YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Integrowali się rodzinnie i na sportowo

19 września 2018 01:46:55 | autor: JM
Integrować można się na wiele sposobów. Najlepiej jeśli we wspólne i aktywne spędzanie czasu włączają się całe rodziny. Tak właśnie w niedzielę, 16 września, zrobili uczestnicy kolejnej już imprezy integracyjno-sportowej "Rodzina sportem silna", która odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Karola Krysińskiego w Rudnikach.

Rodzina Sportem Silna w Rudnikach 2018 (fot. Magdalena Jóźwik)

Pogoda w to niedzielne popołudnie była idealna do spędzenia czasu na świeżym powietrzu wśród rodziny, przyjaciół i znajomych twarzy. Była zdrowa rywalizacja, zacięte wyścigi i wieczorny relaks przed srebrnym ekranem.

- Na uczestników festynu czekała moc atrakcji takich jak mecz mini-piłki nożnej dzieci z przedszkola, biegi w workach, quizy na temat gminy, szkoły i wsi Rudniki oraz główna atrakcja RUDNIKOGEDDON który nie bez przyczyny brzmiał jak ARMAGEDON! Przygotowany przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Karola Krysińskiego w Rudnikach pod kierunkiem naszego nauczyciela wychowania fizycznego Emila Nasiłowskiego - mówi Kinga Szymona. Zwycięzcami biegu zostali Michał Panasiuk oraz Michał Milewski.

Najmłodsi mogli tego dnia zamienić się w dowolną postać czy zwierzątko dzięki Marzenie Przybyłowskiej, która przyozdabiała dziecięce buzie kolorowymi malunkami. Natomiast członkinie Rady Rodziców Agnieszka Daniluk, Dominika Biereta oraz Elwira Warpas, które na co dzień bardzo angażują się w życie szkoły przygotowały stoisko loteriady fantowej i kiermasz przepysznych ciast. Kiedy zrobiło się chłodniej Iwona Teofilska zaprosiła do wspólnego trenowania Zumby,a następnie uczestnicy imprezy zostali zaproszeni na ognisko z kiełbaskami.

- Na zakończenie tego pełnego atrakcji dnia mieliśmy dla uczestników niespodziankę : Kino pod Chmurką ze świetną komedią "Mamuśki mają wychodne". Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Co robią ich dzieci kiedy mamy robią sobie wolne? - opowiada Kinga Szymona.

Warto również przypomnieć, że Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudnikach zawojowała w tym roku w Gminnym Konkursie Duch Książki na Fotografii wygrywając wszystkie możliwe pierwsze miejsca. - Nie tylko uczniowie brali udział w tym konkursie ale również z wielkim zaangażowaniem podeszli do tego nauczyciele naszej placówki - wygrywając pierwsze miejsce w trzeciej katergorii Dorośli każdy z uczestników dostał voucher do spa dla dwóch osób w hotelu Chrobry - opowiada Kinga Szymona. - Pan Emil Nasiłowski odstąpił swój bon i miał dla nas niespodziankę kierowaną do płci pięknej, specjalny wyścig o voucher.

Sponsorami imprezy byli: wójt gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz, państwo Radzikowscy właściciele sklepu „Gamma” , pan Stanisław Andrzejczuk właściciel sklepu „Grosik”, prezes zarządu Stowarzyszenia Moja Gmina Krzysztof Sójka, radni gminy Mięzyrzec Podlaski Jarosław Czapski oraz Piotr Siłaczuk. W organizacji wydarzenia wzięły również udział Ewa Biernacka sołtys wsi Rudniki oraz Monika Stefaniuk sołtys wsi Wysokie.
 


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male