YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Sukcesy na pływalni

2 grudnia 2018 12:31:19 | autor: redakcja
30 listopada w Radzyniu Podlaskim odbył się Finał Rejonu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. W rywalizacji uczniów z powiatów bialskiego, łukowskiego, radzyńskiego i parczewskiego doskonale wypadli pływacy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

Bardzo dobrze spisała się sztafeta 6x25m stylem dowolnym. Podopieczni Patrycji Karwowskiej i Wojciecha Lubańskiego zajęli I miejsce w kategorii chłopców i awansowali do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 5 grudnia w Lublinie. Skład zwycieskiej sztafety: Kacper Celiński-Jakubowicz, Franciszek Korulczyk, Maciej Puszkarski, Jerzy Rzeńca, Cezary Cap, Wiktor Mironiuk, Filip Pocztarski.

W rywalizacji wzięła udział również sztafeta dziewcząt, która zajęła IV miejsce. Skład: Dominika Lubańska, Weronika Nakaziuk, Karolina Orłowska, Aleksandra Oklińska, Daria Makaruk, Adrianna Zasadzińska.

Awans do Finałów Wojewódzkich uzyskali również uczniowie "Trójki" startujący w wyścigach indywidualnych: Dominika Lubańska (II miejsce 50m st. Klasycznym) oraz Maciej Puszkarski (II miejsce 50m st. klas.).

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (4 grudnia 2018 09:36:16) Styczen Info uZyskne w mosirze - remont potrwa jeszcze ok. Miesiąc autor: Kida
    (2 grudnia 2018 15:07:15) Międzyrzecka pływalnia Gratulacje dla uczniów "Trójki". Doskonałe wyniki i to pomimo braku możliwości przeprowadzania treningów z powodu ciągłego remontu naszej pływalni. Czy Burmistrz Kot pamięta deklaracje, które padły z jego ust w kampanii wyborczej odnośnie terminu zakończenia remontu pływalni? Słowa Pana Janusa w trakcie debaty odnośnie rażąco przewlekłych terminów realizacji inwestycji w mieście nie były bezpodstawne. Panie Burmistrzu, nieładnie tak okłamywać wyborców. Czy nasze dzieci długo jeszcze będą musiały dojeżdżać do Radzynia na treningi? autor: gość
    logo male