YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Sezon na finiszu

7 czerwca 2019 20:08:43 | autor: redakcja
W najbliższą niedzielę (9 czerwca) na międzyrzeckim stadionie Krzna Rzeczyca podejmować będzie SRG Sławatycze (godz. 13), a Huragan Międzyrzec zagra z Bad Boys Zastawie (godz. 16).

Huragan Międzyrzec - Unia Krzywda 4:0 (fot. Marcin Wasiluk)

Piłkarskie rozgrywki sezonu 2018/2019 wkraczają w decydującą fazę. W Bialskopodlaskiej Klasie Okręgowej do rozegrania pozostały cztery kolejki. Liderem jest Huragan Międzyrzec, który w ostatniej kolejce zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Bizonem Jeleniec. 9 czerwca międzyrzeczanie będą mieli znacznie łatwiejszego przeciwnika. O godz. 16 zmierzą się z Bad Boys Zastawie, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Odmienne nastroje panują w obozach zespołów z gminy Międzyrzec, które rywalizują w Klasie A. SPLGMP Rogoźnica, dla której jest to najlepszy sezon w historii występów na tym poziomie rozgrywkowym, zajmuje w tabeli czwarte miejsce i do lidera traci tylko 3 punkty. W ostatnim meczu podopieczni Marcina Kieruczenki pewnie pokonali Niwę Łomazy 3:1, po dwóch bramkach Adriana Węgrzyniaka i trafieniu Bartka Tymoszuka. W niedzielę Rogoźnica zagra na wyjeździe z Twierdzą Kobylany.

Fatalnej passy wciąż nie może przerwać Krzna Rzeczyca, która wiosną nie poczuła jeszcze smaku zwycięstwa. Zespół Daniela Wajszczuka w rundzie rewanżowej zanotował 2 remisy i 6 porażek. W efekcie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Wydawało się, że w ostatnią niedzielę Krzna w końcu zainkasuje trzy punkty. Zespół z Rzeczycy aż do 89 minuty prowadził z Twierdzą Kobylany, po trafieniu Arkadiusza Rostka. Wtedy na pomoc rywalom ruszył arbiter spotkania, dyktując rzut karny "z kapelusza". Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Na domiar złego bramkarz Krzny Paweł Woliński doznał poważnego złamania palca. 9 czerwca Rzeczyca zagra na międzyrzeckim stadionie. O godz. 13 zmierzy się z SRG Sławatycze. W Klasie A do rozegrania pozostały już tylko trzy kolejki spotkań.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male