Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-1.4°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Na ekopracownię pozyskali 50 tys. zł

21 września 2023 11:43 | autor: Anna Ostapiuk
Uroczyste otwarcie ekopracowni w SP w Rogoźnicy (fot. SP w Rogoźnicy)

W Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy powstała ekopracownia, na którą placówka pozyskała 50 tys. złotych z Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Nowa w pełni wyposażona pracownia powstała dzięki środkom finansowym w kwocie 50 tys. zł pozyskanym przez placówkę w ramach projektu dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szkoła dołożyła wkład własny w wysokości 5,5 tys. zł.


fot. SP w Rogoźnicy

Dzięki tym środkom pracownia została wyremontowana i wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne: monitor interaktywny, mikroskop z kamerą, modele 3D, mierniki i przyrządy do nauki biologii i przyrody. Ściany pomieszczenia zdobi fototapeta z leśnym motywem, w sali znajdują się stanowiska do prowadzenia doświadczeń oraz kącik do segregacji odpadów.

W uroczystym otwarciu ekopracowni, które odbyło się 19 września, społeczności szkolnej na czele z dyrektor Dorotą Herdą towarzyszyli m.in. wójt Krzysztof Adamowicz, rada rodziców z przewodniczącym Rafałem Sierockim, s enator Grzegorz Bierecki, poseł na Sejm Dariusz Stefaniuk, radna Sejmiku Województwa Barbara Barszczewska oraz dyrektorzy szkół z terenu gminy.

REKLAMA
REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (10 października 2023 15:50)
  Tych zdrajców należy nazywać PO imieniu.
  autor: Gość

  (10 października 2023 15:16)
  ***** zdrajców którzy mieli zamiar oddać pół Polski siepaczom Putina.
  autor: gość

  (10 października 2023 14:23)
  Mieszkańcy Polski wschodniej, za rządów D. Tuska, byli odstawieni na boczny tor. Również w kwestii obronności, według maksymy ich ministra skarbu:" ch.j z tą Polską wschodnią "
  autor: Gość

  (10 października 2023 14:05)
  Mieszkańcy wschodniej Polski zdają się nie rozumieć, że Blaszczak strzelił z tyłka tylko 5 część planu, do której de facto nigdy nie powinno dojść, a nie strzelił z tyłka części 1-4. To oczywisty nonsens, że 1 linia obrony miala byc budowana na Wiśle. Ale Pisi lud wierzy... Na miejscu mieszkańców Polski wschodniej skupiłbym się na kłamstwach ministra Plaszczaka, jakoby ruskie helikoptery parę miesięcy temu nie wleciały do Bialowiezy, co niestety zostało nagrane przez mieszkańców. Albo kto ich będzie bronił kiedy całe dowództwo podaje się do dymisji nie mogąc dalej współpracować z notorycznym kłamcą.
  autor: gość

  (10 października 2023 12:55)
  Mieszkańcy wschodniej części kraju się spokojni nas obroni Tusk na granicy Wisły
  autor: gość

  (10 października 2023 12:32)
  Blaszczak WON!!!!
  Do ogladczy TVPis- wasza szczujnia, jeszcze nie podzieliła się z wami tą wiadomością, ale dziś dowództwo polskiej armii podało się do dymisji. Szef sztabu generalnego gen. Rajmund Andrzejczak, oraz dowódca operacyjny gen. Tomasz Piotrowski nie mogli znieść dłużej poniewierania i hańbienia munduru Wojska Polskiego przez ministra Blaszczaka. Was to nie rusza że względu na wiarę, że w razie ruskiego ataku to karakan Kaczynski obroni Was własną piersią. Ale dla niezdecydwanych przypomnę hasło wyborcze PiS „bezpieczna przyszłość Polaków“ :))))))))
  autor: gość

  (10 października 2023 10:43)
  No nie wstyd wam łobuzy?
  autor: gość

  (9 października 2023 19:55)
  A Wy dalej swoje... Zauważyliście, że artykuł dotyczy pracowni dla dzieci? Ktoś pochwali, że szkoła coś ciekawego osiągnęła?
  autor: gość

  (9 października 2023 19:52)
  Oj pomyliło ci się. To co piszesz dotyczy Moniki Olejnik z TVN. To ona poprzez znajomości z Urbanem i Jaruzelskim, była i jest pierwszą propagandzistą w Polsce.
  autor: Gość

  (9 października 2023 19:29)
  Dawno nie oglądałem TVPis. Boże jakie to jest dno. Rachon i ta blondi to nie są żadni dziennikarze tylko porpangadysci niczym nie roznicacy się od cuchnących rosyjskich onuc Olgi Skabiejewiej i Wladymira Solowiowa. Czy wy nas macie za idiotow???
  autor: gość

  (9 października 2023 17:28)
  Trzeba pognać ryżego zdrajcę do Berlina.
  autor: gość

  (9 października 2023 16:56)
  Tusk już dawno PO-stawil krzyżyk na wschodnią Polskę, a niektórzy idioci wciąż mu ufają
  autor: Gość

  (9 października 2023 16:30)
  Zabrakło kilku głosów w parlamencie i Tusk sprzedał by Lasy Państwowe a to jest 1/3 powierzchni Polski. Jakich idiotów wybieramy do Sejmu, ci sami pchają się i teraz.
  autor: gość

  (9 października 2023 16:21)
  Kibice piłkarscy, pokazali wczoraj Tuskowi na stadionach, co myślą o wpuszczaniu do Polski, nielegalnycl emigrantów.
  autor: Gość

  (9 października 2023 13:40)
  Tusk-trzy razy Nie!!!
  PO-konamy, Tuska, Ruska i Germanca.
  autor: Gość

  (9 października 2023 12:24)
  A po ewentualnie wygranych wyborach ten bohater wyćlamie, że przez Tuska, który psuł dystrybutory w całym kraju oraz jego inne dzikie fantazje na temat Tuska i “totalnej opozycji” teraz to musimy wprowadzić już sprzedaż DIESLA na kartki. A pisi lud będzie klaskał I skandował: “prowadz wodzu!!!” ????))
  autor: gość

