7.5°C

Bolesne zderzenie ze Stalą

29 maja 2023 15:17 | autor: redakcja

Piłkarze Huraganu niespodziewanie wysoko przegrali domowe spotkanie ze Stalą Kraśnik.

Kibice Huraganu nie są przyzwyczajeni do takich wyników, zwłaszcza w meczach rozgrywanych u siebie. Tymczasem już po kwadransie niezłej gry nasz zespół przegrywał 0:1. Indywidualny błąd jednego z naszych zawodników wykorzystał Mateusz Jędrasik. Później do akcji wkroczył najlepszy zawodnik tego spotkania - Kamil Król. Po jego strzałach głową bramkarz Huraganu dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki w 32 i 39 minucie. Na początku drugiej połowy podopieczni Damiana Panka próbowali jeszcze odrobić straty, jednak nadziali się na kontrę zakończoną bramką Pawła Zięby.

W najbliższą sobotę Huragan gra na wyjeździe z Gryfem Gmina Zamość. (foto: Huragan Międzyrzec Podlaski)

Huragan Międzyrzec Podlaski - Stal Kraśnik 0:4 (0:3)
Bramki: Jędrasik 17, Król 32 i 39, Zięba 60
Huragan: Krasowski - Warda (46` Pakuła), Panasiuk, Komar, Mierzwiński (58` Lisniak), Łukanowski (83` M. Tkaczuk), Storto (65` Śledź), Opolski, Kuć (46` Sauchyk), Radziszewski (85` Czumer), Chmielewski

7. kolejka (27-28 maja)
Stal Poniatowa - Granit Bychawa 3:2
Lewart Lubartów - Gryf Gmina Zamość 4:1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Stal Kraśnik 0:4
Motor II Lublin - Start Krasnystaw 3:1