Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Źli chłopcy pokonali Rogoźnicę

12 września 2016 14:54 | autor: redakcja

W czwartej kolejce rozgrywek klasy A piłkarze z Rogoźnicy ulegli na wyjeździe Bad Boys Zastawie 2:4.

Piłkarze z Rogoźnicy dobrze rozpoczęli to spotkanie. W pierwszym kwadransie mieli trzy okazje do objęcia prowadzenia. Decydująca była jednak 14 minuta, kiedy to Jakub Zaniewicz zobaczył czerwoną kartkę za faul na rywalu. Mimo osłabienia goście zdołali objąć prowadzenie w 25 minucie po ładnej akcji Błażeja Turskiego, który minął dwóch przeciwników i oddał celny strzał. Wprawdzie bramkarz odbił jego uderzenie, jednak przy dobitce Artura Łukaszuka musiał skapitulować. Później do głosu doszli gospodarze, którzy wyrównali w 30 minucie i tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę wyszli na prowadzenie.

W 54 minucie Marcin Nowosz musiał po raz trzeci wyciągać piłkę z siatki. Chwilę później siły się wyrównały, bo za faul na Łukaszuku boisko musiał opuścić jeden z rywali. W 60 minucie Łukaszuk zmniejszył straty strzelając bramkę na 3:2. Przez ostatnie pół godziny piłkarze z gminy Międzyrzec usiłowali doprowadzić do wyrównania. Niestety, już w doliczonym czasie gry stracili czwartą bramkę.

- W pierwszej połowie nawet w osłabieniu mieliśmy przewagę, więc nie wycofałem napastnika i graliśmy trójką obrońców. Jednak te 40 minut gry w osłabieniu kosztowało chłopaków sporo sił. W drugiej połowie postawiliśmy na atak, chcieliśmy zdobyć chociaż punkt. Nie udało się. Moich piłkarzy mogę jednak pochwalić za drugą połowę, bo zostawili dużo zdrowia na boisku goniąc wynik - powiedział trener Marcin Kieruczenko.

W najbliższą niedzielę (18 września) Rogoźnica zagra na własnym boisku z Wenus Oszczepalin. Początek spotkania o godz. 16.

Bad Boys Zastawie - SPLGMP Rogoźnica 4:2 (2:1)

Bramki dla Rogoźnicy: Artur Łukaszuk 25 i 60

Rogoźnica: Marcin Nowosz - Piotrek Łukasiewicz, Igor Skraburski, Jakub Zaniewicz, Bartłomiej Michaluk, Adrian Węgrzyniak (84' Łukasz Zaniewicz), Grzegorz Sęczyk (55' Michał Lipiński), Błażej Turski, Przemysław Sergiej, Artur Łukaszuk, Krzysztof Chwedoruk