YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Zakład w Łózkach jeszcze nie gotowy

23 czerwca 2020 22:49:50 | autor: Anna Ostapiuk
Nie odbyło się zaplanowane na drugą połowę czerwca otwarcie ZOL w Łózkach. Kolejny termin został wyznaczony na sierpień.

Budynek Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Łózkach na miesiąc przed planowanym otwarciem w czerwcu 2020 (fot. Anna Ostapiuk)

Wyznaczone na dzień 19 czerwca oficjalne otwarcie Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Łózkach nie odbyło się z przyczyn technicznych, na co pośrednio miały wpływ ograniczenia związane z panującą w Polsce od wielu miesięcy epidemią koronawirusa. - Firmy nie wyrobiły się z dostawą niezbędnego do wyposażenia sprzętu - informuje starosta bialski Mariusz Filipiuk.

Przypomnijmy, że w zakładzie w Łózkach znajdzie miejsce 90 osób, a jako pierwsi zostaną tam przeniesieni dotychczasowi pacjenci miejskiego ośrodka funkcjonującego przy ulicy Wiejskiej w Międzyrzecu Podlaskim. O planowanym otwarciu, doposażeniu jednostki i planach zagospodarowania terenu pisaliśmy w artykule ⇒ Pierwsi pacjenci w Lózkach już w czerwcu, do zapoznania z którym ponownie zachęcamy.

Według informacji przekazanej przez starostę Filipiuka, drugi termin otwarcia placówki zaplanowano na dzień 21 sierpnia 2020 r.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (27 czerwca 2020 07:00:40) To jak i żwirownia, otwarcie będzie na gwiazdkę !!! autor: eee
    logo male