Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
0°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Najszybciej pływają w „Trójce”

23 listopada 2021 20:05 | autor: redakcja/BSZS

Młodzi pływacy z Międzyrzeca Podlaskiego zdominowali powiatowy finał Igrzysk Dzieci w Sztafetowym i Indywidualnym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców.

Zawody odbyły się 18 listopada w międzyrzeckiej pływalni. W wyścigach sztafet triumfowali uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej nr 3, przy czym sztafeta chłopców samotnie mierzyła się z czasem, ponieważ nie miała konkurencji.

Sztafeta dziewcząt 6x25m
I miejsce - SP3 Międzyrzec Podlaski 2:01:16 (opiekun Wojciech Lubański)
II miejsce - SP2 Międzyrzec Podlaski 3:08:12 (opiekun Andrzej Kobyłka)

Sztafeta chłopców  6x25m
I miejsce - SP3 Międzyrzec Podlaski 1:56:98 (opiekun Wojciech Lubański)

W wyścigach indywidualnych wyniki wyglądały następująco:

Dziewczęta - 50m stylem dowolnym
1. Iga Karwowska (SP2 Międzyrzec Podlaski) 39:49
2. Lena Piwowar (SP3 Międzyrzec Podlaski) 41:26
3. Anna Nestorowicz (SP3 Międzyrzec Podlaski) 49:82
4. Jagoda Haberczyk (SP2 Międzyrzec Podlaski) 50:20
5. Natalia Dmitruk (SP3 Międzyrzec Podlaski) 55:03
6. Lena Jakimiak (SP Rokitno) 55:24

Dziewczęta - 50m stylem grzbietowym
1. Nina Babicz (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:46:32
2. Julia Babicka (SP3 Międzyrzec Podlaski)           0:55:33
3. Alicja Domańska (SP3 Międzyrzec Podlaski) 1:13:41
4. Gabriela Byczuk (SP2 Międzyrzec Podlaski) 1:22:59

Dziewczęta - 50m stylem klasycznym
1. Nina Nowicka (SP Rokitno) 0:51:40
2. Zuzanna Parafiniuk (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:55:88
3. Pola Pocztarska (SP3 Międzyrzec Podlaski) 1:02:41
4. Magdalena Kaniuch (SP3 Międzyrzec Podlaski) 1:06:98

Chłopcy - 50m stylem dowolnym
1. Krystian Kociński (SP3 Międzyrzec Podlaski) 38:19
2. Maksymilian Wysokiński (SP3 Międzyrzec Podlaski) 43:12
3. Filip Dąbrowski (SP3 Międzyrzec Podlaski) 52:11
4. Jakub Kieruczenko (SP2 Międzyrzec Podlaski) 53:29

Chłopcy - 50m stylem grzbietowym
1. Maciej Wnukowicz    (SP1 Międzyrzec Podlaski) 0:44:52
2. Krzysztof Siłka (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:51:24
3. Cezary Pawłowski (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:52:40
4. Szymon Szpura (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:56:39
5. Kacper Maleśkiewicz (SP2 Międzyrzec Podlaski) 1:14:51

Chłopcy - 50m stylem klasycznym
1. Maksymilian Cap (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:47:72
2. Mikołaj Cuch (SP Sławacinek Stary) 0:48:93
3. Filip Lubiejewski (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:53:02
4. Marcel Filipiuk (SP3 Międzyrzec Podlaski) 0:59:87
5. Dominik Olszewski (SP2 Międzyrzec Podlaski) 1:00:38

Do finału rejonowego zakwalifikowały się sztafety dziewcząt i chłopców z międzyrzeckiej „Trójki” oraz zdobywcy miejsc 1-3 w wyścigach indywidualnych. Zawody odbędą się 29 listopada na pływalni „Oceanik”.

Powiatowy finał Igrzysk dzieci w pływaniu zorganizował Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 i Wojciechem Lubańskim.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny