YouTube Facebook fotogalerie
miasto Międzyrzec Podlaski

Zamknięta aleja w parku

26 listopada 2020 15:09:35 | autor: Justyna Madan
Od poniedziałku, 30 listopada do końca grudnia zamknięta będzie część głównej alei Parku Potockich w kierunku ulicy Strażackiej. Na tym odcinku kontynuowana będzie jej budowa.

fot. UM Międzyrzec Podlaski

- W tym roku zaczynamy przebudowę ulicy Strażackiej i Artura Grottgera w Międzyrzecu Podlaskim, inwestycja jest współfinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych. Zakończenie planowane jest w przyszłym roku w czerwcu, lipcu. W tym roku wykonamy ciąg pieszo-rowerowy pomiędzy parkiem, a ulicą Strażacką. Inwestycję zaczynamy od poniedziałku, przejście i przejazd rowerem w tym miejscu będą zamknięte - poinformował naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju Krzysztof Krawiec podczas wtorkowej sesji Rady Miasta.

Warto więc pamiętać, że od poniedziałku, 30 listopada do końca grudnia część głównej alei w parku Potockich w kierunku ul. Strażackiej będzie zamknięta.

Park Potockich został zrewitalizowany w 2018 roku. Koszt prac wyniósł 5 mln zł. Zespół pałacowo-parkowy to aż 35 hektarów, najwięcej zmieniło się na 5 hektarach w okolicy pałacu. W parku pojawiło się zaplecze socjalne i techniczne, sanitariaty, powiększono parking, nasadzono wiele nowych roślin.

fot. UM Międzyrzec Podlaski

 

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male