Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Remis na koniec rundy

20 listopada 2022 14:14 | autor: redakcja

W ostatnim jesiennym spotkaniu piłkarze Huraganu Międzyrzec zremisowali na własnym boisku z Powiślakiem Końskowola 1:1.

Wynik meczu otworzył w 23 minucie Paweł Radziszewski, a wyrównał w 69 minucie Rafał Szady. Huragan miał okazje aby rundę zakończyć zwycięstwem, jednak zabrakło skuteczności oraz najlepszego strzelca Mariusza Chmielewskiego, który musiał pauzować za cztery żółte kartki.

Zespół Damiana Panka w jesiennej części rozgrywek spisywał się bardzo dobrze i zasłużenie zakończył ją na pozycji wicelidera. Piłkarze mogą się udać teraz na zasłużony odpoczynek, a do treningów wrócą w styczniu.

Huragan Międzyrzec Podlaski - Powiślak Końskowola 1:1 (1:0)
Bramki: Radziszewski 23 - Szady 69

Huragan: Nowosz – Goździołko, Grochowski, Komar, Konaszewski, Łukanowski, Opolski (63 Gawriłow), Pakuła, Panasiuk, Radziszewski, Śledź (63 Storto)

15. kolejka (19-20 listopada)
Opolanin Opole Lubelskie - Świdniczanka Świdnik 0:7
Górnik II Łęczna - Bug Hanna 3:0
Lewart Lubartów - Motor II Lublin 8:2
Huragan Międzyrzec Podlaski - Powiślak Końskowola 1:1