Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
13.5°C
Kontakt

PSL odkrywa karty

2 września 2015 20:28 | autor: redakcja

Franciszek Jerzy Stefaniuk, Przemysław Litwiniuk oraz Mariusz Filipiuk będą kandydatami Polskiego Stronnictwa Ludowego w wyborach parlamentarnych, które odbędą się 25 października.

Przewodniczący rady powiatu bialskiego Mariusz Filipiuk będzie kandydatem ludowców w wyborach do senatu, w okręgu nr 17, który obejmuje powiaty bialski, parczewski i radzyński.
Na liście wyborczej PSL do sejmu w naszym okręgu wyborczym są 24 nazwiska. Z pozycji drugiej będzie kandydował drelowski poseł Franciszek Jerzy Stefaniuk, natomiast z pozycji nr 21 Przemysław Litwiniuk – przewodniczący sejmiku wojewódzkiego.

Nieoficjalnie komentuje się, że wystawienie na liście wyborczej Litwiniuka jest wymierzone w posła Stefaniuka. Obaj będą bowiem zabiegać o ten sam elektorat. Rozbicie głosów miałoby pomóc czwartemu na liście - Tadeuszowi Sławeckiemu, kandydatowi z powiatu radzyńskiego, który cztery lata temu bezskutecznie zabiegał o mandat poselski. Ostatecznie wylądował w ławach rządowych, jako sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Jeżeli po wyborach dojdzie do zmiany władzy, to miejsca tam już dla niego nie będzie.

Lista kandydatów PSL do Sejmu

1. Genowefa Tokarska - posłanka
2. Franciszek Jerzy Stefaniuk - poseł
3. Arkadiusz Tomasz Bratkowski - członek zarządu województwa
4. Tadeusz Sławecki - sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej
5. Janusz Krzysztof Szpak - starosta krasnostawski
6. Józef Jan Kuropatwa - starosta hrubieszowski
7. Bożena Deniszczuk - rolnik, właściciel gospodarstwa agroturystycznego
8. Dorota Fornalska - inżynier firmy drogowej
9. Piotr Wysocki - przedsiębiorca
10. Janusz Hordejuk - dyrektor SPZOZ w Parczewie
11. Wiesław Różyński - wójt gminy Biłgoraj
12. Adam Panasiuk - wicestarosta włodawski
13. Jarosław Wójcicki - dyrektor ZSZ nr 5 w Chełmie
14. Andrzej Antoni Czapski - były prezydent Białej Podlaskiej
15. Jan Franciszek Kowalczyk - starosta tomaszowski
16. Grażyna Bolewska - szefowa Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Hrubieszowie
17. Agnieszka Sęczyk - kierownik ODR w Białej Podlaskiej
18. Jerzy Derkacz - lekarz
19. Edyta Barbara Fidecka - dyrektor I LO w Krasnymstawie
20. Katarzyna Skowron - księgowa
21. Przemysław Litwiniuk - radca prawny
22. Barbara Skwaryło-Bednarz - nauczyciel akademicki
23. Elżbieta Miterka - nauczyciel akademicki
24. Stanisław Misztal - lekarz, radny sejmiku

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (22 października 2015 14:48)
  dwie parie po i psl sa to parie kture dopuscily sie na lubelszczyznie przekretow finasowych i oszustw w dokumetach sejmiku lubelskiego . dopuscili sie dzikich upadlosci pekaesow na lubelszczyznie w zamosciu ,chelmie , krasniku , krasnystawie i tomaszowie lubelski pozowlili na sprzedarz dla dewelopera pks tomaszow lubelski za pie grosze , razem z rada nadzorcza lubelskich dworcow i lubelskich linij autobusowych i pana prezes krulikowska pks wschod , teraz szykuja sie do dzikiej sprzedazy pks miedzyrzec podlaski sprzedac chca wogule ludzie uwazajcie na kogo glosujecie ...
  autor: gosc

  (8 września 2015 21:48)
  Tylko Duch
  Macie rację. Głosujcie na duszka. On z pewnością rozwiąże problemy rolników i międzyrzecczyzny ;]
  autor: Dusio

  (7 września 2015 18:38)
  obserwator
  Niestety raczej nie zna chociaz nie mi to oceniac ale nikt z obecnych w rzadzie nie zna tego trud...tylko WY rolnicy... Ludzie z pslu chociaz miszkaja "Kolo" rolnikow...ehhh Andrzeja juz nie ma i nie widac nikogo podobnego...Do zminy Polski potrzebny Marszalek Pilsudzki on by wiedzial jak postawic wszystich do pionu-Polska by byla inna i my Polacy tez...rozbil by skorupy wszystkich pazernych obyweteli
  autor: obserwator

  (7 września 2015 09:00)
  Do OBSERWATORA. PSL to partia chłopska - to prawda. Tylko kim są jej działacze np Litwiniuk, który posiada 1,22 ha ziemi? Czy tacy ludzie znają trud i znój pracy na roli ?
  autor: gość

  (5 września 2015 09:01)
  Obserwacje zyciowe
  Witam jestem ant polityczny do wszystkich parit i muszę wam coś powiedzieć,bo widzę coś... czego inni nie widza LUB NIE CHCĄ WIDZIEĆ, powiedzcie mi KTO wam się podoba?? PO- złodzieje i złe żądza. PiS- złodzieje już kiedyś źle rządzili i bratają się z kościołem co to nie połaci podatków za nic..SLD - komuchy, PSL- złodzieje i koalicjant wszystkich złodziei, Palikot- wariat , Kukiz - anarchista....A wiec nie glosuje na PO-PIS-PSL-Kukiz-SLD a wiec na kogo kto w tym kraju nie kradnie i nie oszukuje wychodzi ze wszyscy młodzi starzy garbaci bez rąk tez!...A teraz powiedzcie mi moi mili kto z nas "normalnych" ty zaangażowanych w dobre rzeczy, kto z nas podejmie się zmiany oświaty, górnictwa, zdrowia,kto ???? Już tak się w to wszystko emocjonalnie zaangażowaliśmy, ze każdy każdy jest zły!!.JuZ i PRL sie podoba i kolejki byly dobre super bo każdy mial po równo. W czasie zaszczutych polityków przez społeczeństwo nikt już nie chce rządzić wszyscy chcemy narzekać na polityków dlatego nie ma nowych osób. A wskoczysz z nowa Partią to NOWY ZŁODZIEJ DO KORYTA SIĘ PCHA!!!! Przecież my nie chcemy zmian bo i tak wszyscy kradną ...Kochani a ja zagłosuje sobie na PSL tak ten nieszczęsny ze złodziejami a wiecie dlaczego bo to partia puki co chłopska a chłopa zawsze w dupę kopią od 300l wiec ja daje głos za niemoc, za błędy na górze i na dole...Krawaciarzy pozdrawiam nie martwcie się 5% będzie, a największy szacunek dla naszych sędziwych babuszeki i dziadków na kogo glosować na ojca drektora z pisu czy rolnikow z pslu...hej obywatele ze wschodu podlasia
  autor: OBSERWATOR

  (4 września 2015 11:51)
  nie głosuję na PO-PSL
  Wszystko w naszych wyborców rękach.Wystarczy ignorować nazwiska kandydatów PSLu i PO
  autor: gość

  (4 września 2015 10:59)
  jeżeli ta partia wygra kolejne wybory to na podlasiu będziemy mieć powtórkę z podkarpacia gdzie bury -poseł psl zrobił sobie prywatny folwark już teraz wiadomo kto rządzi w międzyrzecu, bynajmniej nie pan burmistrz.....
  autor: gość

  (4 września 2015 09:39)
  PO-PSL
  Olo Polski pisze się z dużej litery.Co do reszty twojej wypowiedzi absolutna zgoda.PSL to szalbiercy a wraz ze swoim koalicjantem PO-spolici oszuści
  autor: gość

  (3 września 2015 23:04)
  brawo
  kolega karol b zgadzam sie i popieram!!!! prosze przypomnieć sobie afere z PSL I P. Litwiniukiem na skale całej polski pisali o tym a dzis jakby nigdy nic kandydat wstyd i precz
  autor: olo

  (3 września 2015 16:50)
  Wykluczenie PSL z parlamentu
  Moim marzeniem dotyczącym tych wyborów jest nieprzekroczenie progu wyborczego przez PSL.
  autor: karol b

  (3 września 2015 16:35)
  czy w Międzyrzecu zamieszkają imigranci z Afryki?
  autor: gość

  (3 września 2015 13:29)
  PO-spolici Oszuści
  A Żmijan to lepszy.Cwaniak jakich mało
  autor: gość

  (3 września 2015 13:04)
  PSL
  Ja tam mogę zagłosować na któregoś z Panów jeśli wyliczy na palcach jednej ręki co zrobił dla wyborców :)
  autor: P

  (3 września 2015 13:01)
  ale jaja ale jaja
  autor: gość

  (3 września 2015 12:17)
  psl
  Ten cały PSL to taka pani na K ,nie ważne z kim aby przy korycie.
  autor: edi

  (3 września 2015 11:34)
  PSL za swą szkodliwą i przestępczą działalność na rzecz Polski musi być wyeliminowana z parlamentu.My wyborcy mamy na to jedyną skuteczną broń.Karty do głosowania.Zróbmy to drodzy rodacy i ukróćmy tym sposobem kumoterstwo łapówkarstwo i złodziejstwo działaczy PSL.Nie głosujmy na którzy prywatę przekładają na rzecz służby narodowi. Racja !
  autor: gość

  (3 września 2015 10:16)
  Litwina wydaje się wystawiony po to aby odebrać głosy Frankowi. To fakt. Tylko kto na tym skorzysta ? Niekonicznie Sławecki to może być np. Bratkowski. Ale będa się musieli napocić żeby mieć więcej głosów. A poza tym może w końcu cała zielona sitwa wyląduje poza parlamentem. Oby !!!!
  autor: gość

  (3 września 2015 09:53)
  mafia z pod znaku zielonej koniczyny
  PSL za swą szkodliwą i przestępczą działalność na rzecz Polski musi być wyeliminowana z parlamentu.My wyborcy mamy na to jedyną skuteczną broń.Karty do głosowania.Zróbmy to drodzy rodacy i ukróćmy tym sposobem kumoterstwo łapówkarstwo i złodziejstwo działaczy PSL.Nie głosujmy na którzy prywatę przekładają na rzecz służby narodowi.
  autor: gość

  (3 września 2015 01:05)
  Obrzydliwe praktyki władzy
  Niewinnym ludziom żyć nie dają a zielona pajęczyna bezkarnie kroi panstwo.
  autor: gość

  (2 września 2015 23:55)
  Karty odkryte, a kiedy odkryta zostanie ,,pajęczyna" w woj.lubelskim?
  autor: wyborca

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny