11.8°C

Trójka skuteczna we własnej hali

30 października 2023 10:13 | autor: redakcja

Trzecie w tym sezonie spotkanie w hali przy ulicy Leśnej 2 i trzecie zwycięstwo Trójki. Tym razem nasi siatkarze pokonali KS Błonie 3:1.

Kibice, którzy przybyli w sobotni wieczór do hali Trójki mogli być zadowoleni, bo emocji nie brakowało. Trójka wprawdzie łatwo wygrała pierwszego seta, jednak już w drugim po zaciętej walce górą byli goście. Dopiero po przegraniu trzeciego seta 25:22, siatkarze z Błonia spuścili z tonu. Po czwartej partii podopieczni Pawła Bielińskiego mogli cieszyć się z kompletu punktów. Za najlepszego zawodnika w tym spotkaniu uznano rozgrywającego Trójki Kacpra Kupczaka.

Trójka powinna się teraz postarać o pierwsze punkty na wyjeździe. Dobra okazja ku temu nadarza się 4 listopada w Wyszkowie.

> > > > Galeria z meczu Trójka - Błonie < < < <

Trójka Międzyrzec Podlaski – KS Błonie 3:1 (25:14, 24:26, 25:22, 25:15)
Trójka: Kupczak, Sobieszczak, Orzechowski, Gołębiowski, Kubisz, Truszkowski, Bielecki oraz Soszyński, Warchałowski, Lechowski, Mazur i Wykręt.

5. kolejka (28.10.2023)
Metro Warszawa - Necko Augustów 3:2 (25:23, 18:25, 25:21, 22:25, 15:11)
MOS Wola Warszawa - Camper Wyszków 3:1 (25:19, 25:17, 19:25, 25:23)
Trójka Międzyrzec Podlaski - KS Błonie 3:1 (25:14, 24:26, 25:22, 25:15)
KKS Kozienice - Polcanex Kobyłka 2:3 (26:28, 22:25, 25:10, 25:19, 12:15)
SMS PZPS II Spała - Volley Ostrołęka 3:1 (25:18, 25:27, 27:25, 25:19)
Lechia II Tomaszów Maz. - Sparta Grodzisk Maz. 3:2 (14:25, 25:21, 20:25, 29:27, 15:10)