Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Ostre strzelanie w Opolu Lubelskim

31 sierpnia 2020 12:59 | autor: mw

Aż siedem bramek padło w meczu 6. kolejki IV ligi lubelskiej między Opolaninem Opole Lubelskie a Huraganem Międzyrzec Podlaski. O jedno trafienie lepszy był zespół Damiana Panka.

Już w 9 minucie do siatki rywali trafił Artur Renkowski. Wyrównanie dla gospodarzy padło w 20 minucie po strzale z rzutu karnego. Zaledwie trzy minuty później Opolanin wyszedł na prowadzenie. Mógł się z tego cieszyć zaledwie sześć minut, ponieważ w 29 minucie wyrównał Patryk Pakuła. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 2:2.

Losy spotkania rozstrzygnęły się między 72 a 79 minutą. Najpierw bramkarza gospodarzy pokonał Paweł Radziszewski, a następnie Bartłomiej Tkaczuk. Opolanin był w stanie odpowiedzieć na to już tylko jednym trafieniem w 90 minucie.

W sobotę (5 września) na własnym stadionie Huragan zagra z Lublinianką Lublin. Początek spotkania o godz. 17.

Opolanin Opole Lubelskie – Huragan Międzyrzec 3:4 (2:2)
Bramki dla Huraganu: Renkowski 9, Pakuła 29, Radziszewski 72, Tkaczuk 79
Huragan: Czarnecki – Czumer (53’ Radziszewski), Renkowski, Mirończuk, Olszewski, H. Łukanowski (75’ Tkaczuk), Pakuła (67’ Waniowski), Komar, Korgol, Kleber (53’ Sz. Łukanowski), Grochowski (89’ Panasiuk)

6 Kolejka (29-30 sierpnia)
Opolanin Opole Lubelskie - Huragan Międzyrzec 3:4
Lublinianka Lublin - POM Iskra Piotrowice 1:2
Górnik II Łęczna - Bizon Jeleniec 1:1
Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa 0:2