Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
19.0°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Inwestują w rehabilitację

21 maja 2023 19:58 | autor: redakcja

Zakład Rehabilitacji działający przy międzyrzeckim SP ZOZ został przeniesiony do Przychodni Specjalistycznej przy ulicy Wiejskiej. Na projekt „poprawy komfortu i bezpieczeństwa pacjentów” wydano 1,1 mln złotych.

W uroczystym otwarciu Gabinetów Fizjoterapii oraz Ośrodka Rehabilitacji Dziennej uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz, Narodowego Funduszu Zdrowia, Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz pracownicy szpitala.

Na projekt „poprawa komfortu i bezpieczeństwa pacjentów w zakresie realizowanych świadczeń fizjoterapii oraz poprawa wykorzystania powierzchni budynku przychodni specjalistycznej przy ul. Wiejskiej 13 w Międzyrzecu Podlaskim” wydano ponad 1,1 mln zł, z czego 300 tys. zł wyłożył Powiat Bialski, a drugie tyle pochodziło z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Pozostałą część wydatków szpital pokrył z własnych środków.

Zakres prac obejmował kompleksowy remont pomieszczeń oraz dostosowanie całego budynku do aktualnie obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. Wykonano m.in. remonty łazienek, podwieszane sufity, wyrównano i pomalowano ściany, wymieniono instalację elektryczną i sieć informatyczną, zainstalowano wentylację, wymieniono drzwi. Gabinety zostały częściowo wyposażone w nowy sprzęt rehabilitacyjny. (foto: SP ZOZ)

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (25 maja 2023 11:22)
  Czym że jest analizowanie jakie komentarze były pisane z jakiego telefonu, ktoś się tym na forum chwalił.Po drugie nie obrażaj ludzi, nie przystoi tak światłej osobie.
  autor: gość

  (25 maja 2023 08:16)
  I gdzie tu masz "zespół czynności"? Ktoś za tobą do sklepu chodzi? Dron nad tobą lata? telefon masz na podsłuchu? Bo jeżeli tak, to by oznaczało, że jesteś jakimś groźnym przestępcą.
  autor: gość

  (24 maja 2023 12:08)
  Inwigilacja (od łac. invigilare – czuwać nad czymś) – ogólnie: określenie zespołu czynności stosowanych do śledzenia (monitorowania) zachowań ludzi.
  autor: gość

  (24 maja 2023 11:06)
  Sprawdź idioto co znaczy słowo inwigilacja.
  autor: gość

  (22 maja 2023 22:50)
  No proszę jaka reakcja, w minutę, nawet do inwigilacji się posuwają. Dziwnym trafem wulgarne obelgi policji w komentarzach nie przeszkadzają, tkwią po kilka dni, czasami usuwane są dopiero po interwencji czytelników.
  autor: gość

  (22 maja 2023 08:44)
  To już lepiej pozostań przy swoich miernych dowcipach o "ognistych babach i sikawkach".
  autor: gość

  (22 maja 2023 08:38)
  Przepraszam, ale swoje wiem :D
  autor: gość

  (22 maja 2023 08:35)
  Jak się komuś stawia zarzuty, które okazują się bzdurne, to wypadałoby przeprosić. Ale do tego potrzeba odrobinę kultury osobistej.
  autor: gość

  (22 maja 2023 08:33)
  Gdyby informacja była podana w piątek, to zaraz by się jazgot pojawił, dlaczego tak późno.
  autor: gość

  (22 maja 2023 08:25)
  Tak, tylko w aktualnościach z piątku były tylko artykuły o śpiewach w Drelowie ani słowa o uroczystościach w Międzyrzecu, kto zagląda do historii z przed tygodnia. Ale oki, to tylko dziennikarska nieudolność. Myślałem o czymś gorszym.
  autor: gość

  (22 maja 2023 07:55)
  Jako pierwsi o tym informowaliśmy już 14 marca, a 15 maja podaliśmy szczegółowy program uroczystości. Można sprawdzić.
  autor: admin

  (22 maja 2023 07:21)
  Brak wcześniejszych informacji o wczorajszych uroczystościach w Międzyrzecu to czyjś zakaz, bo nie wierzę ,że redaktorzy nie wiedzieli ? Jak to się ma do rzetelności dziennikarskiej
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny