YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Przejażdżka zakończona w areszcie

14 sierpnia 2020 12:27:14 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Zabrali na przejażdżkę auto z prywatnej posesji. Jazdę zakończyli w przydrożnym rowie, a noc spędzili w areszcie.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę na terenie gminy Międzyrzec Podlaski. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawcy wykorzystując fakt pozostawienia na jednej z posesji otwartego audi wraz z kluczykami, odjechali nim. Niestety, podczas przejażdżki na drodze krajowej nr 2 w Tłuśćcu kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał z drogi, a samochód uderzył w skarpę przydrożnego rowu.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci z międzyrzeckiego komisariatu ustalili, że za kierownicą pojazdu siedział 38-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec. W chwili zdarzenia mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu. Nie miał natomiast uprawnień do kierowana, gdyż stracił je za jazdę „na podwójnym gazie". Razem z 38-latkiem podróżowali dwaj pasażerowie.

Mężczyźni najpierw trafili pod opiekę medyków, a następnie do policyjnego aresztu.

13 sierpnia 38-latek oraz jego 20-letni kompan z Międzyrzeca Podlaskiego usłyszeli zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdu. Starszy z mężczyzn odpowiadał będzie również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, będąc już skazanym przez sąd za taki czyn. Odpowie też za popełnione wykroczenia.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (14 sierpnia 2020 12:51:35) 3 promile ładny wynik wydmuchali. Dali w palnik ostro autor: gość
    logo male