Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1.0°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Mistrzostwa na macie

27 października 2022 11:39 | autor: redakcja
Zawody Taekwondo w Międzyrzecu Podlaskim (fot. Bartosz Jakubowicz)

W miniony weekend najlepsi młodzi zawodnicy taekwondo z województwa lubelskiego rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Międzyrzeca Podlaskiego Dzieci w walkach oraz Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych i Młodzieżowców.

Zawody stały na bardzo dobrym poziomie. Walki były widowiskowe i emocjonujące. I to nie tylko te toczone przez juniorów młodszych i młodzieżowców, ale także w wykonaniu dzieci, dla których były to pierwsze starty w zawodach.

W Otwartych Mistrzostwach Międzyrzeca na najwyższym stopniu podium stanęli: Marcel Widłak, Patryk Matejuk i Nikolas Nowik. Srebrne medale wywalczyli: Mikołaj Latoch, Victoria Gadacie, Franciszek Goławski i Lilianna Stefaniuk. Na brąz zasłużyli Bartosz Bieńko i Tomasz Lewczuk.

W walkach finałowych Mistrzostw Województwa najlepiej wypadli najbardziej utytułowani zawodnicy międzyrzeckiego klubu: juniorzy młodsi Karol Majczyna i Bartek Majczyna oraz młodzieżowiec Kuba Wasilewski.

Mistrzostwom towarzyszyła bardzo miła uroczystość wręczenia certyfikatów potwierdzających stopnie mistrzowskie World Taekwondo oraz uprawniających do noszenia czarnego pasa. Otrzymali je Daria Myszka, Kuba Wasilewski, Michał Pietruszka, Mariusz Matysiuk, Bartek Majczyna i Karol Majczyna.

Certyfikaty oraz medale wręczali prezes Okręgowego Związku Taekwondo Olimpijskiego w Lublinie Wojciech Kowalski (6 dan), Grzegorz Brodzik (6 dan) oraz wiceburmistrz Paweł Łysańczuk.

Zawody zorganizował KS Taekwondo Międzyrzec Podlaski, a wsparcia udzielili: Urząd Marszałkowski, Powiat Bialski, Miasto Międzyrzec Podlaski, firma Dr Gerard, MOSiR, Okręgowy Związek Taekwondo Olimpijskiego w Lublinie. Pomagali również rodzice zawodników.

> > > > FOTOGALERIA < < < <

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny