Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
23.3°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Zagraj z Jankiem

26 lipca 2023 09:20 | autor: redakcja

Miasto Międzyrzec Podlaskiej zaprasza do udziału w terenowej grze „Przygody Janka”.

„Czy marzyliście kiedyś, żeby wejść do wehikułu czasu? Teraz możecie z niego skorzystać w dowolnym miejscu i czasie. Gra nie ma ograniczeń wiekowych, ale najmłodsi mogą potrzebować wsparcia dorosłych” - zachęcają pomysłodawcy.

Co zrobić, aby zagrać? Na początek trzeba pobrać plik z grą , który można sobie też wydrukować. Na przejście trasy gry najlepiej zarezerwować około 2 godziny. Wychodząc należy pamiętać o zabraniu ze sobą aparatu fotograficznego bądź telefonu, którym będzie można udokumentować przebycie trasy.

Gra polega na odnalezieniu tzw. „wyimków” – fragmentów obiektów na terenie miasta i zrobieniu zdjęć budynków, potwierdzających wykonanie zadania.

Dziesięć pierwszych osób, które przejdą grę oraz zgłoszą się do działu promocji w urzędzie miasta (pokój nr 33) z kompletem 24 zdjęć, po ich weryfikacji, otrzyma nagrody.

Gra ma pozostać na internetowej stronie miasta w zakładce „Turystyka”. Wkrótce zostanie do niej dodany konspekt zajęć, z którego będą mogli skorzystać edukatorzy, chcący zrealizować lekcje o historii i kulturze Międzyrzeca.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny