YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Trójka Cup po raz czwarty

8 stycznia 2021 13:59:24 | autor: Justyna Madan
Przed nami czwarte spotkanie turniejowe Trójka Cup w siatkówce w kategorii "Trójki 3x3" oraz "Jedynki 1x1". Turniej odbędzie się w sobotę, 23 stycznia w hali ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

O godzinie 11 zmierzą się zawodnicy klas V-VIII szkoły podstawowej - dziewczęta oraz chłopcy, a także dziewczęta ze szkoły średniej. Na godzinę 13 zaplanowano spotkanie klas I-IV szkoły podstawowej dziewczęta oraz chłopcy. System gier turnieju w kategorii „3” i „1”: jeden set do 15 punktów na przewagi „pucharowo” – wygrany zyskuje, a przegrany traci pozycję.

Swój udział w zawodach można zgłaszać na trzy sposoby. Drużyny spoza Międzyrzeca tylko mailowo: wojtek_vax@o2.pl, drużyny z Międzyrzeca na hali przed turniejem, oraz telefonicznie: 609 323 866.

Organizatorem wydarzenia jest UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim,trener SOS Wojciech Więckowski.

Regulamin turnieju:
1. W czasie turnieju obowiązują regulacje dotyczące zachowania przez uczestników turnieju wytycznych związanych z pandemią COVID-19. Najważniejsze z nich są następujące: turniej odbywa się bez udziału publiczności; obowiązuje zasada DDM – Dezynfekcja, Dystans, Maseczki; w strefach trybun i poza boiskiem prosimy o noszenie maseczek.
2. Zawodnicy/czki muszą być ubezpieczeni na czas udziału w zawodach.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ewentualnych nieszczęśliwych wypadków i ich następstw.
4. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator turnieju i jemu przysługuje prawo interpretowania zasad rozgrywania zawodów.
5. Drużyna przed turniejem przedstawia organizatorowi oświadczenie COVID-19 (Oświadczenie o stanie zdrowia zawodników i członków sztabu). 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male