YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Sobota z logopedą

25 lutego 2020 16:30:49 | autor: redakcja
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zaprasza do skorzystania z profesjonalnych i rzetelnych konsultacji z okazji Dnia Bezpłatnej Diagnozy Logopedycznej.

6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy. W Polsce z tej okazji organizowany jest Dzień Bezpłatnej Diagnozy Logopedycznej.
W ramach obchodów Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zaprasza na spotkania z logopedami w Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim, Terespolu oraz Wisznicach. Porad udzielać będą Agnieszka Mincewicz, Iwona Kędzierska, Aneta Kuszneruk, Małgorzata Krzemionka i Małgorzata Świderska-Poniatowska.

Celem akcji jest ułatwienie osobom z zaburzeniami mowy dostępu do profesjonalnej diagnozy i rzetelnej konsultacji logopedycznej. Będzie to możliwe przez trzy kolejne soboty - 7, 14 i 21 marca, w godz. 9-13.

W Międzyrzecu Podlaskim z konsultacji z logopedą będzie można skorzystać w filii  Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ulicy Czystej 11 (tel. 691 419 531). Rejestracja w godz. 8.00-15.30. O przyjęciach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male