12.7°C

Ostre strzelanie na Huraganie

6 listopada 2022 20:48 | autor: redakcja

Piłkarze Huraganu pokonali Bug Hanna aż 8:1. Mariusz Chmielewski dopisał do swego konta cztery bramki i dwie asysty.

Kibice, którzy w sobotę odwiedzili stadion Huraganu nie mogli narzekać na nudę. Wynik meczu otworzył w 22 minucie Mariusz Chmielewski, któremu asystował Paweł Radziszewski. Sześć minut później za faul na piłkarzu gości sędzia podyktował rzut karny, jednak Dmytro Yanchuk nie wykorzystał „jedenastki”. Chwilę później był kolejny karny, tym razem w drugą stronę. Chmielewski tej okazji nie zmarnował. Wynik pierwszej połowy ustalił Patryk Pakuła, przy asyście Chmielewskiego.

Druga odsłona zaczęła się od honorowego trafienia dla gości, którego autorem był Dominik Dąbrowski. Huragan odpowiedział kolejnymi trafieniami Chmielewskiego w 49 i 59 minucie. Następnie po raz drugi w tym spotkaniu do siatki trafił Pakuła, a asystę przy tej bramce zaliczył Karol Grochowski. W 84 minucie swoją pierwszą bramkę w barwach Huraganu zdobył Klimentsi Haurylau, a dogrywał mu Chmielewski. Strzelecki festiwal zamknął w 89 minucie Kacper Śledź.

Kolejne spotkanie Huragan zagra w piątek, 11 listopada. Tym razem ekipę Damiana Panka czeka wyjazd do Lublina i konfrontacja z rezerwami Motoru.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Bug Hanna 8:1 (3:0)
Bramki dla Huraganu: Chmielewski 22, 32 (karny), 49 i 59, Pakuła 34 i 70, Haurylau 84, Śledź 89
Huragan: Nowosz – Opolski (76 Kuć), Warda (65 Storto), Konaszewski, Panasiuk, Goździołko (76 Czumer), Łukanowski (65 Haurylau), Radziszewski (76 Pnyevsky), Grochowski, Pakuła (71 Śledź), Chmielewski

13 kolejka (5-6 listopada)
Motor II Lublin - Orlęta Łuków 5:0
Górnik II Łęczna - Świdniczanka Świdnik 0:2
Lewart Lubartów - Opolanin Opole Lubelskie 2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski Bug Hanna 8:1
Stal Poniatowa - Powiślak Końskowola 1:1