5.7°C

Awans juniorów Huraganu!!!

3 czerwca 2013 20:54 | autor: mw
Juniorzy starsi Stal Poniatowa - Huragan Międzyrzec 0:5 (02.06.2013)

W przyszłym sezonie Huragan Międzyrzec będzie grał w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. W niedzielę młodzi piłkarze z Międzyrzeca wygrali w Poniatowej i na trzy kolejki przed końcem rozgrywek mają zapewniony awans.

Wynik spotkania w Poniatowej otworzył Dominik Marczuk, który skierował piłkę do siatki po podaniu Łukasza Bartoszuka. Ten ostatni cztery minuty później zaliczył kolejną asystę podając piłkę dla Krystiana Kociszewskiego, który podwyższył na 2:0. W 35 minucie bramkarz Stali dwukrotnie wybijał piłkę po strzałach międzyrzeczan. Przy trzeciej dobitce Krystiana Kociszewskiego, który popisał się sprytem i refleksem, był jednak bezradny.

W 54 minucie ponownie w roli głównej wystąpił Krystian Kociszewski. Napastnik Huraganu wymusił błąd na obrońcach gospodarzy i Paweł Adamczyk mógł skierować piłkę praktycznie do pustej bramki. Wynik spotkania ustalił w 65 minucie Patryk Kociszewski, którego podaniem obsłużył Filip Kwaśniewski. Huragan miał sporo okazji do podwyższenia wyniku, m.in. dwukrotnie nasi piłkarze trafiali w poprzeczkę.

- Gospodarze zagrali bardzo ostro – relacjonuje trener Jacek Syryjczyk. – My graliśmy w piłkę a oni chcieli nas załatwić fizycznie. Po tym spotkaniu mamy już pewny awans, nie wiadomo jedynie z pierwszego czy z drugiego miejsca – stwierdził zadowolony trener.

Stal Poniatowa – Huragan Międzyrzec 0:5 (0:3)

Bramki: Marczuk 19, K. Kociszewski 23 i 35, Adamczyk 54, P. Kociszewski 65

Skład Huraganu: Makaruk – Sergiej, Marczuk, Skrodziuk, Mojs, Bartoszuk, R. Kwaśniewski, Adamczyk (68’ Tkaczuk), F. Kwaśniewski, P. Kociszewski, K. Kociszewski (70’ H. Zaniewicz)

Zaległe spotkanie z 15. kolejki – 08.06.2013

Huragan Międzyrzec - MLKS Włodawianka Włodawa (godz. 11)

LKS Wojan Olimpia Miączyn - LKS Mazowsze Stęźyca

Huragan Międzyrzec - UKS Niedźwiadek Chełm (godz. 11)

UOKS Sławin Lublin - MLKS Włodawianka Włodawa

GLKS Potok Wielki – pauza

KS Polesie Kock - pauza

(8 czerwca 2013 13:23)
    Kapitulacja
    Piłkarze Włodawianki wystraszyli się widocznie naszych zawodników i oddali mecz walkowerem.Trochę szkoda bo podopiecznych Jacka Syryjczyka zawsze ogląda się z przyjemnością
    autor: Kibic

(7 czerwca 2013 17:54)
    Juniorzy starsi
    Jutro o godz.11 juniorzy starsi zagrają mecz z Włodawianką Włodawa wbijajcie na stadion Huraganu

(5 czerwca 2013 10:13)
    I liga
    Juniorzy młodsi Huraganu zremisowali we wczorajszym meczu 1%1 z liderem tabeli Wisłą Puławy. Tym samym poczynili duży krok do utrzymania się w I lidze juniorów młodszych.Moim zdaniem ta jakże przyszłościowa drużyna zasługuje na wielkie komplementy grając w osłabieniu[pauzował min.Kurenda]pokazali charakter i umiejętności.Już wkrótce większość zawodników tej drużyny będzie grać w juniorach starszych aż się boję myśleć co mogą żdziałać ci jakże utalentowani zawodnicy.Srodowisko piłkarskie liczy na to że władze miasta spojrzą łaskawszym okiem na piłkarzy pośród których są reprezentanci Polski i będzie ich na równi traktować z siatkarzami

(4 czerwca 2013 12:43)
    Zgadzam się z tym co pisze Kibic. Nie samą siatkówką żyje Międzyrzec Drogi Panie Burmistrzu

(4 czerwca 2013 08:26)