YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Sportowy weekend: grają siatkarze i piłkarze

14 października 2016 23:52:51 | autor: redakcja
Żaden z naszych seniorskich zespołów nie zdobył tydzień temu punktów. W ten weekend powinno być lepiej, bo wszyscy grają u siebie. Uwaga, polecamy zwrócić uwagę na wcześniejsze godziny rozpoczęcia spotkań piłkarskich.

Siatkarze Huraganu przegrali tydzień temu wyjazdowe spotkanie z MOS Wola Warszawa 1:3. W sobotę we własnej hali zmierzą się z Centrum Augustów. Zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, po trzech kolejkach spotkań mają na koncie po 5 punktów.

Nadal negatywnie zaskakują piłkarze Huraganu. Po dobrym początku sezonu zespół odnotował serię porażek i zajmuje zaledwie siódme miejsce w tabeli z 12 punktami na koncie. Tydzień temu Huragan przegrał 0:1 w Dębowej Kłodzie. W niedzielę zagra z Orlętami Łuków, które również nie spisują się za dobrze (po ośmiu kolejkach 10 punktów i dziewiąte miejsce w tabeli).

Piłkarze z Rogoźnicy w poprzedniej kolejce przegrali 2:3 wyjazdowe spotkanie ze Startem Gózd, a Krzna Rzeczyca poległa w starciu z rezerwami IV-ligowego LKS Milanów 1:3. W niedzielę Rogoźnica zagra z Agrosportem Leśna Podlaska, a Rzeczyca z SRG Sławatycze.

Siatkówka - II liga

Huragan Międzyrzec – UKS Centrum Augustów (15 października, godz. 18)

Piłka nożna - klasa okręgowa

Huragan Międzyrzec – Orlęta Łuków (16 października, godz. 14)

Piłka nożna - klasa A

SPLGMP Rogoźnica – Agrosport Leśna Podlaska (16 października, godz. 14)

Piłka nożna - klasa B

Krzna Rzeczyca – SRG Sławatycze (16 października, godz. 11)

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male