Kontakt

Skandal w Dobryniu

19 maja 2014 21:22 | autor: red.
LZS Dobryń - Huragan Międzyrzec 3:2

Piłkarze Huraganu Międzyrzec przegrali na wyjeździe z LZS Dobryń 3:2. Gospodarzom pomógł sędzia, który wyrzucił z boiska naszego bramkarza.

W meczu 20. kolejki klasy okręgowej pomiędzy LZS Dobryń a Huraganem Międzyrzec do 28 minuty był bezbramkowy remis. Wtedy arbiter pokazał czerwoną kartkę dla bramkarza Michała Nowaka. Powód: na boisku, którego połowa była zalana wodą po wcześniejszych zawodach strażackich, na błocie w polu karnym poślizgnął się napastnik gospodarzy. Nowaka w bramce zastąpił pomocnik Łukasz Bartoszuk. Chwilę później obronił on rzut karny podyktowany za rzekomy faul Nowaka. Co więcej, grających w dziesiątkę międzyrzeczan w 33 minucie na prowadzenie wyprowadził Karol Golec. Gospodarze wyrównali w ostatnich minutach I połowy.

Druga część meczu rozpoczęła się dla Huraganu fatalnie. Samobójczą bramkę strzelił Daniel Rostek. Gości było stać na jeszcze jeden zryw. W 56 minucie piłkę do siatki skierował Stanisław Pachulec po podaniu Kamila Korniluka. Niestety, w 63 minucie gospodarze zdobyli zwycięską bramkę.

- To nie pierwszy popis tego sędziego w meczu Huraganu - relacjonował na gorąco trener Jacek Syryjczyk. – Na pewno napiszemy protest w tej sprawie do prezesa BOZPN i lubelskiego Wydziału Gier – dodał.

Trener Huraganu dodał, że na ciężkim boisku w Dobryniu było dużo walki. Nasi piłkarze wrócili stamtąd mocno poobijani. W najbliższą niedzielę (25 maja, godz. 16) zagrają na własnym stadionie z Victorią Parczew.

Juniorzy w niedzielę grali na wyjeździe z Niedźwiadkiem Chełm. Starsi przegrali 2:0, młodsi bezbramkowo zremisowali.

LZS Dobryń - Huragan Międzyrzec 3:2 (1:1)

Bramki dla Huraganu: Golec 33, Pachulec 56

Bramki dla Dobrynia: 43, 48 (samobójcza - Rostek), 61

Skład Huraganu: Nowak (29' Bartoszuk) - Puścian, Zdunek, Tusz, Korniluk - Bartoszuk, Rostek, Łukanowski, Pyrgiel (78' Kondraciuk), Pachulec - Golec (82' R. Kwaśniewski)

kokut
    hehe Spoko niżej i tak juz sie nie da spasc.
    autor: kokut

(30 maja 2014 14:37)
    :)
    Można uśmiać się na maxa jak piszecie o jakimś cięzkim trenowaniu, poświeceniu druzynie czy "hektolitrach potu" no i przede wszystkim jak nazywacie tych ludzi "piłkarzami" :D. Tak jak oni grają to umieją grać w każdej wiosce chłopaki jak się zbiorą przy grilu :D. Wstyd.

klub
    prawda jest taka że druzyna jest za słaba na awans skoro traci punkty w tylu meczach. nie ma co składać na sędziów, stan boiska bo to już jest męczące gdy co tydzień trener jak płaczka biadoli na sedziów i inne niesprzyjające "czynniki".
    autor: gość

(21 maja 2014 17:47)
    hahahah
    karny był podyktowany prawidłowo, bramkarz nieudolny to i piłki nie umie złapac, a zawodnika za noge juz tak. Sędzia i tak was nie skrzywdził bo powinien byc jeszcze jeden karny za zgranie reka w polu karnym przy strzale zawodnika Dobrynia w pierwszej połowie. Ten artykuł zapewne napisała osoba, której nie było na meczu... wstyd!!
    autor: kibiclzs

(21 maja 2014 16:28)
    To samo co ze szwalnią.
    autor: gość

(21 maja 2014 15:46)
    a my myśleliśmy, że sportowy pub to pub sport szwalnia, co z nim!!
    autor: gość

(20 maja 2014 21:45)
    ico
    Biorąc pod uwagę, że z klubu nie dostają nawet na to piwo, to ty ich kolego nie rozliczaj. Człowiek nie wielbłąd i jakieś piwo wypić to nie grzech. A Bagietka to taki międzyrzecki "sportowy pub" ;))) Szacunek dla tych, którzy jak tylko moga to trenują i zapie... na meczach.
    autor: gość

(20 maja 2014 21:12)
    h2o
    jakie hektolitry potu ? chyba że piwa w Bagietce taka to wielka drużyna
    autor: ico