  (9 października 2023 09:27)
  pisowska odwaga
  A tymczasem Jarosław „Mamlak“ Kaczynski oczywiście zrobił w gacie na sama myśl debaty z Tuskiem, nawet organizowanej przez jego własną TVPisowska szczujnie. Szkoda, z nie zachował się jak meszczyzna i nie wyszedł na ring debaty z Tuskiem, tylko jak całe życie chowa się pod spódnica mamy. Przecież w TVPsie to Mamlak mógłby ułożyć pytania dla Tuska, jak I dla siebie, a usłużny Rachon pocałowałby go jeszcze wiecie gdzie. Ale pisi lud widzi w tym tchórzu lidera narodu. Wyobrażam sobie co mamlak by zrobił w razie militarnego ataku Rosji, kiedy tak boi się nawet debaty. Manewr Moscickiego z 1939.
  autor: gość

  (8 października 2023 10:05)
  Za rządów koalicji PO-PSL, ubóstwo wśród dzieci wynosiło ponad 20℅. Dzisiaj za rządów PiS, dzięki programom prospolecznym, problem ubóstwa został zlikwidowany. Przypomnę że największy odsetek odbieranych dzieci że względu na ubóstwo, był wówczas gdy premierem rządu był D. Tusk.
  autor: Gość

  (8 października 2023 09:16)
  Gościu z 7 października 2023 20:12 ty kretyna tylko udajesz czy kretynem jesteś? To wszystko było 8 lat temu a nie 15. I naprawde warto pamiętać jak wyglądało 8 lat rządów PO i PSL. Co oni zrobili? Wielkie g...! 5 zł za godzinę pracy i paliwo po 6,20. Sprzedawali wszystko co było do sprzedania. 4 głosów zabrakło żeby sprzedali lasy państwowe! Wszystko robili co szwab kazał. Tak ludziom dopieprzyli, że mając w posiadaniu wszystkie media i całą propagandę telewizyjną i prasową, tak przegrali wybory, że Pis samodzielnie rządzi. Tak jak teraz jest dobrze w Polsce, nigdy nie było od transformacji po 90 roku. Polacy stają się coraz bardziej zamożniejszym i liczącym się w Europie narodem. I bardzo się to nie podoba szwabom i ich akolitom z totalnej opozycji.
  autor: gość

  (8 października 2023 08:58)
  Wczoraj dostałem zwrot 135 zł za prąd. A w ogóle jak tu żyć w takim kraju,paliwa tanie, kredyty,tanie,inflacja spada. Jak tu żyć??
  autor: gość

  (7 października 2023 20:12)
  Z krola Popiela to dopiero bylo!!!
  Świetnie pamiętasz, co działo się 10-15 lat temu. To świetnie! Ale czy pamiętasz co było wczoraj??? A może masz demencję i żyjesz swoim świecie, który świetnie pamiętasz, ale koniecznie chcesz nam układać nasze życie? Ja nie myśle o tym co bylo, tylko o tym co będzie.
  autor: gość

  (7 października 2023 18:51)
  Bezrobocie ponad 10%, bicie kibiców i górników, prowokacje na marszach niepodległości, bratanie się ryżego z Putinem i Smoleńsk, Amber Goldy, OLT, karuzele vatowskie, rozbrajanie wojska, sprzyjanie interesom Niemiec kosztem Polski... Tego chcecie?
  autor: gość

  (7 października 2023 18:46)
  5 Pytanie Referendum
  Czy jestes za tym aby rząd PiSs kontynuowal wyprzedaż polskich wiz na bazarach Afryki, Azji oraz Bliskiego Wschodu, przy zaniechaniu jakiejkolwiek kontroli petentów, prowadzącą do podwyższonego ryzyka ataków terrorystycznych na terytorium RP?
  autor: Stanczyk

  (7 października 2023 18:31)
  4 × Nie!
  Pytania w referendum, są bardzo ważne dla Polaków, ale niewygodne dla Tuska-chytruska. 4×Nie !
  autor: Gość

  (7 października 2023 15:03)
  Kiedy argumentów brak można zawsze napisać: “na nic twoj skowyt”. BUHAHAHAHA. To jest poziom tchórzliwego wybocy mamlaka Kaczynskiego :) Nie chce nawet wiedziec kto i jak pałuje cie na dołku :)))
  autor: gość

  (7 października 2023 14:06)
  Na nic twój skowyt o dodatku za pałowanie na dołku zapomnij.
  autor: gość

  (7 października 2023 12:59)
  pisowska odwaga
  A tymczasem Mamlak Kaczynski oczywiście zrobił w gacie na sama myśl debaty z Tuskiem, nawet organizowanej przez jego własną TVPisowska szczujnie. W sumie mu się nie dziwię, bo zanim on coś by wymamlał to Tusk już by go dawno zjadł i wydalił. Mamlający dziadzio spotka się zamiast tego ze starannie wyselekcjonowanymi wyborcami PiS w… Przysusze (tak istnieje taka miejscowość). Ci wybaczą mu nawet paplaninę w stylu Busko-Zdrojskim: “Przekonujmy ludzi, żeby szli, po pierwsze, na wybory, po drugie, żeby głosowali w referendum. I to jak głosowali? Cztery razy "tak"”. To że mamlającego dziadzia nikt nie przekona że białe jest białe, wiemy już od dawna...
  autor: gość

  (7 października 2023 11:48)
  jak widać Stefaniuk się cieszy bo jest trochę frajerów w Międzyrzecu, smutne to....
  autor: gość

  (7 października 2023 11:00)
  PO-gonimy Żmijana i resztę PO-spolitych oszustów.
  autor: Gość

  (7 października 2023 08:34)
  Duszek pogoniony, teraz trzeba pogonić jeszcze Żmijana.
  autor: gość

  (6 października 2023 21:30)
  Jeżeli ktoś dobrze życzy Stefaniukowi to niech się za niego modli ale broń Boże nie głosuje na niego bo robi mu straszną krzywdę...On potrzebuje naszej modlitwy
  autor: gość

  (6 października 2023 20:35)
  pogonili Duszka, wszyscy głosujemy na Żmijana!!!!
  autor: gość

  (5 października 2023 12:36)
  Nie dla Żmijana!!! Każdy głos oddany na Żmijana, jest głosem zmarnowanym.
  autor: Gość

  (5 października 2023 10:12)
  Jakoś do tej pory żaden poseł czy senator nie załatwił dla Międzyrzeca nic, oprócz koryta dla siebie i rodziny. To może jak powiedział znany podróźnik ,,Wszyscy Won,,!
  autor: gość

  (5 października 2023 09:05)
  Lansujesz opozycję, która chce zabijać dzieci nienarodzone i jeszcze Panem Bogiem straszysz? Prawdziwy Judasz z ciebie gościu z 5 października 2023 06:51.
  autor: gość

  (5 października 2023 08:12)
  Kilka razy piszesz Stefaniuk skrzywdził ludzi może jakieś konkrety kogo i wjak sposób skrzywdził
  autor: gość

  (5 października 2023 06:51)
  Najgorsze jest to, że ci co rozwieszają banery Stefaniuka wiedzą co to za człowiek i nie wstydzą się ludzi promując go ale zupełnie nie rozumiem że uważając się za wierzących nie boją się Pana Boga!!!!!,,Stefaniuk powinien przeprosić ludzi których skrzywdził i zadośćuczynić za wyrządzone krzywdy.
  autor: gość

  (4 października 2023 23:55)
  POdaj dalej
  Kto bez mojej zgody powiesił mi na płocie baner Żmijana . Jeśli go nie zdejmie doniesienie na policję . Wiem kto wieszał p. Ra....
  autor: x

  (2 października 2023 13:11)
  Były PO-sel Żmijan, dla miasta Międzyrzeca i powiatu bialskiego, to jedna PO-razka. Niech zostanie były m PO-slem.
  autor: Gość

  (2 października 2023 12:10)
  Niee, tylko pisać nie POtrafią.
  autor: gość

  (2 października 2023 11:33)
  29.09 2023.21,07 pisior złożył propozycje zakładu Stefaniuk kontra Żmijana brak odzewu czyżbym zwolennicy Żmijana pogodzili się z porażką
  autor: gość

  (1 października 2023 21:34)
  Żmijana z Platformy też dużo w mieście na płotach. Tylko za jakie zasługi dla miasta? Raczej za grzechy zaniechania.
  autor: Gość

  (1 października 2023 20:42)
  tyle tych plakatów pisuarów na mieści że można odlać się w każdym miejscu
  autor: gość

  (1 października 2023 15:10)
  Tusk i PO-dpolici oszuści, PO-niesli PO-razke. Nie pomogli pseudo rolnicy z Agro Unii, oraz SB-cy i postkomuniści. Na marsz miliona serc, przybyło mniej więcej, 100 tysięcy uczestników. Taką samą porażkę, poniosą PO-dpolici oszuści poniosą w wyborach parlamentarnych.
  autor: Gość

  (1 października 2023 14:16)
  Kto na marszu, ten za Tuskiem, a kogo tam nie będzie, ten za Polską.
  autor: gość

  (30 września 2023 14:32)
  Zamiast głupoty wypisywać to lepiej byś poszedł pomóc szukać, bo się ten Majtczak podobno w Izraelu ukrywa.
  autor: gość

  (30 września 2023 13:40)
  do goscia 28 września 2023 22:48
  Czyli jak rozumiem, aby cokolwiek zadziałało w tym tekturowym pisowskim państwie musi osobiście włączyć się szeryf? Tylko ile spraw jest w 40 milionowym państwie? No, to faktycznie “za take Polskę my walczyli”. W momencie kiedy Ziobro był pewien, że żaden pisowski bonzo, ani jego potomstwo nie są umoczeni, nijaki pan Majtczak dawno dał dyla za granice i teraz szukaj wiatru w polu. No, ale szeryf ziobro wydał Europejski nakaz aresztowania, więc ty jesteś ukontentowany i możesz dalej w kącie walić …. Pod silną Polskę, która wstała z kolan. Życzę Ci abyś nigdy nie był w sytuacji rodziny ofiar.
  autor: mazzieh

  (30 września 2023 08:13)
  Jak zwykle Słabo kumasz posłem był dobrym burmistrzem będzie jeszcze lepszym
  autor: gość

  (30 września 2023 00:30)
  do gościa z 20:43 czyli założenie że Duszek był słabym posłem?
  autor: gość

  (29 września 2023 21:40)
  prawda nas wyzwoli? JP/II/
  autor: gość

  (29 września 2023 21:27)
  Pan Stefaniuk powinien przeprosić Pana Boga za krzywdy i obłudę a jeśli wygra i zostanie Posłem to tylko świadczy jak bardzo otumanił ludzi i o niewiedzy tych co mu zaufali, to zły człowiek
  autor: gość

  (29 września 2023 21:24)
  Żmijan PO-niesie sromotną PO-razke w starciu z panem Stefaniukiem, w wyborach parlamentarnych.
  autor: Gość

  (29 września 2023 21:07)
  Do gość który nienawidzi Stefniuka założę się z tobą że Pan Stefaniuk będzie miał więcej głosów w Międzyrzecu niż Pan Żmijan
  autor: gość

  (29 września 2023 20:43)
  Marcin Duszek będzie lepszym burmistrzem, niż posłem. Jestem o tym przekonany.
  autor: Gość

  (29 września 2023 20:13)
  na pewno nikt kto zna Stefaniuka nie odda na niego głosu jestem tego pewny na 100%,
  autor: gość

  (29 września 2023 19:58)
  Przykre to, że Pan Marcin Duszek nie kandyduje do sejmu RP , pozyskali byśmy znacznie więcej bo to człowiek uczciwy, sam swoją ciężką pracą zasłużył na to żeby reprezentować Międzyrzec, czemu nie kandyduje?.....nikt nie wie... ale pogońmy z Naszego Miasta tego Stefaniuk (ilość plakatów tego nikogo, przeraża w Naszym Mieście) bo to wstyd żeby ten człowiek który chce przejąć głosy po Panu Duszku dostał choć jeden głos w Międzyrzecu.
  autor: gość

  (29 września 2023 19:56)
  45 milionów pożyczki na kampanię wyborczą dla Platformy Obywatelskiej z mbanku, którego właścicielem jest Niemiec. Skądinąd znajomy D. Tuska. Przypadek?
  autor: Gość

  (29 września 2023 11:01)
  Mazzieh nie bije w USA, tylko w Izraelu. I nie murzynów, tylko Palestyńczyków. A na temat Polski to on jeszcze nawet słowa prawdy nie napisał. Ale ten typ tak ma. Przypadek beznadziejny tak jak Holland.
  autor: gość

  (29 września 2023 07:26)
  A w USA murzynow biją.
  autor: gość

  (29 września 2023 07:04)
  O, Bierecki od SKOKów. Milioner i senator spadochroniarz, dorobił się i do dzisiaj nie wyjaśniono jego udziału w sferze SKOK.
  autor: gość

  (28 września 2023 22:48)
  W sprawę głośnego wypadku na autostradzie A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina, włączył się minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Najpierw objął on nadzorem śledztwo, a następnie poinformował, że BMW w momencie wypadku jechał z prędkością 253 km/h. Prędkość została odczytana z czarnej skrzynki samochodu.
  autor: gość

  (28 września 2023 22:42)
  Ciebie, siejesz zamęt celowo.
  autor: gość

  (28 września 2023 21:50)
  do goscia
  Uściślijmy: masz na myśli kierowcę BMW, Zbigniewa Ziobre czy wyborcę PiS?
  autor: mazzieh

  (28 września 2023 21:46)
  Idiota, cóż tu komentować.
  autor: gość

  (28 września 2023 21:26)
  PiS i "silne panstwo"
  Pisiaczki a jak skomentujecie wypadek na A1 pod Piotrkowem sprzed dwóch tygodni??? Rozpędzone do 250 km/h tuningowane BMW taranuje małą KIE, młode małżeństwo wraz z 5 letnim dzieckiem ginie w plominiach. Pisowskie kulsony przez ponad tydzień ani mru mru o rozbitym BMW na miejscu wypadku… Prokuratura Ziobry nie chcę wyjaśnić sprawy… a może chcę coś ukryć? A nuż kierował synek jakiegoś pisowskiego dygniatarza? Lepiej to najpierw sprawdzić. Gdyby nie internauci sprawie ukręcono by łeb. I teraz pytanie: czy to jest to “SILNE PAŃSTWO CHRONIĄCE OBYWATELA” pod którego wizję onanizowaliście się w 2015? Czy po poprostu przeoczyliście, że “Panstwo w ruinie” to autorską wizja modernizacji Polski wymyślona przez PiS, realizowana już 8 lat?
  autor: mazzieh

  (28 września 2023 20:59)
  Za idiotów masz ludzi? Marna ta agitacja, coś mądrzejszego wymyśl.
  autor: gość

  (28 września 2023 20:07)
  PiS sie skonczyl
  Każdy Międzyrzeczanin i Międzyrzeczanka głosujący na Stefaniuka lub jakiegokolwiek innego Pisowca po tym co zrobili z Marcinem powinna się wstydzić! Ja przekażę swój głos na Zmijana, jedynego Międzyrzeczanina mającego realne szanse na wejście do sejmu, pomimo że nie jestem fanem KO. Pamiętajcie, że zawsze lepszy poseł z Naaszego miasta niż jakiś spadochroniarz Kaminski, albo inny Stefaniuk. PiS jest dla mnie skończony!
  autor: gość

  (28 września 2023 19:49)
  Apropos, wstydzą się Stefaniuka Ci którzy go znali i niestety czasem nawet mu zaufali...przykre ale prawdziwe
  autor: gość

  (28 września 2023 19:43)
  Stefaniuka się wszyscy wstydzą i szuka frajerów w Naszym mieście, każdy głosuje na kogo chce ale głosowanie na Stefaniuka bo nie ma Marcina to po prosty straszny wstyd, Stefaniuk wszedł z butami w Nasze miasto i nie powinien tu dostać nawet jednego głosu, można głosować na innych...jest ich wielu
  autor: gość

  (28 września 2023 19:34)
  A Żmijan skąd PO-chodzi? I co takiego zrobił dla Międzyrzeca? Oprócz rozważenia, jednego z zakładów pracy
  autor: Gość

  (28 września 2023 19:26)
  To Duszek jest z Międzyrzeca nie jakiś Stefaniuk!!!!
  autor: gość

  (28 września 2023 19:23)
  Ogromny wstyd , że w Międzyrzecu jest tyle banerów Stefaniuka, obciach na cały powiat:))))
  autor: gość

  (28 września 2023 19:19)
  To prawda, Tusk wykonalby telefon do sędziego, Holland zagrozilaby nakreceniem filmu o szczególnej kaście, i rura by zmiękła temu wymiarowi niesprawiedliwości.
  autor: Gość

  (28 września 2023 11:45)
  Powiatowy sędzina może dyktować co ma mówić minister czy nawet Prezydent RP. . Jest to totalne bezkrólewie i nieudolność rządu. Jak by była odwrotna sytuacja, to Tusk z Holland i tym sędzią rozprawił by się w pięć minut.
  autor: gość

  (28 września 2023 10:40)
  Na pewno Pinokio vel morawiecki też musiał walczyć pod Grunwaldem bo żeby 12o milionow zarobic tak jak on to trzeba kilkaset lat uczciwie pracowac
  autor: gość

  (28 września 2023 09:22)
  Ojciec z dziadkiem walczyli pod Grunwaldem przeciwko ryżemu Tuskowi
  autor: gość

  (28 września 2023 08:01)
  Napisz no kim był twój ojciec i dziadek. Ciekawsze będzie.
  autor: gość

  (27 września 2023 22:59)
  Ojciec ziobry był wiernym członkiem PZPR czyli polskiej zjednoczonej partii robotniczej i to aż do końca nawet po stanie wojennym
  autor: gość

  (27 września 2023 22:52)
  Osiagniecia PiS
  I jeszcze wisienką na torcie. Minister Sprawiedliwości I Prokurator Generalny w jednej osobie Zbigniew „Zero“ Ziobro, który dziś na wiecu wyborczmym mówi, że nie zamierza przestrzegać wyroku sądu(!). Jest to oryginalny wkład PiS w dzieje światowego sądownictwa.
  autor: mazzieh

  (27 września 2023 22:25)
  I po co tyle pisać?i tak zaraz będzie teks o rzekomym zdrajcu tusku
  autor: gość

  (27 września 2023 21:52)
  Czy ja nie mam racji?
  Do polskich portów wpływa objęty embargiem ruski węgiel, Obajtek sprzedaje ropę poniżej kosztów działając de facto na szkodę największej polskiej firmy ORLEN, polski rząd sprzedaje wizy na bazarach Indii, premier zgromadził w ciągu paru lat niebotyczny, choć nie ujawiony gawiedzi majątek, konflikty z wszystkimi sąsiadami i "nie sąsiadami", całkowita porażka w Unii Europejskiej (slynne przegrane głosowanie 27:1). Osiągnięć 8 lat absolutnych władz Pis jest dużo więcej... W tym kontekście śmieszą mnie, tak liczni na tym forum, onaniści spod znaku "co to by nie zrobił Tusk". Ja Was proszę: wyjdźcie ze swoich fantazji. Żyjemy tu i teraz! Trzeba rozmawiać o tym co się dzieje REALNIE a nie w urojonych fantazjach.
  autor: mazzieh

  (27 września 2023 19:27)
  Widać ze.ministranci z miedzyrzeca nie wspomogą obolalych wikariuszy z dabrowy górniczej bo dalej piszą
  autor: gość

  (27 września 2023 19:24)
  Dlaczego obajtek ulubieniec.prezesa Kaczyńskiego daje Niemcom zarabiać na polakach niech niemiachy kupują drogie paliwo u siebie
  autor: gość

  (27 września 2023 19:16)
  Parchu, pamiętaj, że w języku polskim nazwiska pisze się z dużej litery. Za to "niemcy" możesz pisać z małej.
  autor: gość

  (27 września 2023 19:07)
  Dlaczego Polacy mają Niemcom i innym narodom fundować z a pół darmo paliwo? My za to zapłacimy!obajtek powinien za to zapłacić z prywatnej kieszeni stać.go!
  autor: gość

  (27 września 2023 18:51)
  Nie narzekaj, bo jak Tusk wróci (co nie daj Panie Boże) to tak jak w nagranej rozmowie, powiedział: "pieprzyć to paliwo teraz może i po 10 złotych, może być"
  autor: Gość

  (27 września 2023 18:00)
  Pisowski zbawca polski niejaki obajtek chyba przegiął za bardzo obnizyl ceny bo Niemcy I Słowacy wykupują masowo paliwo a na orlenie w siedlcach i u nas na odwodnicy nie ma diesla a na staromiejskiej 10 samochodow
  autor: gość

  (27 września 2023 15:54)
  8:58 świetny pomysł. Utworzyć Miasto i Gminę w jednym. Nie dość ze pozbyło by się kupy nierobów i pasozytow, to i kasa na miasto ze wsi też by płynęła.
  autor: gość

  (27 września 2023 13:41)
  Przerobić, a raczej wymienić należy tych, którzy obecnie rządzą Miedzyrzecem. Bo to jest PO-tologia
  autor: Gość

  (26 września 2023 08:58)
  Teraz niezka kasa idzie na wieś. Ulice robią nawet na zadupiach wielkich. Może by tak Międzyrzec na wieś przerobić. I tak więcej w nim wsi niż miasta a chociaż fundusze na drogi by były:)
  autor: gość

  (25 września 2023 21:42)
  Mlodzi zwolennicy PiS z miedzyrzeca są proszeni o natychmiastowe przybycie do Dąbrowy górniczej aby pomalować obolalych księży,wtedy glupie wpisy się skończą
  autor: gość

  (25 września 2023 21:25)
  Tusk chciał podzielić Polskę między Rosję a Niemcy, ludzie już przejrzeli na oczy, tylko jeden POmatoł ujada.
  autor: gość

  (25 września 2023 21:19)
  Jak można było wydać państwowe pieniądze na taki film-gniot z pseudoaktorami jak Smoleńsk który zakłamuje historie?
  autor: gość

  (25 września 2023 06:19)
  Jak można nazywać filmem, paszkwil zrobiony na PO-lityczne zamówienie i za pieniądze PO-spolitych oszustów. Holland, Janda, Ostaszewska, Stuhr i inni tzw. artyści nienawidzą Polaków inaczej myślących i tych którzy mają odmienne zdanie. Np. w kwestii głosowania w wyborach. A gdzie poszanowanie demokracji? Chyba tylko na podkoszulku Bolka.
  autor: Gość

  (24 września 2023 19:29)
  Państwo pis za mało pompuje kasy dla kleru dlatego muszą oszczędzać na męskie prostytutki.bidulki
  autor: gość

  (24 września 2023 15:38)
  Nie zrozumiałeś ten wpis to czysta ironia
  autor: Anty pisior

  (24 września 2023 14:24)
  To w sumie co ty chciałeś napisać typowy POwski intelygencie?
  autor: gość

  (24 września 2023 12:21)
  Załóżmy że Tusk wygrywa wybory na rozkaz Berlina wycofanie wojsko za Wisłę w tym przypadku Błaszczak ujawnił tajemnicę
  autor: Anty pisior

  (24 września 2023 11:39)
  Takie tam
  w roku 1988 Agnieszka Holland nakręciła film Zabić Księdza-o zabójstwie Księdza Popiełuszki. Komuniści atakowali ją tak samo zaciekle i po chamsku , jak funkcjonariusze PISu atakują ją dzisiaj w związku z filmem Zielona Granica. Najsmutniejsze że ten przekaz łykają otumanieni ludzie oglądający TVPIS.
  autor: Jacek

  (24 września 2023 11:19)
  Do gość który wsadzi Błaszczaka obudź się z tvnowskiego amoku wojsko już dawno wróciło przed Wisłę pod wschodnią granicę plan nie jest tajemnicą ponieważ jest niaktualny
  autor: gość

  (24 września 2023 11:06)
  I PO-matoła :)
  autor: gość

  (24 września 2023 10:52)
  PO-gonimy, Tuska-Ruska i Germanca.
  autor: Gość

  (24 września 2023 08:34)
  Tusk z Brukseli przybył, na polecenie Merkelowej. Chce podporządkować zachód Polski, Niemcom. Mówił o tym na spotkaniu wyborczym, a w sprawie wschodniej Polski, już od dawna, dogadany jest z Putinem.
  autor: Gość

  (24 września 2023 07:05)
  Volksdeutsch, z kupą oszołomów typu Pomaska, Jachira, Neuman itp. Komu wy chcecie powierzyć Polskę ?
  autor: gość

  (24 września 2023 05:37)
  Opracowała PO podpisał Klich ,ujawniono dokumenty i jest czarno na białym. Nie twórz teorii.
  autor: gość

  (23 września 2023 23:09)
  Opracowywanie planu strtegicznego obrony polski na linii Wisła musiało trwać co najmniej kilka lat i musiał brać w tym udział lech kaczynski jako prezydent a plaszczak za ujawnienie tego pójdzie siedziec
  autor: gość

  (23 września 2023 22:26)
  Od POmatoła tylko worek kartofli głupszy.
  autor: gość

  (23 września 2023 22:18)
  Tak akceptowany przez Prezydenta Komorowskiego myślałam żeś trochę mądrzejszy przepraszam za pomyłkę
  autor: Anty pisior

  (23 września 2023 21:57)
  Plan ujawniony przez plaszczaka faktycznie datowany jest na 2011 rok ale powstał po akceptacji i nawet sugestii kaczynskiego co było kilka lat wcześniej takie plany strtegiczne opracowuje się latami
  autor: gość

  (23 września 2023 21:56)
  oglądałem tvn 24
  autor: gość

  (23 września 2023 21:54)
  Gość powtarza dzisiejszej kłamstwo Tuska
  autor: gość

  (23 września 2023 21:48)
  gość sprawdź dokładne plan obrony Polski powstał w 2011roku Prezent Kaczyński zginął 10 kwietnia 2010roku kłamstwo ma krótkie nogi
  autor: Anty pisior

  (23 września 2023 21:18)
  Pasuje Ci że Tusk mówi o mieszkańcach wschodu "gorszy sort" A minister skarbu w jego rządzie, dodawał :" ch. j z ta Polską wschodnią " Rozumiesz co to znaczyło?
  autor: Gość

  (23 września 2023 20:56)
  Plan obrony.polski na linii wisly powstał przy współudziale i akceptacji Lecha Kaczyńskiego w latach kiedy był prezydentem
  autor: gość

  (23 września 2023 20:13)
  Ad: wpis Pana nick: koniec
  Zgadzam się z tym iż Stefaniuk z Biereckim wypalili się w Białej i szukają nowych naiwnych w Międzyrzecu. Żmijan także nic dla naszego miasta nie zrobił, ale po znajomości ma tabliczkę w UM jako zasłużony dla naszego grodu. Bez względu na całe przedwyborcze |"okoliczności przyrody" głosujmy na swoich , a nie na spadochroniarzy z rozkazu Nowogrodzkiej jak pan Kamiński.
  autor: Spokojny obserwator wyborów

  (23 września 2023 19:46)
  Tusk obraża mieszkańców Polski wschodniej, a nawet miał plan, żeby w razie ataku, oddać wschód Polski, Ruskim . To ja dzisiaj przekazuje życzenia, od mieszkańca że wschodu Polski. CHWDT.
  autor: Gość

  (23 września 2023 19:13)
  Stefaniuk jest wierzący? żarty:)))) raczej praktykujący chyba.....nigdy nie przeprosił ludzi których skrzywdził
  autor: gość

  (23 września 2023 19:00)
  I co stefaniuk jako wierzący będzie dawał więcej kasy dla kleru na takie rzeczy
  autor: gość

  (23 września 2023 18:57)
  Dlaczego został usunięty ostatni wpis przecież cała polska wie że księża w Dąbrowie górniczej wynajęli męska prostytutke
  autor: gość

  (23 września 2023 18:16)
  Stefaniuk jest praktykującym katolikiem. A pan S. Żmijan? Tak jak Tusk, jak trwoga, to do Boga.
  autor: Gość

  (23 września 2023 17:51)
  jak tak można? To Duszek powinien być naszym kandydatem do sejmu a nie jakiś tam Stefaniuk!!!Chyba nikt kto ma Boga w sercu nie zagłosuje na Stefaniuka.
  autor: gość

  (23 września 2023 17:50)
  Pis to najlepszy.jest w strategii kradzenia publicznych pieniedzy
  autor: gość

  (23 września 2023 14:30)
  Zmiana strategii
  autor: Gość

  (23 września 2023 14:04)
  Matoły z pis!jeżeli duszek ma zdobyć miasto dla pisuarow to dlaczego jego plakaty wyborcze wisiały zanim go wydymali partyjni koledzy z sejmu?
  autor: gość

  (23 września 2023 13:43)
  Miałem głosować na Duszka ale po tym co mu zrobili zagłosuję na Żmijana !!!, jak można tak olać mieszkańców miasta?
  autor: gość

  (23 września 2023 11:53)
  Nie głosuje na Stefniuka ani Żmijana ale idę w zakład że Stefaniuk będzie miał w Międzyrzecu więcej głosów niż Żmijan
  autor: gość

  (23 września 2023 10:45)
  Żmijan, zyska nowego wyborcę z Międzyrzecza. Wstydź się, za siebie, a przede wszystkim, za posła-prozniaka. Który, nigdy nie zrobił dla naszego miasta. Wręcz odwrotnie.
  autor: Gość

  (23 września 2023 10:31)
  Cóż za hipokryci był Duszek kubły pomyj wylewali nie ma Duszka wylewają krokodyle łzy
  autor: gość

  (23 września 2023 08:37)
  Już nie
  Stefaniuk stracił zaufanie wyborców w swojej rodzinnej Białej Podlaskiej, więc pcha się do naszego miasta. Oczywiście jak zwykle w duecie z Biereckim. Na tych panów nigdy nie zagłosuję. A po tym co PiS zrobił z posłem Duszkiem kasując go ze swoich list (pewnie aby zwiększyć szanse Stefaniuka) to ostatecznie stracili mój głos. Zawsze starałem się wybierać kogoś z naszego miastowego 'podwórka', więc poseł Żmijan zyska nowego wyborcę
  autor: koniec

