8.4°C

Huragan wygrał w Opolu

31 października 2022 10:07 | autor: redakcja

Z kompletem punktów wrócili piłkarze Huraganu Międzyrzec z wyprawy do Opola Lubelskiego. Zespół Damiana Panka pokonał miejscowego Opolanina 3:1.

Huragan wyszedł na prowadzenie już w 5 minucie spotkania. Akcję Milana Storto i Pawła Radziszewskiego skutecznie wykończył Patryk Pakuła. Kolejne bramki padły już po przerwie. W 51 minucie po kontrze gości do siatki trafił Mariusz Chmielewski, a w 74 minucie swojego drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Pakuła. W 85 minucie honorową bramkę zdobył Opolanin. Autorem trafienia był Jakub Wadowski.

W sobotę, 5 listopada, Huragan zagra na własnym stadionie z Bugiem Hanna. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 13.

Opolanin Opole Lubelskie - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:3 (0:1)
Bramki dla Huraganu: Pakuła 5 i 74, Chmielewski 51
Huragan: Krasowski – Opolski (78 Kuć), Warda, Konaszewski, Komar (84 Pniewski), Łukanowski, Storto (62 Gawriłow), Radziszewski (86 Czumer), Grochowski, Pakuła (75 Śledź), Chmielewski

12. kolejka (29-30 października)
Świdniczanka Świdnik - Powiślak Końskowola 7:1
Motor II Lublin - Stal Poniatowa 3:1
Bug Hanna - Orlęta Łuków 0:0
Opolanin Opole Lubelskie - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:3