(20 maja 2014 07:55)
    Gościu jesteś wyjątkową gnidą bo obrażasz bezpodstawnie trenera a przy okazji zawodników którzy wylewają hektolitry potu aby coś wywalczyć.Tylko takie wszy łonowe jak ty mogą wypisywać takie bzdury.Ty byłeś na meczu??? Pytanie na którym ??? Bo napewno nie w Dobryniu gdzie ich drugi trener powiedział-"byłem żdziwiony gdy sędzia gwizdnął nam karnego to była sytuacja stykowa ale nie na karnego i napewno nie na czerwoną kartkę" Tylko wyjątkowe łajzy mogą oczerniać ludzi nie przedstawiając argumentów i nie patrząc im w oczy.Ty jesteś jedną z nich gościu !!!!
    autor: Kibic

(19 maja 2014 23:05)
    Śmieszny to jesteś Ty i Twój gwiazdor od trenowania kolega ma rację wypier... go do Białej bo to spadkiem grozi!!!
    autor: gość

(19 maja 2014 21:36)
    Weź gościu przestań się wygłupiać. Cały czas nadajesz tu na trenera a teraz jeszcze pod młodego zawodnika sie podszywasz. Śmieszny jesteś.
    autor: gość

(19 maja 2014 20:28)
    Zwolnić tego nieudacznika... on nic nie potrafi. Nie umie ustawić drużyny nie umie jej motywować.... odprawa przed meczem to jeden wielki śmiech o wszystkim tylko nie o meczu!!! A co najlepsze to tak dba o kadrę że ma tylko jednego bramkarza a teraz pewnie sam będzie stał... czy władze klubu widzą co się dzieje czy może taki uklad ma być...??? Pan trener ma brać pieniążki za nic??? A może i władze miasta na to przyzwalaja i pan dyrektor???? Sędzia był zły??? Byłem na meczu i widziałem wszystko słuszna czerwona kartka. To trene jest zły trzeba go wywalić bo już tylu mlodych chlopcow przez niego nie gra!!! Panie trener czas zacząć od siebie i od swoich błędów!!!! Tak dalej na pewno nie będzie miał być awans a tu zaraz będzie spadek.... niech jedzie do Białej i tam trenuje a nie u nas będzie drużynę rozwalal... starsi koledzy którzy grali w piłkę Proszę o powrót do drużyny !!!! To jest mój gorący apel przynajmniej od was się czegoś nauczymy...
    autor: gość

(19 maja 2014 10:09)
    ROZWIAZAC
    ROZWIANZAC TEN KLUP BO TYLKO WSTYD PRZYNOSI.DOBŻE RZE NIE MA JUSZ SZÓSTEJ LIGI BO JESZCZE BY DO NIEJ SPADLI
    autor: Krzysiukoko

(19 maja 2014 09:48)
    Jest wśród was cudotwórca który przetrwa godzinę meczu bez rezerwowego bramkarza? Jak jest to niech się ujawni. Damy mu zespół do prowadzenia w najbliższym meczu. Zobaczymy jaki z niego Fornalik. Jak ktoś śledzi wyniki to wie że owszem przypadki się zdarzają, ale juz remis Huraganu z ostatnim w tabeli Rokitnem niekoniecznie takim przypadkiem był. W kolejnej kolejce Rokitno zremisowało na wyjeździe z Gromem a punkt straciło tylko przez walkower. Teraz maja kolejny remis z Granicą. I tak na marginiesie to trener przyznał po meczu w Rokitnie że zagrali słabo.
    autor: gość

(19 maja 2014 09:36)
    do kibic
    jasne tylko jakoś nigdy po przegranym meczu trener nie powiedział że po prostu byli słabsi, tylko wiecznie szukanie winy. już niedługo trawa będzie za zielona ;-)
    autor: gość

(19 maja 2014 08:53)
    "oskarżyciele"
    Ale czy tak trudno zrozumieć że tak właśnie jest jak mówi trener Syryjczyk.Braki kadrowe absencja zawodników na treningach kontuzje wyjazdy służbowe to wszystko bardzo komplikuje ustawienie zawodników w meczach bo w każdym grają w innym i na różnych pozycjach.Co do pana ""sędziego"" to on niejednokrotnie przysłużył się piłkarzom Huraganu nie tylko seniorom. Juniorzy też przez niego byli wyrzucani z boiska czy karani kartkami.O dziwo ten pan jest najczęściej sędziującym w meczach Huraganu.Co do zawodników to niektórzy sami powinni uderzyć się w piersi czy to za ich sprawą nie dzieje się żle w drużynie.Obwinianie trenera jest bardzo małostkowe i świadczy o nieznajomości tematu.No chyba że się chce dowalić z byle powodu.

(18 maja 2014 22:16)
    panie syryjczyk, jak zwykle wszyscy winni tylko nie pan, może będzie awans z piątego miejsca ;-)
    autor: gość

(18 maja 2014 21:54)
    jasne!!!!
    kibicuje naszemu huraganowi ale to co prezentuje nasz zespół szczególnie w rundzie wiosennej to juz przesada lub skandal wiecznie cos nie tak jak nie ma skladu to sedzia winien nie wiem o co tam chodzi ale kiepskiej baletnicy to i ..... moze czas na zmiany w huraganie nie wiem moze trener moze .... nie wiem ale przegrywaja nawet z ostatnimi w tabeli troszke to lipa.....:(