miasto Międzyrzec Podlaski

Dwa karne z Victorią

26 maja 2014 23:10 | autor: red.
Huragan Międzyrzec - Victoria_Parczew 4:1

W 21. kolejce rozgrywek klasy okręgowej piłkarze Huraganu Międzyrzec pokonali Victorię Parczew 4:1.

Wynik spotkania otworzył w 21 minucie Kondraciuk, a asystę przy tej bramce zaliczył Stanisław Pachulec. Pięć minut później wynik podwyższył Karol Golec strzałem z dystansu. W 35 minucie po zagraniu ręką przez piłkarza z Parczewa w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę. Skutecznym egzekutorem był Michał Tusz. Na kolejną bramkę trzeba było czekać aż do 59 minuty. I ponownie był rzut karny, tym razem po faulu jednego z graczy gości. Bramkarza rywali tym razem pokonał Sebastian Mazur. W 70 minucie honorową bramkę zdobyli piłkarze Victorii.

W najbliższą niedzielę, 1 czerwca, Huragan zagra na wyjeździe z Unią Żabików. 8 czerwca na własnym stadionie podejmował będzie Sokoła Adamów.

Huragan Międzyrzec - Victoria Parczew 4:1 (3:0)

Huragan: Jóźwik - Puścian, Tusz, Korniluk (57' Mazur), Łukanowski - Bartoszuk, Rostek, Kondraciuk (74' Sergiej), Kwaśniewski R. (79' Rusinek) - Pachulec, Golec

Bramki dla Huraganu: Kondraciuk 21, Golec 26, Tusz 35 (karny), Mazur 59 (karny)

(27 maja 2014 15:12)
    brawa wyłącznie należą się dla parczewa tak słabej drużyny dawno nie widzieliśmy. Po co oni grają w tej lidze??
    autor: gość

(27 maja 2014 13:16)
    Super Huragan
    autor: gość

(27 maja 2014 12:42)
    Bardzo dobry mecz rozegrali: Daniel Rostek dzielił i rządził w środku pola a Michał Tusz w obronie.Mam nadzieję że jak wrócą nasi podstawowi zawodnicy będzie jeszcze lepiej.Brawa należą się "creazy" Karolowi Golcowi i "Maziemu" Zresztą cała drużyna pomimo osłabienia zsługuje na wielki szacun
    autor: Kibic

(27 maja 2014 09:13)