YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

TVP Sport pokaże walkę Waszczuka

15 maja 2019 09:56:14 | autor: redakcja
Międzyrzeczanin Wiktor Waszczuk wystąpi 18 maja na gali sportów walki federacji HFO (Halny Fighting Organization). W formule K-1, w wadze do 81 kg, będzie walczył z Bartoszem Zającem. Walkę będzie można zobaczyć w TVP Sport, które przeprowadzi transmisję z gali.

Gala HFO "Nowe Rozdanie" odbędzie się 18 maja w Nowym Sączu. Będzie ją można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Walkę Zająca z Waszczukiem określono jako jedną z największych atrakcji zawodów. Oto co piszą o niej organizatorzy gali:

Bartosz Zając w ostatnim czasie w ringu nie meldował się zbyt często, tocząc więcej walk z kontuzjami niż z rywalami. W 2018 stoczył tylko jedną walkę, odmawiając kilu innych z powodu urazów. W 2019 roku reprezentant klubu Halny Nowy Sącz zamierza powrócić do startów w wadze półśredniej, po drodze tocząc walkę w junior średniej. Walczący w przeszłości na galach KOK, WLF czy Mix Fight Gala zawodnik spotka się w ringu z reprezentującym Red Lion Club Wiktorem Waszczukiem - zdobywcą złotego medalu mistrzostw świata federacji ISKA, które obyły się w maju ubiegłego roku. Na zawodowych ringach występował między innymi na galach warszawskiej federacji Granda PRO, gdzie nokautował bądź sam był nokautowany. To właśnie bezpardonowy i ofensywny styl sprawia, że walki Waszczuka są tak bardzo interesujące dla kibiców. Trener i reprezentant klubu Red Lion Club Międzyrzec Podlaski wywodzi się z Muay Thai, ale regularnie toczy też pojedynki w K-1.

W marcu międzyrzeczanin ponownie otrzymał powołanie do polskiej kadry na Mistrzostwa Świata ISKA 2019, które odbędą się w Irlandii.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (19 maja 2019 14:22:22) walka Waszczuka do walki HFO sport.tvp.pl/42520802/sporty-walki-gala-hfo-w-nowym-saczu Walka Waszczuka od 2.46.00 autor: ja
    (17 maja 2019 17:31:32) O której? autor: gość
    (15 maja 2019 11:01:36) Wiktor, wszyscy trzymają kciuki!!! autor: gość
    logo male