YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Koncert Sławy Przybylskiej: MOK czeka na rezerwacje

18 maja 2016 12:00:19 | autor: redakcja
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na uroczysty koncert z okazji Jubileuszu 60-lecia Pracy Artystycznej Sławy Przybylskiej. Odbędzie się on 29 maja w kinie „Sława", początek o godz. 18. W programie: koncert zespołu Czerwony Tulipan oraz recital Sławy Przybylskiej.

Fot. www.teatr-rampa.pl

Koncert będzie się składał z dwóch części. W pierwszej usłyszymy zespół Czerwony Tulipan (doskonale znany wielbicielom poezji śpiewanej), w składzie: Ewa Cichocka i Krystyna Świątecka – śpiew, Stefan Brzozowski – śpiew i gitara, Andrzej Czamara i Andrzej Dądalski – gitary. Artyści wykonają dziesięć utworów z repertuaru Sławy Przybylskiej.

W drugiej części koncertu z recitalem wystąpi Sława Przybylska. Jubilatka wykona kilkanaście piosenek, będą wśród nich zarówno jej najwieksze przeboje, jak i utwory premierowe.

W przerwie koncertu odwiedzić będzie można stoisko z płytami i wydawnictwami poświęconymi pochodzacej z Międzyrzeca artystce. Po koncercie zaplanowano uroczyste odsłonięcie rzeźby Sławy Przybyskiej, która stanie w holu Miejskiego Ośrodka Kultury.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Miejski Ośrodek Kultury przewidując ogromne zinteresowanie imprezą prosi zainteresowanych o wcześniejszą rezerwację miejsc na sali kinowej. Ci którzy tego dokonają otrzymają symboliczne bilety z numerem miejscówki. Rezerwacji można dokonywać wyłącznie osobiście w sekretariacie MOK w godz. 8.00-15.30.

.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male