Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
15.6°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Nowy przetarg na kolektory słoneczne

3 sierpnia 2022 21:56 | autor: Anna Ostapiuk

W związku z niewywiązaniem się z realizacji zadania przez firmę wykonawczą Gmina Międzyrzec Podlaski odstąpiła od umowy na montaż instalacji kolektorów słonecznych. Ogłoszono nowy przetarg.

Podczas XLV sesji Rady Gminy Międzyrzec Podlaski w dniu 29 lipca wójt Krzysztof Adamowicz poinformował o odstąpieniu od umowy z nierzetelnym wykonawcą, firmą Polska Energia Przetargi, która miała wykonać zadanie montażu instalacji solarnych na terenie gminy. - Firma od października nie przystapiła do realizacji zadania - argumentował włodarz, dodając jednocześnie, że trwają dalsze procedury w kierunku wykonania zadania. - Nie rezygnujemy z tego przedsięwzięcia. Ogłosiliśmy już nowy przetarg .

Przetarg na realizację zadania dostawy i montażu 550 zestawów instalacji kolektorów słonecznych na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski, w tym 330 zestawów dwupanelowych o mocy min. 3,1 kW i 175 zestawów trzypanelowych o mocy min. 4,65 kW oraz 1 zestawu instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 3,1 kWp na budynku gminnej biblioteki i GOK w miejscowości Wysokie w ramach projektu „Montaż instalacji OZE w Gminie Międzyrzec Podlaski- zadanie 1” został ogłoszony w dniu 20 lipca i potrwa do dnia 22 sierpnia, w którym odbędzie się otwarcie ofert.

Projekt „Montaż instalacji OZE w Gminie Międzyrzec Podlaski - zadanie 1” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 4: Energia przyjazna środowisku Działanie 4.1: Wsparcie wykorzystania OZE, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny