YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Wyrwani Z Niewoli w Międzyrzecu

11 maja 2015 12:34:47 | autor: redakcja/ŚDM
Gościem Specjalnym kwietniowego spotkania przygotowującego do Światowych Dni Młodzieży był zespół „Wyrwani Z Niewoli”, który przyjechał z Białegostoku.

Kwietniowe (25.04) spotkanie przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży rozpoczęło się słowem skierowanym do uczestników przez duchownego. Przez ponad godzinę młodzież wsłuchiwała się w świadectwa członków zespołu "Wyrwani z Niewoli": Piotra, Jacka i Grzegorza. Z wielką chęcią przyłączała się również do wspólnego uwielbienia Boga poprzez śpiew i taniec.

Po koncercie był czas na zadawanie pytań oraz na indywidualne rozmowy. Na zakończenie koordynator ŚDM ks. Tomasz udzielił zebranym błogosławieństwa. Nie był to jednak koniec spotkania. Wszyscy przeszli bowiem do kościoła Św. Mikołaja, aby wspólnie adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Była to również chwila na pojednanie się z Chrystusem w sakramencie pokuty. Adoracji przewodniczyły sekcje muzyczna oraz teatralna. Zakończyło ją odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego. Uczestnicy spotkania do domów powrócili pełni pogody ducha oraz wewnętrznej siły do podejmowania kolejnych wyzwań i pokonywania codziennych trudności.

Dziękujemy zespołowi „Wyrwani Z Niewoli”, koordynatorowi ŚDM ks. Tomaszowi Bieleckiemu za zorganizowanie tego wspaniałego wieczoru, a sekcjom za przewodnictwo w adoracji.

Info/zdjęcia: sekcja medialna ŚDM, Międzyrzec Podlaski

REKLAMA
reklama


Wyrwani Z Niewoli - koncert w Międzyrzecu


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male