac z rozgrywek dzieciecych, mlodzikow,juniorskich a skupic sie na old boyach
    autor: gosc

(13 maja 2018 20:06)
    huragan
    Pewnie że wam się należał awans, nie liczyłem na cud. Już. Sam mecz u nas z Łukowem pokazał komu się należy . Jak się przegrywa dzisiejszy mecz to o czym mowa.