Jeździł po mieście ze złamaną nogą
Tego jeszcze nie było! Na ulicy Pocztowej policjanci zatrzymali kierowcę, który był nietrzeźwy, miał złamaną nogę i nie posiadał uprawnień do kierowania.
W piątek dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego kierowcy. Z informacji wynikało, że mężczyzna siedzący za kierownicą Opla jest prawdopodobnie pod wpływem alkoholu i ma złamaną nogę.
Policjanci wypatrzyli podane w opisie auto na ulicy Pocztowej. Kierowcę zatrzymano do kontroli drogowej. Wówczas okazało się, że za kierownicą Opla siedzi 38-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.
Dodatkowo okazało się, że mężczyzna musi poruszać się o kulach, gdyż ma złamaną nogę. I to nie wszystko. Mundurowi szybko ustalili, że 38-latek nie posiada uprawnień do kierowania, a auto którym podróżuje nie ma badań technicznych.
- Informacje o nietrzeźwym mundurowi otrzymali od świadka zdarzenia. Dziękujemy za obywatelską postawę przypominając, że nietrzeźwi „za kółkiem” stanowią śmiertelne zagrożenie zarówno dla siebie jak też innych na drodze – podkreśliła komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.
Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Niezależnie od orzeczonej kary, sąd obligatoryjnie orzeka świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych w przypadku osoby, która po raz pierwszy dopuściła się takiego czynu. W sytuacji, kiedy osoba po raz kolejny kieruje pojazdem w stanie nietrzeźwości świadczenie pieniężne jest nie mniejsze niż 10 tysięcy złotych.
Dodaj komentarz:
Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
Jak byłby wypity kierowca pewnie by nie ruszył bo by przemyślał sprawę i nerwy by tak mu nie puściły, W Polsce powinno być jak za granicą że małe ilości alkoholu są dopuszczalne, a tak trzeźwy z premedytacją dziewczynę przejechał co byście napisali jak byłby pijany hipokryci.
autor: ChamBitySprawiedliwy
Właśnie trzeźwy, co innego jak by był pijany to spoko, wszystko normalne.
autor: gość
Do gość dziś w Katowicach trzeźwy autobusem przejechał dziewczynę jak widać psychole nie znają granic
autor: Tom
Do ChamBitySprawiedliwy, jak by Cię ten "niewinny, biedny człowieczek" "drasnął" chociażby na przejściu dla pieszych inaczej byś śpiewał. Brawo dla tego kto powiadomił Policję. Ile ludzi ginie przez pijanych za kierownicą??? Ogarnij się człowieku zanim coś napiszesz !!!
autor: gość
Bój się bo samochód może cię potrącić z ogromna prędkością w najmniej oczekiwany momencie.
autor: driver
No dosłownie patole się po mieście rozbijają. Strach z domu wyjść bo same pojeby tylko.
autor: hubert
Patologia
Ludzie, co wy w tym Miedzyrzecu wyprawiacie? Tylko obozy reedukacyjne dla tej patologii mogą coś zmienić!!!
autor: Edek z fabryki kredek
Wyjechali ci którzy chcieli wyjechać tu problem jest taki nie chce się młodym pracować a zajęcia też nie mają żadnego czy zainteresowań nic w tym mieście nie ma dlatego później jeżdżą połamani pijani samochodami
autor: Ja
W Międzyrzecu same menele , co mądrzejsi wyjechali.
autor: Dziadek
Do gość, Wszędzie jest element społeczny Partyzantów okolice Brzeska Kordiana Balladyny ale na mieście faktycznie meneli jest wiecej, dajcie im roboty to głupoty nie będą się czepiać.
autor: Ja
Na tej Warszawskiej i Pocztowej to sam element społeczny.
autor: gość
Facet był z Miś to nie gość z międzyrzeca podlaskiego jak napisali w gazecie.
autor: Szczur z undergroundu
Pojeby wszedzie pojeby...
autor: gość
Sugerujecie że kobieta mu uciekła dlatego poszedł w pijaństwo i złamał przy tym nogę?, nie dziwne że wszedł do samochód z połamaną girą jak nie mógł chodzić najgorzej że był przy tym wypity, ale na szczęście krzywdy nikomu nie zrobił dlatego powinni go wypuścić a temu co z ucha pierd.ł chu..j prosto w serce!
autor: ChamBitySprawiedliwy
P
A jeździsz porządnie? Bo jak byle jak ,to na nic uprawnienia:)
autor: Jolanda
Jolanda, tak możesz, ale nie po lekach na to złamane serce :) Z uprawnieniami, przeglądem i ubezpieczeniem OC :)
autor: P
Ahaha dobre to :)
autor: hubert
Jolanda
Pocieszę!
autor: MM
A czy ze złamanym sercem mogę kierować ??
autor: Jolanda
Najczęściej czytane
3
Tragiczny finał podróży. Auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 10:00 na drodze między Zahajkami a Żerocinem. Samochód osobowy zjechał z jezdni, uderzył w drzewo, a następnie stanął w ogniu. Kierowcy nie udało się uratować.
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Ostatnio komentowane
2
Czy da się pogodzić wielkopowierzchniową produkcję zwierzęcą z interesem społecznym?
Gmina Międzyrzec Podlaski jest gminą typowo rolniczą, choć w ostatnich latach obserwuje się diametralną zmianą charakteru gospodarstw rolnych, w szczególności ukierunkowanych na hodowlę zwierząt. W wielu miejscowościach zanikły drobne przydomowe hodowle, a ich miejsce zajmują wielkokubaturowe budynki inwentarskie mieszczące liczne stada, głównie drobiu. Dla jednych sposób na biznes lub dostosowanie się do wymogów nowoczesnego rolnictwa, dla innych - uciążliwość i obawa o środowisko naturalne. W latach 2010-2026 na terenie gminy Międzyrzec Podlaski powstało 85 ferm drobiu. Jaki jest ich odbiór społeczny i czy podobne inwestycje postrzegane są tylko negatywnie?
Podobne artykuły:
0
Kierowała po alkoholu
W niedzielę (21 lutego) w Wysokim policyjny patrol zatrzymał 21-letnią mieszkankę gminy Międzyrzec Podlaski, która kierowała samochodem osobowym marki Mazda. Kobieta była nietrzeźwa, miała 1 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim.
1
Wężykiem po Berezie
29 grudnia w Berezie funkcjonariusze „drogówki” zatrzymali 32-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem marki Ford. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto międzyrzeczanin nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
0
Złapali go w Marylinie
W piątek (7 sierpnia) policjantów z komisariatu w Wisznicach wezwano do kolizji drogowej w miejscowości Marylin. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ujawnili, że 38-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Jeep jest nietrzeźwy. Mężczyzna miał 3,2 promila alkoholu w organizmie.
0
Jechał z trzema promilami
W poniedziałek 27 listopada na ulicy Warszawskiej policyjny patrol zatrzymał bardzo pijanego kierowcę. 51-letni międzyrzeczanin kierował samochodem marki Daewoo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.