4.3°C

Lepiej strzelali niż grali

16 października 2022 21:40 | autor: redakcja

Siódme zwycięstwo w tym sezonie zanotowali na swoim koncie piłkarze Huraganu Międzyrzec. Na własnym stadionie pokonali Lewart Lubartów 3:0.

To spotkanie zaczęło się wręcz idealnie dla naszego zespołu. Już w 2 minucie w polu karnym przeciwnika znalazł się Mateusz Konaszewski, któremu udało się wpakować piłkę do siatki. Później już tak fajnie nie było, bo to goście rzucili się do odrabiania strat i zyskali przy tym sporą przewagę w polu. Na szczęście z ataków przyjezdnych nic nie wyszło, a w jednym przypadku naszym graczom pomogła poprzeczka.

W drugiej połowie Huragan uporządkował grę w defensywie i cierpliwie czekał na kontry. Udało się w 72 minucie. Patryk Pakuła huknął pod poprzeczkę i zrobiło się 2:0. Nie trwało to długo, bo już w następnej akcji przypomniał o sobie najlepszy strzelec Huraganu Mariusz Chmielewski, który podwyższył na 3:0.

Za tydzień, 22 października, zespół Damiana Panka ponownie zagra na własnym stadionie. Tym razem rywalem naszych piłkarzy będą rezerwy Górnika Łęczna. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 14.

Huragan Międzyrzec – Lewart Lubartów 3:0 (1:0)
Bramki: Konaszewski 2, Pakuła 72, Chmielewski 73
Huragan: Krasowski – Warda (85 Czumer), Konaszewski, Komar, Grochowski, Goździołko (80 Kuć), Haurylau (85 Pnievski), Radziszewski (90 Opolski), Panasiuk (46 Storto), Pakuła (82 Śledź), Chmielewski

10. kolejka (15-16 października)
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lewart Lubartów 3:0
Świdniczanka Świdnik - Motor II Lublin 7:2
Bug Hanna - Powiślak Końskowola 1:6
Opolanin Opole Lubelskie - Stal Poniatowa 0:1