4.0°C

Huragan wygrał w Końskowoli

18 września 2022 20:50 | autor: redakcja

Piłkarze Huraganu pokonali na wyjeździe Powiślaka Końskowola. Hattricka ustrzelił Mariusz Chmielewski.

Już w 2 minucie spotkania Mariusz Chmielewski wykorzystał nieporozumienie w szeregach gospodarzy. Napastnik Huraganu wpadł między dwóch obrońców, wyprzedził ich i nie dał szans bramkarzowi rywali. Wyrównanie padło zaledwie trzy minuty później, gdy ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Kamil Piasek. W 28 minucie Patryk Pakuła zagrał piłkę wzdłuż bramki, a Radosław Kursa interweniował tak niefortunnie, że wbił ją do własnej bramki. Na przerwę Huragan schodził prowadząc 2:1.

Pięć minut po wznowieniu gry było już 3:1. Po akcji Pakuły i Huberta Łukanowskiego, dokładne dośrodkowanie tego drugiego wykończył Chmielewski. W 64 minucie napastnik Huraganu po raz trzeci tego dnia wpisał się na listę strzelców. Wykorzystał podanie Pawła Radziszewskiego i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Powiślaka. Wynik meczu ustalił w 77 minucie Kamil Warecki, który przelobował bramkarza Huraganu.

W najbliższą sobotę zespół Damiana Panka zagra u siebie ze Stalą Poniatowa. Początek spotkania o godz. 15.

Powiślak Końskowola – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:4 (1:2)
Bramki: Piasek 4, Warecki 77 – Chmielewski 2, 50 i 64, Kursa 28 (samobójcza)
Huragan: Krasowski – Komar, Warda (88 Pniewski), Panasiuk, Łukanowski, Grochowski, Gawriłow (67 Czumer), Radziszewski (85 Kuć), Storto (60 Opolski), Chmielewski, Pakuła (67 Śledź)

Kolejka 7 - 24-25 września
Orlęta Łuków - Świdniczanka Świdnik (24 września, 16:00)
Huragan Międzyrzec Podlaski - Stal Poniatowa (24 września, 15:00)
Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola (24 września, 15:00)
Górnik II Łęczna - Motor II Lublin (25 września, 11:00)
Opolanin Opole Lubelskie - Bug Hanna (25 września, 15:00)

IV liga lubelska, grupa I (tabela za 90minut.pl)

(20 września 2022 07:18)
    Panie Redaktorze , prosimy coś o MTW żwirek napisać. Tyle elitarnych zawodów organizują za duzą kasę a wyników nie podają. Nie mamy za co startować, to choć by poczytał?
    autor: Wędkarz

(19 września 2022 11:51)