YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Uśmiech najlepszą recenzją zabawy rodzinnej

13 lipca 2021 11:20:41 | autor: Anna Ostapiuk
Niedzielny rodzinny festyn w Drelowie zgromadził na szkolnych błoniach mnóstwo osób w różnym wieku. Atrakcje, jak zafundowało tego dnia Gminne Centrum Kultury, przyciągały feerią barw i dźwięków, a każdy uczestnik znalazł dla siebie coś ciekawego. Nie zabrakło zabaw animacyjnych i sportowych zmagań, wspólny czas uprzyjemniały bajkowe postacie, a wszystko to zostało okraszone wielobarwnym proszkiem holi, który ozdobił uśmiechnięte twarze imprezowiczów.

Festyn Rodzinny - Drelów 2021 (fot. miedzyrzec.info)

W upalną niedzielę 11 lipca, po długiej epidemicznej ciszy, Drelów ponownie rozbrzmiewał wesołym śmiechem dzieci i ich rodziców, którzy licznie przybyli na zorganizowany przez lokalne Gminne Centrum Kultury "Festyn Rodzinny".

Na uczestników wspólnej zabawy czekały dmuchańce i karuzele, olbrzymie bańki mydlane i kolorowy proszek holi. W sportowych zmaganiach można było sprawdzić swoją formę, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. W przeciąganiu liny niepokonana okazała się drużyna z Dołhy, która do domu powróciła dumnie dzierżąc pokaźny puchar. Wśród imprezowiczów przechadzały się postacie z bajki "Psi patrol", które wystąpiły również w krótkim spektaklu. Warto dodać, że wstęp i dostęp do każdej oferowanej atrakcji był całkowicie bezpłatny.

Dodatkową niespodzianką był grupowy przejazd i pokaz umiejętności jazdy na rolkach niedawno powstałej przy GCK ekipy dRolkowisko prowadzonej przez instruktora Mirosława Magiera (więcej ⇒ Na rolki z instruktorem)

Sponsorem wydarzenia byli Anna i Radosław Michalczuk oraz międzyrzecka pizzeria Da Grasso. O zabezpieczenie medyczne zadbała drelowska jednostka OSP KSRG.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male