16.8°C

Huragan wygrał w Kąkolewnicy

15 kwietnia 2024 22:41 | autor: redakcja

W spotkaniu piłkarskiej IV ligi Huragan Międzyrzec pokonał Grom Kąkolewnica 2:0.

Trzeba przyznać, że w pierwszej połowie lepiej na boisku spisywali się piłkarze Gromu. Na szczęście bramki Huraganu bronił Igor Belka, który w 20 minucie wygrał starcie sam na sam z Jakubem Pyrlińskim, a na początku drugiej połowy obronił strzał z rzutu karnego tego samego zawodnika.

Wynik meczu otworzył chwilę później Paweł Radziszewski, a ustalił go w 75 minucie Jakub Łęcki.

W pięciu rozegranych wiosną spotkaniach Huragan zdobył 12 punktów, a to już prawie połowa tego co udało się ugrać podczas fatalnej rundy jesiennej. Kolejne spotkanie nasz zespół zagra w środę, 17 kwietnia. Do Międzyrzeca przyjedzie Łada Biłgoraj. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 17.

Grom Kąkolewnica - Huragan Międzyrzec Podlaski 0:2 (0:0)
Bramki: Radziszewski 54, Łęcki 75
Huragan: Belka – Konaszewski, Koryciński, Łukanowski, Panasiuk, Warda, Radziszewski, Filonov (65' Czuba), Sychev (80' Matejek), Łęcki, Krzewski (65' Semeniuk).

22. kolejka (13-14 kwietnia)
Motor II Lublin - Janowianka Janów Lubelski 0:2
Górnik II Łęczna - KS Drzewce 4:1
Kryształ Werbkowice - Ogniwo Wierzbica 4:1
Stal Poniatowa - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0