4.0°C

Idą w górę

29 września 2013 12:49 | autor: mw
Huragan Międzyrzec - Niedźwiadek Chełm 3:0 (28.09.2013)

Piłkarze Huraganu wywalczyli czwarte zwycięstwo w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. W sobotę pokonali Niedźwiadka Chełm 3:0.

Nasi piłkarze bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. Efektem tego była bramka strzelona przez Michała Kurendę już w 4 minucie, po podaniu Piotrka Wojtczuka. Później gra się wyrównała, do głosu zaczęli dochodzić goście, momentami przejmując inicjatywę. Nasi piłkarze mieli sporo problemów z odbiorem piłki przeciwnikom.

Huragan przebudził się około 60 minuty. Końcówka była wręcz popisowa w wykonaniu naszego zespołu. Do siatki dwa razy trafił Patryk Kociszewski, który na boisku pojawił się w 71 minucie. Do napastnika Huraganu bardzo ładnie w tempo zagrywali Hubert Zaniewicz i Piotrek Wojtczuk.

- Przyznaję, że szczęście było przy nas w tym meczu – skomentował trener Jacek Syryjczyk. - Jednak trzeba też powiedzieć, że mieliśmy sporo sytuacji do strzelenia bramek. Już na początku spotkania Piotrek Wojtczuk uderzał głową z pięciu metrów, niestety wprost w bramkarza. Później trafił w poprzeczkę. Dobry strzał Jakuba Skrodziuka minął bramkę o centymetry. Z dystansu uderzali Alan Olszewski i Rafał Korgol, który niestety dostał czwartą żółtą kartkę, i nie będzie mógł wystąpić w kolejnym spotkaniu – opowiada trener.

Jacek Syryjczyk podkreśla, że większość jego piłkarzy nie jest w pełni sił. Składają się na to przeziębienia, nie do końca zaleczone kontuzje, przerwy w treningach spowodowane chorobami i kontuzjami. – Jednak ten mecz to była dla chłopaków dobra nauka na przyszłość, że nawet będąc w słabszej dyspozycji można wygrywać - podkreśla.

Huragan Międzyrzec – Niedźwiadek Chełm 3:0 (1:0)

Bramki: Kurenda 4, P. Kociszewski 74 i 84

Skład Huraganu: Jóźwik - Wójcik  (76' Mojs), Marczuk, Skrodziuk, Grabowski -  F. Kwaśniewski, (71' P. Kociszewski), Olszewski, H. Zaniewicz, Korgol - Wojtczuk, Kurenda (86' Tkaczuk)

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - UKS TOP-54 Biała Podlaska

MKS Janowianka Janów Lubelski - Motor Lublin S.A.

ŁKS Orlęta Łuków - FKS Stal Kraśnik

AMSPN Hetman Zamość – pauza

UKS Niedźwiadek Chełm – pauza

(1 października 2013 16:08)
    Myślę że po obozie przygotowawczym na pewno wywalczyliby mistrzostwo ;))

(30 września 2013 16:36)
    pomoc
    przy odpowiednim wsparciu mysle tu o obozach odzywkach ta grupa powalczyla by o podium