YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pływacy SP3 najlepsi w województwie

28 grudnia 2015 12:46:47 | autor: redakcja
Znakomicie spisali się pływacy Szkoły Podstawowej nr 3 w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Sztafeta chłopców 8x25m st. dow. była bezkonkurencyjna i drugi rok z rzędu zajęła pierwsze miejsce w województwie. W składzie sztafety popłynęli: Jakub Jakimiak, Grzegorz Radzikowski, Bartłomiej Przychodzki, Mikołaj Puszkarski, Maciej Lubański, Dominik Ptaszek, Konrad Górecki, Ryszard Łukomski i Cezary Czopiński.

Bardzo dobry występ zanotowały również dziewczęta. Ich sztafeta przypłynęła na czwartym miejscu. Do zdobycia medalu zabrakło zaledwie 0.13 sekundy. Dziewczęta płynęły w składzie: Eliza Lesiuk, Aleksandra Węgrzyniak, Wiktoria Karwowska, Eliza Stasiewicz, Magdalena Olesiejuk, Weronika Łopacka, Sandra Woch, Patrycja Majczyna i Natalia Dołęga.

Młodzież z “Trójki” dobrze spisała się również w wyścigach indywidualnych. Jakub Jakimiak był najszybszy na dystansie 50m st. dow., ze znakomitym rezultatem 0;27,06. W wyścigu na 50m stylem klasycznym na trzecim stopniu podium stanęli: Aleksandra Węgrzyniak i Grzegorz Radzikowski. Miejsca tuż za podium zajęli: Eliza Lesiuk – 50m st. klas., Wiktoria Karwowska – 50m st. grzb. i Bartek Przychodzki – 50m st. grzb. Na miejscu ósmym dopłynął Mikołaj Puszkarski (50m st. grzb.).

Punkty zdobyte przez podopiecznych Wojciecha Lubańskiego w startach indywidualnych dały międzyrzeckiej „Trójce” pierwsze miejsce w województwie w klasyfikacji szkół.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male