  (23 września 2023 07:24)
  Marcin Duszek, został namaszczony jako kandydat PiS w wyborach samorządowych, na burmistrza miasta. Cel:odzyskać miasto z rąk układu PO-PSL
  autor: Gość

  (23 września 2023 00:06)
  Do wyborców PiS
  Marcin Duszek nagle został wystrzelony z lisy PiS , chociaż miał zarezerwowane miejsca w Międzyrzecu na banery.Nagle pan miliarder Bierecki z Białej ze swoim pupilem Stefaniukiem z Białej blokują miasto w godzinach szczytu by złożyć wieńce , chociaż nie wiedzą za pewne jak nazywa się najdłuższa ulica w Międzyrzecu, czy od kiedy Międzyrzec ma prawa miejskie, tak jak i tego nie wie ( oraz tego gdzie leży Międzyrzec ) ich przywódca duchowny Kamiński ( Kiedy w ogóle był w naszym mieście ?) . Nie jestem zwolennikiem PiS , ale szkoda mi Naszego Marcina bo tak rozumię demokrację. Zrozumcie to sympatycy PiS-u, że Kamiński i duet Bierecki - Stefaniuk kochają Międzyrzec do 15.10 do godz 20.00
  autor: Spokojny obserwator wyborów

  (23 września 2023 00:04)
  Do wyborców PiS
  Marcin Duszek nagle został wystrzelony z lisy PiS , chociaż miał zarezerwowane miejsca w Międzyrzecu na banery.Nagle pan miliarder Bierecki z Białej ze swoim pupilem Stefaniukiem z Białej blokują miasto w godzinach szczytu by złożyć wieńce , chociaż nie wiedzą za pewne jak nazywa się najdłuższa ulica w Międzyrzecu, czy od kiedy Międzyrzec ma prawa miejskie, tak jak i tego nie wie ( oraz tego gdzie leży Międzyrzec ) ich przywódca duchowny Kamiński ( Kiedy w ogóle był w naszym mieście ?) . Nie jestem zwolennikiem PiS , ale szkoda mi Naszego Marcina bo tak rozumię demokrację. Zrozumcie to sympatycy PiS-u, że Kamiński i duet Bierecki - Stefaniuk kochają Międzyrzec do 15.10 do godz 20.00
  autor: Spokojny obserwator wyborów

  (22 września 2023 23:51)
  Stefaniuk szuka frajerów w Międzyrzecu:))))) wstyd jeśli choć jeden człowiek na niego zagłosuje, mówię to świadomie bo go znam dobrze i jeśli się pojawi w naszym mieście to powiem mu to publicznie.
  autor: gość

  (22 września 2023 23:34)
  Oni czekają na Żmijana, bo jak wygrają to wprowadzi POdatek drogowy który chciał wprowadzić 10 lat temu.
  autor: Gość

  (22 września 2023 23:31)
  Jak brak konkretów to się innych próbuje obrazić.
  autor: Gość

  (22 września 2023 23:05)
  Co debilom z pis zrobił dobrego stefaniuk.z bialej podlaskiej pogonili go.z prezydenta bialej podlaskiej od tego czasu jego żona która wcześnie prowadziła lodziarnie czy kwiaciarnie siedziała w radach nadzorczych spółek skarbu panstwa
  autor: gość

  (22 września 2023 21:41)
  Ty pewnie że Żmijana i jego dokonań na rzecz miasta, dumny jesteś.
  autor: Gość

  (22 września 2023 21:12)
  mam nadzieję, że mieszkańcy miasta nie są frajerami i nie zagłosują na Stefaniuka, wstyd że jego banery są w Międzyrzecu
  autor: gość

  (22 września 2023 20:35)
  Tyle miał Bronek Komorowski, oczywiście w sondażu zamówionych przez Platformę. Nawet zakonnica przejechana na pasach, nie pomogła mu. Tak samo będzie z Platformą, w wyborach parlamentarnych. Nawet Merkelowa i Putin, nie pomogą Tuskowi
  autor: Gość

  (22 września 2023 20:18)
  Puste łby pisowskie Hitler dopóki wygrywał wojny mia trochę większe poparcie bo 97 %
  autor: gość

  (22 września 2023 19:42)
  PIS 36 % PO 28% ruszać się POmatoły, wizy nie działają.
  autor: gość

  (22 września 2023 19:11)
  250 tys. wiz po 4000 dolarów to daje miliard dolarów zarobku dla nienapasionych kasy pisiorow
  autor: gość

  (22 września 2023 17:17)
  Kasia Kasia Kasia!!!to jest ulubione imie tej dzisiejszej ekipy rządzącej Polska nawet z g....a wycisną parę groszy,szacun!
  autor: gość

  (22 września 2023 16:13)
  Takie tam
  Zgadza się 268 wiz wydali przestępcom i kryminalistom, natomiast 250 000 sprzedali za grube pieniądze
  autor: Jacek

  (22 września 2023 15:31)
  Polskie ministerstwo spraw zagranicznych wysłało odpowiedź Komisji Europejskiej na jej list, dotyczący nieprawidłowości przy wydawaniu wiz. Strona polska poinformowała w niej, że postępowanie prokuratury dotyczy 268 wniosków wizowych, a zatem liczby stanowiącej niewielki ułamek wszystkich wiz wydawanych przez Polskę - wbrew temu, co na ten temat głosi opozycja.
  autor: gość

  (22 września 2023 14:27)
  Ziobrowska prokuratura nikomu z pisowskiego układu nie postawi zarzutów ale jak pogonimy pisuary to znajdzie się czas na sprzedajnych prokuratorów i sedziow
  autor: gość

  (22 września 2023 13:53)
  Takie tam
  Drodzy Państwo. Przestańmy żyć złudzeniami. Liczba złodziei , konfidentów, szmalcowników, ubeckich karierowiczów i zwykłych chamów, była zawsze w naszym kraju przeważająca. Niestety taka jest prawda, a na naszym wschodzie wygląda to jeszcze gorzej.
  autor: Jacek

  (22 września 2023 12:57)
  Łapówkarz Wawrzyk? Sporo ryzykujesz, bo temu panu nie postawiono żadnych zarzutów. W odróżnieniu od marszałka Senatu, Grodzkiego z Platformy Obywatelskiej. Ale jego chroni immunitet.
  autor: Gość

  (22 września 2023 12:47)
  do goscia 11:11
  Chwileczkę. Nie jakaś tam wiza tylko 250 tysięcy wiz. I proszę nie kłamać w żywe oczy, że proceder kwitł za PO, to neprawda. Za PO może I były firmy zewnętrzne, ale do 2020 roku wydawać wizy mogli TYLKO I WYŁĄCZNIE konsulowie. Łapówkarz Wawrzyk zmienił ustawę w czasie COVIDU tak, aby wizy mogło wystawiać ministerstwo spraw zagranicznych z pominięciem konsula. Dlaczego? Dletego że Hindusi i inni płacili za ie po 4-5 tys. USD I te pieniążki wpadały bezpośrednio do jego kieszni jak i reszyt pisowskiej sitwy. I lepiej popatrz kto sprzedał Gdanski LOTOS Arabom do spółki w Wegrami, pachołkami Putina w Unii Europejskiej I NATO. A ten wielki program odbudowy polskich stoczni o ktorym gardlowal PiS w 2015 to jakaś kpina – 8 lat władzy absolutnej i nic się nie udało.
  autor: mazzieh

  (22 września 2023 12:27)
  Za mordę, biją w morde. Budka w Katowicach, dostał w PO-dbrodka.
  autor: Gość

  (22 września 2023 12:19)
  PiS rządzi bardzo dobrze przykład tego dali moi ulubione politycy panowie Tusk i Żmijan bardzo chętnie skorzystali z ustawy emerytalnej wrednych pisiorów
  autor: gość

  (22 września 2023 12:08)
  Tusek-Rusek i Germabiec. Trzy postaci w jednej osobie. I tyle w temacie.
  autor: Gość

  (22 września 2023 11:11)
  Co tam jakaś wiza, proceder kwitnie już kilkanaście lat zarówno za PIS jak i PO i nie w takim wymiarze jak media tołkują POmatołom. Swoją drogą to Sikorski powołał firmy organizujące przyznawanie wiz pracowniczych. Lepiej popatrzcie kto wyprzedał Polskie firmy Niemcom, zlikwidowal stocznie, kolej i rozbroił Polskę . Polska przygotowana była w razie konfliktu jako Schlachtplaz dla wojsk niemieckich w razie inwazji Rosji.
  autor: gość

  (22 września 2023 10:50)
  do goscia
  Przestań kalic wonia pod swoje pisowskie fantazje czego to by nie zrobił Tusk. Obudź się, od 8 lat rządzi PiS I systuacja jest taką, że za łapówki wpusiciliby do Polski każdego bez jakiejkolwiek weryfikacji. Nawet kolesia z wytatuwanym Al-Qaida na czole. To jest skandal.
  autor: mazzieh

  (22 września 2023 08:28)
  A na zdjęciu banda nierobów i pasożytów...
  autor: Prawda

  (22 września 2023 08:22)
  Jak.prawica potrafi "bronić"ojczyzny to pokazali już we wrześniu 1939 roku,pierwsi spi.....i do Rumuni,obecni zrobiliby jeszcze szybciej i pogubiliby walonki
  autor: gość

  (22 września 2023 06:32)
  To prawda D. Tusk i jego Platforma, na życzenie pani Merkel, zbliżali się do Putina i byli gotowi oddać wschód Polski, bez walki.
  autor: Gość

  (22 września 2023 01:45)
  Idiota jest ten co popiera tych co Polskę do Wisły chcieli oddać Ruskim. Przesunęli wojska poncerne z pod Warszawy nad Odrę by broniły Berlina a jednostki we wschodniej Polsce zlikwidowali. Jak dalej by rządzili to byś w Ruskim mundurze chodził a nie głupoty wypisywał.
  autor: gość

  (21 września 2023 23:09)
  Ech szkoda tej miejskiej oświaty. Pan Burmistrz, Zastępca oraz Dyrektor oświaty raczej nie ma czym się pochwalić.. no ale po co...
  autor: gość

  (21 września 2023 22:47)
  Faktycznie to w tych wyborach tak wydymali miedzyrzec że tylko wziąć kartę do głosowania żeby się podetrzec
  autor: gość

  (21 września 2023 22:24)
  Takie tam
  Jeśli ktoś popiera polityków którzy : wpuścili za łapówki do PL i UE 250tys uchodźców z Afryki i Azji. Zbijali kasę na umierających w covidzie, rozszabrowali z Arabami LOTOS... To albo sam jest złodziejem, albo idiotą....
  autor: Jacek

  (21 września 2023 21:57)
  Całym sercem za PiS.
  autor: gość

  (21 września 2023 21:39)
  Nie
  Miedzyrzec nie głosuje na Stefaniuka i basta! Za kogo oni nas maja na tej Nowogrodzkiej? Po odstrzeleniu PiS Duszka zostaje tylko Żmijan lub Hołowenko!
  autor: gość

  (21 września 2023 21:09)
  Witaminka lansuje Żmijana, bo to jego idol jest. A kto mu zabronioni?
  autor: Gość

  (21 września 2023 19:44)
  A kto lansuje tego co" biere wszystko"?jeszcze mu mało?
  autor: gość

  (21 września 2023 19:19)
  Kto lansuje w Międzyrzecu tego Stefaniuka toż to jakaś kpina z uczciwych ludzi!, niech szuka frajerów gdzie indziej!
  autor: gość

  (21 września 2023 16:26)
  5 Pytanie Referendum
  Czy jestes za tym aby rząd PiSs kontynuowal wyprzedaż polskich wiz na bazarach Afryki, Azji oraz Bliskiego Wschodu, przy zaniechaniu jakiejkolwiek kontroli petentów, prowadzącą do podwyższonego ryzyka ataków terrorystycznych na terytorium RP?
  autor: Stanczyk

  (21 września 2023 15:11)
  Od patrzenia na te pisowskie gęby to już rzygać mi się chce
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny