Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
29.4°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Kosztowna okazja

11 czerwca 2022 07:35 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska

Mieszkanka gminy Międzyrzec odpowiedziała na internetowe ogłoszenie dotyczące sprzedaży biletu na koncert znanej artystki. Niestety, straciła nie tylko gotówkę, ale też możliwość udziału w imprezie. Policja apeluje o rozwagę podczas transakcji on-line.

Do międzyrzeckiego komisariatu zgłosiła się mieszkanka gminy, która została oszukana podczas transakcji on-line. Młoda kobieta zainteresowana koncertem znanej artystki znalazła na portalu społecznościowym ogłoszenie dotyczące sprzedaży biletów. Za pomocą komunikatora ustaliła ze sprzedającym szczegóły transakcji. Otrzymała od niego również zdjęcie biletu.

Przekonana o szczerych intencjach sprzedającego przesłała za pomocą wygenerowanych kodów Blik ustaloną kwotę 250 złotych. Niestety zaraz po tym kontakt ze sprzedającym się urwał. Kobieta nie otrzymała biletu na koncert, który odbył się kilka dni później. Nie zwrócono jej także pieniędzy.

- Apelujemy o ostrożność w Internecie. Ograniczone zaufanie podczas zawierania transakcji on-line uchroni nas przed utratą pieniędzy. Uważajmy na nieprawdziwe oferty i „super okazje”, które mogą okazać się bardzo kosztowne – przestrzega komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny