7.7°C

Nie dali rady Lechii

14 listopada 2022 15:01 | autor: redakcja

Siatkarze Trójki przegrali we własnej hali z rezerwami I-ligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki 1:3.

Nasi siatkarze wygrali pierwszego seta na przewagi 29:27, jednak w kolejnych partiach musieli uznać przewagę gości. W następnej kolejce o punkty będzie jeszcze trudniej, bo zespół Marcina Śliwy czeka wyjazdowe spotkanie z liderem Arką Chełm. Najbliżsi rywale Trójki są jak na razie bezkonkurencyjni w grupie II. Wygrali wszystkie spotkania tracąc w nich zaledwie jednego seta.

7. kolejka (12.11.2022)
MOS Wola Warszawa - AZS UWM Olsztyn 3:1 (25:15, 25:16, 23:25, 26:24)
KKS Kozienice - Metro Warszawa 0:3 (22:25, 21:25, 20:25)
Camper Wyszków - Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (22:25, 19:25, 21:25)
Centrum Augustów - Arka Chełm 0:3 (16:25, 17:25, 12:25)
Trójka Międzyrzec Podlaski - Lechia II Tomaszów Mazowiecki 1:3 (29:27, 18:25, 24:26, 19:25)
Czarni Rząśnia - SMS PZPS II Spała (23.11.2022)