Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
11°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Wypłynął łódką i już nie wrócił

23 sierpnia 2021 16:41 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 67-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, który zaginął w czwartek na żwirowni w Berezie. W niedzielę wyłowiono jego ciało.

W sobotę policjanci międzyrzeckiego komisariatu powiadomieni zostali o zaginięciu 67-letniego mieszkańca miasta. Z informacji przekazanych przez zgłaszającą wynikało, że mężczyzna w czwartkowe popołudnie udał się do pracy i już z niej nie powrócił.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 67-latek mógł wypłynąć łódką na teren zbiornika wodnego, tzw. czwórki, gdzie nadal wydobywany jest żwir. Rozpoczęto akcję poszukiwawczą, w której uczestniczyli funkcjonariusze międzyrzeckiego komisariatu i bialskiej komendy, strażacy z JRG Międzyrzec Podlaski i OSP Stołpno, a także członkowie koła wędkarskiego. W działaniach wykorzystano psa tropiącego oraz specjalistyczny sprzęt, m.in. kamerę termowizyjną i sonar.

REKLAMA

W niedzielę do poszukiwań dołączyli także policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego w Lublinie oraz strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego KW PSP w Lublinie. Podczas tych działań ujawniono ciało mężczyzny. W trakcie wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiony 67-latek. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z międzyrzeckiego komisariatu pod nadzorem prokuratora.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (25 sierpnia 2021 19:48)
  Wędkarz to był, czy pracownik żwirowni Pafnie świeć nad jego duszą
  autor: Ciekawy

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny