11.3°C
gmina Międzyrzec Podlaski

Rogoźnica ograła lidera

25 września 2016 21:06 | autor: redakcja

Cenne zwycięstwo w rozgrywkach klasy A odnieśli piłkarze z Rogoźnicy. W wyjazdowym spotkaniu pokonali Bór Dąbie 2:1.

Piłkarze z gminy Miedzyrzec bardzo niemrawo rozpoczęli to spotkanie i już w czwartej minucie Marcin Nowosz musiał wyciągać piłkę z siatki. Na szczęście wraz z upływem czasu Rogoźnica przjęła inicjatywę a efektem dobrej gry była bramka zdobyta przez Grzegorza Sęczyka po strzale z rzutu wolnego. Autorem decydującego trafienia był w 58 minucie Artur Łukaszuk. Bardzo niezadowoleni z takiego przebiegu spotkania byli gospodarze, którzy swoją złość wyładowywali w sposób pozasportowy, grając bardzo brutalnie. Oberwało się także sędziom. Frustrację graczy Boru Dąbie z pewnością pogłębił Nowosz, który już w doliczonym czasie gry, w 92 minucie, obronil rzut karny. Zaraz po końcowym gwizdku prezes SPLGMP Roman Lipiński, który zastępował nieobecnego z powodów rodzinnych trenera Marcina Kieruczenkę, zarządził szybką ewakuację z nieprzyjaznego terenu.

W najbliższą niedzielę SPLGMP podejmować będzie na własnym boisku Unię Krzywda. Początek spotkania o godz. 15.

Bór Dąbie - SPLGMP Rogoźnica 1:2 (1:1)

Bramki dla Rogoźnicy: Grzegorz Sęczyk 28, Artur Łukaszuk 58

Rogoźnica: Marcin Nowosz - Igor Skraburski, Jakub Zaniewicz, Krzysztof Chwedoruk, Łukasz Borysiuk (89' Marek Jankiewicz), Przemysław Sergiej (65' Piotr Borysiuk), Błażej Turski, Grzegorz Sęczyk (68' Kamil Ciokalski), Daniel Kucharuk, Adrian Węgrzyniak, Michał Lipiński (46' Artur Łukaszuk)