Jeden nietrzeźwy, drugi bez uprawnień

Aktualności 1 zdjęcie

W drugiej połowie grudnia międzyrzeccy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy złamali przepisy o ruchu drogowym.

W Wysokim na drodze krajowej nr 2 policyjny patrol zatrzymał 46-letniego mieszkańca gminy Biała Podlaska, który kierował samochodem osobowym marki Volkswagen. Mężczyzna prowadził auto pomimo ciążącej na nim decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania, wydanej przez starostę.

W Międzyrzecu na ulicy Warszawskiej funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta, który kierował samochodem osobowym marki Mercedes. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,1 promila alkoholu w jego organizmie.

Postępowanie w obu sprawach prowadzi Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: